آمازون الکسا با HIPAA سازگار است: بعدی چیست؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

An image of Amazon Alexa HIPAA compliant deviceاین هفته پس از اعتراف آمازون، اینترنت کمی غوغا کرد کارمندان به مکالمات منتخب مشتریان با الکسا، دستیار صوتی آمازون گوش می دهند.

با این حال، به نظر می‌رسد غول فناوری از این خبر غافلگیر شده است و خاطرنشان می‌کند که کارمندان تنها به تعداد انگشت شماری از ضبط‌های ضبط شده با هدف نهایی بهبود ارتباطات گوش می‌دهند. در واقع، داده‌های آمازون به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا «مهارت‌های» مبتنی بر HIPAA را در آمازون الکسا توسعه دهند و به تعدادی از توسعه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا شروع به ایجاد برای این پلتفرم کنند.

پس این چه معنایی برای نقش آمازون در فضای مراقبت های بهداشتی دارد؟ و با دستیارهای صوتی که نقش مهم تری در زندگی بیماران ایفا می کنند، برای آینده مراقبت های بهداشتی چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟

مرتبط: 15 روند برتر بازاریابی بهداشت و درمان برای سال 2019

تغییر به HIPAA-Compliance در Amazon Alexa

مشتریان آمازون الکسا می‌توانند «مهارت‌هایی» را فعال کنند که می‌توانند چراغ‌ها را روشن کنند، قهوه‌ساز راه‌اندازی کنند، آب‌وهوا را بخوانند، یادداشت‌برداری کنند، کتاب صوتی بخوانند و خیلی چیزهای دیگر. اکنون، با اعلام انتشار مهارت‌های فعال HIPAA، به توسعه‌دهندگان منتخب سلامت این فرصت داده شده است تا مهارت‌های پیشرفته‌ای را برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی توسعه دهند.

به عبارت دیگر، مهارت‌های انتخابی آمازون الکسا اکنون می‌توانند اطلاعات بهداشتی محافظت شده را از طریق دستیار صوتی دریافت و انتقال دهند. آمازون احتمالاً تغییرات عمده‌ای را در نحوه مدیریت داده‌های دریافتی از طریق این برنامه‌های جدید سازگار با HIPAA (از جمله دسترسی کارمندان به رونوشت‌های صوتی) ایجاد کرده است. وب‌سایت آمازون شامل سلب مسئولیت زیر با مهارت‌های جدید مراقبت‌های بهداشتی است:

“این مهارت ممکن است به سازمان های مراقبت های بهداشتی اجازه دهد تا اطلاعات سلامتی شما را پردازش کنند. محتوای ارائه شده توسط این مهارت ممکن است برای هر کسی که از دستگاه های الکسا شما استفاده می کند در دسترس باشد، اما برای محافظت از تعاملات شما با این سازمان ها، سابقه تعامل الکسا و کارت های فعالیت مرتبط با این مهارت در اپلیکیشن الکسا یا از طریق www.amazon.com قابل مشاهده نخواهد بود. /alexaprivacy.”

مهارت های بهداشتی که می توانید همین الان در الکسا امتحان کنید

به‌عنوان بخشی از عرضه‌اش برای برنامه‌های دارای HIPAA، آمازون از توسعه‌دهندگان منتخب دعوت کرد تا مهارت‌هایی ایجاد کنند که PHI را یکپارچه کرده و به بیماران کمک کند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. تا کنون، Amazon 6 مهارت جدید مراقبت های بهداشتی را معرفی کرده است که توسط نام های بزرگی از جمله Cigna، Atrium Health، و Express Scripts توسعه یافته است.. /p>

در اینجا برخی از مهارت‌هایی وجود دارد که برخی از مشتریان الکسا می‌توانند همین الان امتحان کنند.

  • “الکسا، مشوق های من را فهرست کنید.” هر کاربر الکسا می‌تواند پاسخ‌های Cigna Health را فعال کند تا به سؤالات سخت در مورد مراقبت‌های بهداشتی و پوشش مراقبت‌های بهداشتی پاسخ دهد. مشتریان منتخب Cigna (در حال حاضر برای کارکنان American Eagle Outfitters باز است) می توانند Cigna Health Today را فعال کنند و اطلاعات خاصی در مورد برنامه سلامت خود بخواهند.
  • «الکسا، قند خون من چقدر است؟» اعضای برنامه Livongo for Diabetes می‌توانند از الکسا آخرین مطالب را از دستگاه Livongo خود بخواهند.
  • «الکسا، نزدیکترین مراقبت فوری کجاست؟» کاربران الکسا که در نزدیکی اتریوم هلث یا سوئد هلث کانکت قرار دارند، می‌توانند نزدیک‌ترین مراقبت‌های فوری را به محل خود بیابند و حتی یک قرار ملاقات را در منتخب تعیین کنند. مکان ها.
  • «الکسا، نسخه من کجاست؟» مشتریانی که از سرویس Express Scripts استفاده می‌کنند می‌توانند سفارشات خود را از طریق Alexa پیگیری کنند.

برنامه های بزرگ آمازون برای مراقبت های بهداشتی

این دقیقاً یک راز نیست که آمازون برنامه های بزرگی برای انتقال به فضای مراقبت های بهداشتی دارد. در اوایل سال گذشته، آمازون داروخانه آنلاین خود، PillPack را خریداری کرد. این شرکت همچنین با برکشایر هاتاوی و جی پی مورگان به نیروهای خود ملحق شد و برنامه هایی را برای ایجاد یک طرح مراقبت های بهداشتی کم هزینه برای کارمندان اعلام کرد. در واقع، اینها فقط دو مورد از لیست بلندبالایی از خدمات بهداشتی و درمانی از آمازون 2018 (به تفصیل در Becker’s).

گنجاندن برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی آمازون که می‌توانند PHI را جمع‌آوری و انتقال دهند، احتمالاً بخش عمده‌ای از این تغییر است. پس از این مرحله راه اندازی، آمازون می تواند شروع به ترکیب محصولات و خدمات خود در پلت فرم صوتی کند، از جمله سرمایه گذاری خود در صنعت داروسازی و برنامه های بهداشتی در حال توسعه خود. نمی توان گفت تا کجا ممکن است پیش برود.

آنچه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند بیاموزند و انتظار داشته باشند

با تنها 6 برنامه مراقبت بهداشتی سازگار با HIPAA که در حال حاضر در پلتفرم الکسا موجود است، بقیه ما چه چیزی می‌توانیم از حرکت رو به جلو آمازون یاد بگیریم و انتظار داشته باشیم؟

سرمایه گذاری اخیر آمازون در مراقبت های بهداشتی اثبات می کند که غول فناوری معتقد است جستجوی صوتی راهی برای آینده است. داده های آمازون به این واقعیت اشاره دارد که بیماران به صورت آنلاین به دنبال اطلاعات سلامت هستند. و آمازون می داند که سفارشی کردن این اطلاعات برای نیازهای هر فرد فقط می تواند به تجربه مشتری ارزش افزوده باشد.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند انتظار داشته باشند که در چند سال آینده چیزهای بیشتری از دستیار صوتی ببینند. فعال ترین ارائه دهندگان و سازمان ها بیشترین سود را خواهند برد. در حالی که مهارت‌های فعلی فقط با دعوت توسعه داده شده‌اند، آمازون امیدوار است مهارت‌های مراقبت‌های بهداشتی بیشتری را در آینده نزدیک منتشر کند و از توسعه‌دهندگان دعوت می‌کند به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید و موارد استفاده احتمالی را ارسال کنید.

در غیر این صورت، HCPها باید از نقش دستیارهای صوتی در زندگی بسیاری از بیماران خود آگاه باشند. ممکن است بتوانید با بهبود بهینه سازی موتور جستجو، به بهبود شانس خود برای حضور در جستجوی صوتی کمک کنید. در بیشتر موارد، پزشکان، بازاریابان و رهبری بیمارستان باید مطلع باشند و برای تغییرات عمده در سال‌های آینده آماده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید