آمار پذیرش مجدد در بیمارستان که باید بدانید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Readmission Statistics.jpg

در تلاش برای کمک به بیماران برای جلوگیری از بستری مجدد غیرضروری و قابل اجتناب در بیمارستان پس از یک بیماری، برنامه ای به نام پذیرش مجدد در بیمارستان شناخته می شود. برنامه کاهش یا به اختصار HRRP ایجاد شد.

این برنامه، که در سال 2012 به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه تأسیس شد، در صورتی که نرخ پذیرش مجدد برای برخی بیماری ها بالاتر از حد انتظار باشد، بیمارستان ها را از نظر مالی جریمه می کند. اگر می خواهید به بیمارستان خود کمک کنید تا از جریمه های مالی برای پذیرش مجدد جلوگیری کند، مهم است که چندین آمار مهم بستری مجدد در بیمارستان را یاد بگیرید.

آمار میزان پذیرش مجدد در بیمارستان ارائه شده در اینجا می‌تواند به شما کمک کند پیش‌بینی کنید که آیا بیمارستان شما مراقبت‌های با کیفیت ارائه می‌کند و از بستری‌های مجدد قابل پیشگیری در بیمارستان اجتناب می‌کند یا اینکه آیا بهبودهایی با استفاده از رویکردهای نوآورانه مورد نیاز است.

نگاهی دقیق تر به آمار نرخ پذیرش مجدد در بیمارستان

آمار پذیرش مجدد و معیارهای سازمانی هر بیمارستان بسته به اندازه، نوع بیمارستان، جمعیت شناسی بیمار، خدمات ارائه شده و سایر ویژگی ها متفاوت است. با این حال، داده‌های جمع‌آوری‌شده از QualityNet، ژورنال پزشکی نیوانگلند و مراکز خدمات Medicare و Medicaid می تواند به شما در ارزیابی عملکرد بیمارستان شما در مورد پذیرش مجدد در بیمارستان کمک کند.

برخی از آمارهای مهم نرخ پذیرش مجدد بیمارستان شامل موارد زیر است:

 • بیمارستان ها باید یک نرخ معیار 100 درصد ایمن سازی آنفولانزا را هدف قرار دهند. ارائه این ایمن سازی برای بیماران از بستری مجدد برای عوارض مرتبط با آنفولانزا و سایر بیماری ها جلوگیری می کند.
 • نرخ ملی ایمن سازی آنفلوانزا در سه ماهه اول سال 2017 94.5 درصد بود.
 • بستری مجدد در بیمارستان که ظرف 30 روز پس از ترخیص رخ می دهد تقریباً 17 میلیارد دلار هزینه برای Medicare دارد.
 • بیمارستان هایی که عملکرد ضعیفی دارند ممکن است با جریمه مالی تا 3 درصداز پرداخت های گروهی مربوط به تشخیص پایگاه Medicare بیمارستان مواجه شوند.
 • نرخ بستری مجدد در بیمارستان برای شرایط هدفمند، مانند ذات الریه، نارسایی قلبی، و انفارکتوس حاد میوکارد، در طول سال ها کاهش یافته است، هرچند اخیراً با نرخی رو به کاهش است. در سال 2015، این شرایط هدفمند تنها 17.8 درصد از تمامی پذیرش مجدد 30 روزه را به خود اختصاص دادند، اما شرایط اولویت برای HRRP هستند.
  <.>
 • بیماران بین 75 تا 84 سال بیشترین تعداد بستری مجدد 30 روزه در بیمارستان را به خود اختصاص دادند. آنها 35.6 درصد از پذیرش مجدد بیمارستان در سال 2015 را تشکیل دادند.

11 درصد پذیرش مجدد در بیمارستان مستقیماً با عدم پایبندی به توصیه های دارویی.

جلوگیری از جریمه‌های مالی بالقوه از طریق نوآوری

Kaiser Health News گزارش داد که هر ساله 1621 بیمارستان به دلیل عدم رعایت معیارهای تعیین شده توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکر جریمه می شوند.<. /p>

یکی از نوآوری‌ها برای اجتناب از جریمه‌ها، خودکار کردن مشارکت بیمار برای حفظ ارتباط با بیماران پس از ترخیص از بیمارستان است. برای مثال، بخش‌بندی روانشناختی برای شخصی‌سازی همه ارتباطات با توجه به نگرش‌ها، ارزش‌ها، شخصیت و انگیزه‌های بیمار. این مدل توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter & Gamble توسعه داده شده است و در تغییر رفتار بیمار بسیار موثر است.

یک مطالعه موردی که توسط زیست رایان نشان می‌دهد که این نوع مشارکت دیجیتالی بیمار چقدر می‌تواند مؤثر باشد. این بر اساس آزمایشی در یک بیمارستان مشهور نیوانگلند است که در آن زیست رایان برای بهبود تعامل با بیمار و پیگیری پس از ترخیص از بیمارستان از نوعی جراحی ستون فقرات استفاده شد.

برخی از نتایج آزمایشی عبارتند از:

 • فقط یک بستری مجدد در بیمارستان در طول دوره آزمایشی هشت ماهه رخ داد (توجه داشته باشید، این نتیجه پس از آزمایش آزمایشی تا 20 ماه ادامه داشته است. )
 • بیش از 85 درصداز بیماران به طور فعال در فرآیند ارتباط شرکت داشتند.
  <.>
 • زمان صرف شده توسط پرستاران برای پیگیری تلفنی 75 درصد کاهش یافت.
 • بیمارستان توانست تقریباً 20 دلار به ازای هر 1 دلاری که در این برنامه سرمایه گذاری می کند، پس انداز کند.

با این آمار پذیرش مجدد بیمارستان، مدیر بیمارستان می‌تواند عملیات بیمارستان، فرصت‌های بهبود را ارزیابی کند و اقداماتی را برای جلوگیری از جریمه‌های آتی که می‌تواند تأثیر چشمگیری بر امور مالی بیمارستان داشته باشد، در نظر بگیرد.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید