شما در حال مشاهده هستید آموزش کادر پزشکی 101: مدیریت در مقابل رهبری

آموزش کادر پزشکی 101: مدیریت در مقابل رهبری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

A group of medical professionals sitting in a circle for training

اما اگر فکر می‌کنید این تنها قدمی است که آنها برای موفقیت به آن نیاز دارند، برخی از مراحل مهم را از دست داده‌اید—و این می‌تواند منجر به از دست دادن درآمد عمده شما شود.

البته، شما در درجه اول بر روی ارائه مراقبت عالی متمرکز هستید. اما در پایان روز، شما به پرسنل میز پذیرش نیاز دارید تا در آوردن بیماران بیشتر کمک کنند. و این مستلزم مدیریت اختصاصی و مستمر و رهبری شما و تیمتان است.

مرتبط: استخدام برنامه‌ریز پزشکی کامل، AKA Superstar

مدیریت در مقابل رهبری

چند تفاوت کلیدی بین مدیریت و رهبری وجود دارد. رهبران تغییرات را پیش بینی می کنند. مدیران نسبت به تغییر واکنش نشان می دهند. رهبران الهام بخش هستند، در حالی که مدیران سازماندهی می کنند. یک رهبر ممکن است نشان دهد که فرآیندها چگونه باید کار کنند، در حالی که یک مدیر وظایف را برای تحقق آن اجرا و نظارت می کند.

هنگامی که کارکنان پزشکی را در یک مطب یا بیمارستان مدیریت می کنید، هدف شما باید این باشد که هم مدیر و هم رهبر شوید. شما باید سیستم هایی برای انجام کارها داشته باشید و در عین حال به کارکنان خود کمک کنید تا بیماران بیشتری را به طور موثر تبدیل کنند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

در دانستن و در عمل بمانید

در هر کسب و کاری، برای مدیریت آسان است که از آنچه در زندگی روزمره کارکنان می گذرد جدا شود. در یک سازمان مراقبت‌های بهداشتی، زمانی که کارکنان میز پذیرش دروازه اصلی برای تماس‌های بیماران جدید هستند، بسیار مهم است که بدانیم هر روز تلفنی و حضوری چه اتفاقی می‌افتد.

بخشی از مدیریت مؤثر کارکنان شامل ایجاد فرآیندهایی برای تبدیل تماس گیرندگان به بیمار است. رهبری واقعی از شما می‌خواهد که با بقیه کارکنان درگیر باشید تا بتوانید به تماس‌های تلفنی گوش دهید و فرصت‌های پیشرفت را یادداشت کنید.

چند نکته برای تحقق این امر: در دفتر خود را باز نگه دارید، در تماس‌ها شرکت کنید یا جلسات آموزشی بر اساس تماس‌های مشتری واقعی ایجاد کنید. حتی می‌توانید از سیستم‌های سازگار با HIPAA برای گوش دادن به تماس‌ها استفاده کنید تا پیشنهادات بهتری برای کارکنان خود ارائه دهید.

ارائه آموزش مداوم کارکنان پزشکی

بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی آموزش کمی برای کادر پزشکی ارائه می‌دهند یا اصلاً فراتر از ورود اولیه. حتی ممکن است به کارمندانی که اخیراً استعفا داده اند اجازه دهند تا جایگزین های جدید خود را آموزش دهند. (بله.)

مهم نیست کارمند جدید شما چقدر باهوش و کاریزماتیک باشد، چند هفته آموزش برای دوام کافی نیست. همه ما می دانیم که فقط به این دلیل که کسی می داند چه کاری باید انجام دهد، به این معنی نیست که همیشه انجام خواهد شد.

تنها راه برای اطمینان از ادامه پیگیری، آموزش مداوم است. رهبران خوب هر جا که بتوانند فرصت هایی برای بهبود پیدا می کنند. مدیران خوب فرصت های آموزشی را در جلسات برنامه ریزی شده منظم سازماندهی می کنند. این استراتژی ها را برای جلسات آموزشی موثر ترکیب کنید.

اگر به مردم نگویید از آنها چه انتظاری دارید، آنها نمی توانند آن را به شما ارائه دهند. پشتیبانی مداوم و رهبری تضمین می‌کند که همه همیشه در یک صفحه باشند، خواه جلسات آموزشی حول محور کار تیمی، خدمات مشتری، تبدیل تماس‌ها، تجربه بیمار، HIPAA، یا هر چیز دیگری که در آن هفته مرتبط است.

یک دستور کار برای جلسات خود تنظیم کنید

داشتن جلسات منظم برای ایجاد احساس شنیده شدن به کارکنان و اجرای تغییرات مثبت در دفتر، کلیدی است. اما برای انجام این کار، باید یک دستور کار برای پیگیری تعیین کنید.

بسیار اوقات، جلسات با نیت خوب به چیزی تبدیل می شوند که بیشتر شبیه شکایت به نظر می رسد. جلسات ممکن است حول محور افرادی باشد که ظروف کثیف را روی سینک گذاشته اند – نه اینکه چگونه می توانید به عنوان یک تیم برای ارائه تجربه بهتر به بیماران فعلی و آینده نگر کار کنید.

جلسات منظم را بین بخشی تشکیل دهید، تا همه از هر تیم در یک صفحه باشند. به‌عنوان مثال، دو تیم به‌جای اشاره به صورت‌حساب یا میز پذیرش، می‌توانند آنچه را که برای کارآیی بهتر از یکدیگر نیاز دارند، در میان بگذارند.

جلسات باید همیشه یک دستور کار داشته باشند و آن دستور کار باید بر روی اهداف قابل دستیابی، نیازهای شغلی و بهبود مراقبت از بیمار متمرکز باشد. اگر هر روز صبح با هم جمع می‌شوید، مطمئن شوید که صحبت‌های سازنده‌ای در مورد کار و انتظارات روز دارید.

به آنچه کارکنان برای گفتن دارند گوش دهید

در نهایت، یک مدیر و رهبر خوب نمی تواند به سادگی یک جلسه برگزار کند و به کارکنان بگوید که چه چیزی باید تغییر کند. آنها باید برای گوش دادن به نیازهای کارکنان خود باز باشند.

یک تالار گفتمان را باز کنید و به آنچه کارکنان درباره چالش‌های روزانه‌شان می‌گویند گوش دهید. محدودیت‌هایی را برای آنچه می‌توان و باید به اشتراک گذاشت تعیین کنید، اما پذیرای ایده‌های جدید در مورد اجرای تغییرات در دفتر باشید.

این کار از دو جهت به کسب و کار شما کمک می کند. اول، با رضایت شغلی و حفظ کارکنان. اما ثانیاً، کارکنان شما غرق در فعالیت‌های روزانه هستند و می‌دانند که کدام تغییرات ممکن است و کدام‌ها غیرممکن است. در مجموع، کارکنان شما کلید یافتن فرآیندهای مثبت و مؤثری هستند که به آنها کمک می کند بیماران را تبدیل کرده و در سازمان شما نگه دارند.

برای فرصت های آموزش کارکنان از کارشناسان بازاریابی مراقبت های بهداشتی، با تماس بگیرید 800-656-0907، یا اینجا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید