شما در حال مشاهده هستید آنچه باعث وفاداری در مراقبت های بهداشتی می شود

آنچه باعث وفاداری در مراقبت های بهداشتی می شود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

What Drives Loyalty in Healthcare

هدف برای هر شرکتی ارائه تجربیات مثبت و منسجم به مشتریان است تا آنها مدام برگردند. وقتی یک شرکت این کار را به اندازه کافی خوب انجام می دهد، دنبال کنندگانی ایجاد می کند که وفاداری ایجاد می کند.

در زیست رایان، هدف ما این است که با استفاده از یک مدل تقسیم‌بندی به نام روان‌شناسی، آن نوع تجربه مثبت و منسجم را برای بیماران در انواع تنظیمات مراقبت‌های بهداشتی ارائه کنیم. تقسیم بندی. این مدل به آنچه که بیمار را برمی‌انگیزد تا بر اساس نیازهای سلامتی خود (باورها، ارزش‌ها، و غیره) عمل کند، بررسی می‌کند و یک قیف تعامل با بیمار ایجاد می‌کند که چرخه او را فردی می‌کند.

این فرآیند نقش بزرگی در وفاداری بیمار ایفا می کند، اما چه چیز دیگری نقش دارد؟ این چیزی است که ما متوجه شده ایم.

شفافیت

بیماران می‌توانند مستقیماً از طریق ارائه‌دهنده‌ای که با آنها در مورد سلامتی آنها صادق نیست، ببینند، به خصوص بخش روان‌شناختی به نام تعادل جویندگان. رقصیدن حول یک موضوع حساس ممکن است بی ضرر به نظر برسد، اما این به هیچ وجه به نفع بیمار نیست. در هر صورت، بر شهرت پزشک تأثیر منفی می گذارد.

شفافیت چیزی فراتر از صادق بودن در مورد پیش آگهی است. این بخشی از کل فرآیند روابط با بیمار است، از نحوه تماس بیماران با یک مطب گرفته تا آنچه که می توانند انتظار داشته باشند قبل از انجام یک روش هزینه پرداخت کنند. هر چه زودتر یک ارائه‌دهنده در مورد آنچه که بیمار از تجربه خود با آنها انتظار دارد، آگاه شود، بهتر است. صداقت و گشاده رویی در جامعه امروزی راه درازی دارد.

درگیر شدن با بیمار ساده شده

جهان مکانی شلوغ است و مردم همیشه به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در زمان هستند. اما وقتی نوبت به مصرف‌کنندگان می‌رسد، انتظار خدماتی را دارند که به‌طور خودکار آن ارزش را ارائه کند. بدون استثنا، حتی در مورد مراقبت های بهداشتی.

ابزار مدیریت بیمار مانند سکوی سلامت دیجیتال این کار را بسیار آسان‌تر می‌کند. همه چیزهایی که بیمار برای سفر مراقبت های بهداشتی خود نیاز دارد در یک پلت فرم است و اتوماسیون می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و ساعات کار کارکنان شود. بهتر از آن، پلتفرم زیست رایان در حال حاضر دارای روان‌شناسی است که در آن پیاده‌سازی شده است، که تعامل با بیماران را بر اساس شرایط آنها بر اساس ترجیحات آنها آسان‌تر می‌کند.

درک

هیچ چیز بدتر از این نیست که با یک نفر صحبت کنید و احساس کنید که او به شما گوش نمی دهد. متأسفانه، برای برخی از بیماران تصور این احساس در هنگام تعامل با ارائه دهنده سلامت خود دشوار نیست. این یک راه سریع برای از دست دادن یک بیمار است.

چگونه ارائه دهندگان می توانند از این امر اجتناب کنند؟ برای شروع، آنها می توانند بدون حواس پرتی گوش دهند. بهترین شنوندگان ارتباط چشمی را حفظ می کنند، از وقفه اجتناب می کنند و وقتی پاسخ می دهند، متفکرانه با همدلی صحبت می کنند، حتی اگر حضوری نباشد. مهم نیست که یک شخص چه نقشی دارد، همیشه باید این ارزش ها از جمله پزشکان و سرایداران را در خود جای دهد. وقتی بیمار این ایده را پیدا می‌کند که همه در ارائه‌دهنده با بیماران این گونه رفتار می‌کنند، این تأثیر قدرتمندی دارد.

یک راه دیگر برای درک بهتر بیماران از طریق داده است. ارائه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از زیست رایان Insights Accelerator™ اطلاعات مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را به راحتی دریافت کنند. از دیدگاه‌های روان‌شناختی گرفته تا دیدگاه‌های COVID-19، فرصت‌های ارتباط بهتر با بیماران بی‌پایان است.

این ویژگی‌ها برای هر سازمان مراقبت‌های بهداشتی که می‌خواهد وفاداری ایجاد کند ضروری است، اما ابزارهایی مانند زیست رایان Insights Accelerator™ حفظ می‌شوند. آنها را در اطراف امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می‌توانیم کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید