شما در حال مشاهده هستید آنچه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید قبل از توسعه یک استراتژی بازاریابی موبایلی بدانند

آنچه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید قبل از توسعه یک استراتژی بازاریابی موبایلی بدانند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

What Healthcare Providers Should Know Before Developing a Mobile Marketing Strategy

وقتی مرکز تحقیقات پیو برای اولین بار مالکیت تلفن همراه را بررسی کرد در سال 2011، تنها 35 درصد از آمریکایی ها گوشی هوشمند داشتند. اما در کمتر از یک دهه، سهم آمریکایی‌هایی که صاحب یک گوشی هوشمند هستند به 77 درصد افزایش یافته است – رقیب مالکیت رایانه‌های رومیزی یا لپ‌تاپ. علاوه بر این، 53٪ رایانه‌های لوحی نیز دارند.

با در نظر گرفتن همه این موارد، استراتژی جذب بیماربرای دسترسی به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی ساخته شده است؟

بهترین شیوه ها برای رانندگی در تعامل دیجیتال

داده‌های مالکیت بالا نشان می‌دهد که استفاده از دستگاه تلفن همراه اکنون از آنچه زمانی شکاف نسلی بین Millennials و Baby Boomers بود فراتر رفته است. Baby Boomers در حال حاضر حدود پنج ساعت در روز را صرف گوشی های هوشمند می کند – فقط 30 دقیقه کمتر از Millennials. با این حال، یک تفاوت مهم در نحوه گذراندن زمان صفحه نمایش است: Millennials 48 دقیقه در روز را صرف پیامک می کنند، در حالی که Boomers تقریباً به همان اندازه (43 دقیقه) را برای خواندن ایمیل صرف می کنند – که حتی به لیست Millennials نیز راه پیدا نکرد. a href=”https://www.forbes.com/sites/nicolefisher/2019/05/06/forget-generational-stereotypes-baby-boomers-are-just-as-addicted-to-smart-phones/#47479f114f89 ” target=”_blank” rel=”noopener”>تحقیق توسط Provision Living.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید چه چیزی را در استراتژی‌های تعامل بیمار تلفن همراه خود بگنجانند تا جذب و مشارکت بیمار را افزایش دهند؟

 • وب‌سایت‌های واکنش‌گرا— در عصر مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی، بیماران مدت‌ها قبل از ورود به مطب پزشک یا بیمارستان، تجربه مراقبت‌های بهداشتی خود را در Google آغاز می‌کنند. و چه برای جستجوی علائم، خواندن نظرات کاربران، دریافت مسیرها یا قرار ملاقات، احتمال اینکه تعداد زیادی از این جستجوها از طریق تلفن هوشمند آغاز شود، وجود دارد. وب‌سایت شما باید برای تجربه‌های کاربری عالی در رایانه رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت یا تلفن همراه بهینه شود.
 • برنامه های تلفن همراه— بیماران ممکن است هر روز چندین ساعت را با تلفن هوشمند خود سپری کنند، اما صحبت کردن با تلفن تنها کسری از این زمان را شامل می شود. بقیه زمان در برنامه های مختلف از فیس بوک گرفته تا یوتیوب صرف می شود. 2018 Statista Global Consumer Survey دریافت که در 12 ماه گذشته، 19٪ از پاسخ دهندگان گزارش داده اند که از برنامه های مربوط به مراقبت های بهداشتی اختصاص داده شده به تناسب اندام و تغذیه، مراقبه و خواب، یادآوری داروها، بررسی علائم و موارد دیگر استفاده کرده اند.
 • پیام‌های متنی — وقتی صحبت از بازاریابی تلفن همراه برای مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید، پیام‌های متنی قهرمانی ناشناخته است که ارتباط دو طرفه را بین بیماران و ارائه‌دهندگان برای هر چیزی از نظارت بر علائم تا یادآوری‌های مراقبت سلامتی امکان‌پذیر می‌سازد. یادداشت‌های شدید بهداشت و درمان، “پلتفرم ارتباط امن باید مبتنی بر پیامک باشد، با توجه به اینکه 95 درصد آمریکایی‌ها دارای نوعی تلفن همراه هستند و پیام‌های متنی ادعا می‌کنند نرخ تماس تا 99 درصد است.” /li>
 • ویدئوها و پخش زنده — محتوای ویدیویی چندین سال پیش به عنوان یک روند بازاریابی دیجیتال ظاهر شد و برندهای مصرف کننده محور به رشد آن دامن زدند. مصرف‌کنندگان به طور معمول برای جستجوی اطلاعات پزشکی به دستگاه‌های تلفن همراه روی می‌آورند، بنابراین مارک‌های بهداشتی که توصیه‌های بهداشتی و سلامتی را در ویدیو ارائه می‌دهند، می‌توانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند.
 • ایمیل — بیبی بومرها بخش خوبی از زمان نمایش تلفن همراه خود را صرف خواندن ایمیل می کنند، بنابراین این ابزار بازاریابی قدیمی هنوز گزینه ای مناسب برای دستیابی به جمعیت کلیدی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است.

داده‌های بازاریابی موجود شما همچنین می‌تواند به سؤالات مهم درباره بهترین کانال‌های جذب و الگوهای تعامل پاسخ دهد:

 • کدام کانالها برای کسب بهترین عملکرد را دارند؟
 • از چه دستگاه هایی برای ارتباط با شما استفاده می شود؟
 • بهترین زمان برای دستیابی به مخاطبان چه زمانی است؟

اما دستیابی به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی تنها نیمی از نبرد بازاریابی تلفن همراه است. یک استراتژی تلفن همراه یک‌اندازه برای همه به سرعت قدرت را از دست می‌دهد، زیرا بیماران نگرش‌های متفاوتی را به تجربیات مراقبت‌های بهداشتی خود می‌دهند.

بیمارستان‌ها و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید پیام‌هایی را ارائه دهند که انگیزه‌بخش باشد – چه انتخاب یک ارائه‌دهنده مراقبت اولیه، ایجاد تغییرات در سبک زندگی سالم یا پیروی از یک برنامه مراقبت پس از عمل. مدل اختصاصی بخش‌بندی روان‌شناختی ما، باورهای مصرف‌کنندگان را درباره سلامت و تندرستی، ویژگی‌های سبک زندگی تجزیه و تحلیل می‌کند. و ترجیحات و آنها را در یکی از پنج گروه قرار می دهد.

با درک تفاوت‌های بین خود دست‌یافته هدف‌گرا و زنده در لحظه استقامت اراده، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند به خوبی تنظیم کنند پیام هایی برای بهبود جذب، فعال سازی و تعامل با بیماران فردی. و آن برنامه های تلفن همراه ذکر شده در بالا؟ جویندگان تعادل و شعبده بازهای اولویت دار محتمل ترین کاربران هستند، بنابراین صحبت در مورد نیازها و انتظارات خاص آنها می تواند به پذیرش و استفاده کمک کند.

با ترکیب مناسبی از استراتژی‌ها و پیام‌های بازاریابی تلفن همراه که با بخش‌های مختلف روان‌شناختی همسو می‌شوند، تعامل دیجیتالی افزایش می‌یابد—و به همین ترتیب میزان جذب و نگهداری افزایش می‌یابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و جذب بیمار، کاغذ سفید ما را دانلود کنید .

دیدگاهتان را بنویسید