شما در حال مشاهده هستید آنچه باید در تبلیغات دیجیتال بدانید: بهترین روش ها و بینش ها

آنچه باید در تبلیغات دیجیتال بدانید: بهترین روش ها و بینش ها

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

[SHSMD17 Speaker Podcast Series] در مجموعه ادامه موفقیت بهداشت و درمان، پیتر دو، استراتژیست بازاریابی با Doreen Pichotti، بازاریابی دیجیتال صحبت می کند. و استراتژیست رسانه در سیستم بهداشت UC Davis. پادکست امروز، ارائه آتی Doreen در کنفرانس بازاریابی SHSMD 2017 را پیش‌نمایش خواهد کرد.

Doreen Pichotti

پیتر: بازاریابی دیجیتال حوزه های مختلفی را در بر می گیرد. فکر می‌کنید برخی از جنبه‌های مهم‌تر که سیستم‌های سلامت باید روی آن تمرکز کنند، چه رسانه‌های اجتماعی باشد، چه جستجو یا مدیریت شهرت؟

DOREEN: در واقع، من فکر می کنم همه چیز مهم است، و فکر می کنم این پیام کلیدی است. من باید به این سوال پاسخ می‌دهم که «آیا باید برای تبلیغات هزینه کنیم؟»، یا «چرا رسانه‌های اجتماعی بیشتری انجام نمی‌دهیم زیرا رایگان هستند؟»، یا «چرا فقط از بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) استفاده نمی‌کنیم. چون رایگان است؟» اما برای من کاملاً روشن شده است که همه آنها مهم هستند. این به این دلیل است که هر کدام هدف خاصی را دنبال می‌کنند و به تصویر کلی شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) شما کمک می‌کنند.

پیتر: یکی از چیزهایی که اشاره کردید این است که یک تلاش بازاریابی واقعاً یکپارچه بین رسانه های اجتماعی پولی و ارگانیک ایجاد می کنید. این موضوع مهمی برای پوشش دادن است زیرا همیشه موضوع مورد علاقه بسیاری از سازمان ها است. داشتن یک برنامه بازاریابی یکپارچه چقدر مهم است؟ آیا یک عنصر مهمتر از دیگری است؟

دورین: خوشحالم که این سوال مهم را پرسیدی. وقتی به ارتباطات یکپارچه فکر می کنم، فکر می کنم این تعریف در طول زمان تکامل یافته است. برای یک چیز، برخی از افراد ممکن است به یک تعریف قدیمی از ثبات نام تجاری، پیام رسانی مداوم در رسانه های مختلف و حتی اسناد داخلی شما پایبند باشند.

اما من واقعاً اطلاعات زیادی درباره نحوه ادغام جنبه پولی و ارگانیک شما منتشر نشده است. آنچه به نظر من کلید واقعی یکپارچه سازی این دو عنصر است داشتن یک ابزار اندازه گیری یکپارچه است. آنچه را که اندازه گیری نمی کنید، نمی توانید آن را بهبود ببخشید. و هنگامی که برخی از چالش های مقایسه را انجام دادید، در واقع می توانید ببینید که یک عنصر در مقایسه با عنصر دیگر چقدر کمک می کند. در نهایت، هر دو مهم هستند و مزایای قابل توجهی دارند.

پیتر: با توجه به اینکه رسانه‌های اجتماعی پولی نسبت به ارگانیک گستره وسیع‌تری دارند، اصلاً وجود یک حضور ارگانیک چیست؟

DOREEN: ارگانیک هنوز هم بسیار مهم است زیرا شما در حال توسعه جامعه خود هستید و این می تواند به رشد خود ادامه دهد. و در برخی مواقع با رشد آن، در برخی مواقع، ممکن است بتوانید رسانه های اجتماعی پولی خود را کاهش دهید.

پیتر: برخی از معیارهای خط برتر که معنادارتر هستند کدامند؟ افراد هنگام ارزیابی این نوع چیزها باید به دنبال چه چیزی باشند؟

DOREEN: بستگی به هدف دارد. بسیاری از کمپین‌هایی که من اجرا می‌کنم، کمپین‌های Call-to-Action قوی هستند. معیار ممکن است این باشد که در طول ثبت نام چند عضو سرنشین جذب کردیم؟ اما با تلاش‌های تبلیغات آنلاین، اغلب بازدید از وب‌سایت است که ممکن است به عنوان یک نسل پیشرو یا سرنخ در نظر گرفته شود. و پس از ورود به وب سایت، تبدیل آنها به کاربر یا بیمار جدید به عهده وب سایت است. بنابراین من اغلب به ترافیک واقعی و سرنخ هایی که به وب سایت و صفحات فرود ما می آیند نگاه می کنم.

پیتر: از اینکه امروز به ما ملحق شدید متشکرم. آیا هیچ فکر نهایی یا ایده‌هایی دارید که بخواهید برای شنوندگان ما بگذارید؟

DOREEN: من مردم را تشویق می کنم که تبلیغات بومی یاهو را امتحان کنند… من معتقدم که آنها بسیار مؤثر هستند. آنها را امتحان کنید و ببینید چه نوع نتایجی به دست می آورید.

امروز با زیست رایان تماس بگیرید تا درباره SEO برای اقدامات پزشکی و اینکه چگونه می توانیم دید وب سایت شما را بهبود ببخشیم، بحث کنید.

برای شنوندگانی که در کنفرانس SHSMD 2017 شرکت خواهند کرد، ارائه Doreen در ساعت 11:30 صبح دوشنبه، 25 سپتامبرth خواهد بود. لطفاً در آنجا به ما بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید