شما در حال مشاهده هستید آنچه برخی از آژانس های بازاریابی مراقبت های بهداشتی به شما نمی گویند

آنچه برخی از آژانس های بازاریابی مراقبت های بهداشتی به شما نمی گویند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

healthcare marketing agency teamیک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی عالی می تواند به شما کمک کند تا بیمارانی را که می خواهید دنبال کنید، برند خود را بسازید و درآمد را افزایش دهید. به همان اندازه حیاتی، آنها در کنار شما خواهند بود—نه برای یک پروژه یا قطعه خلاقانه یکباره، بلکه به عنوان یک شریک بازاریابی واقعی.

حقیقت سرد و سخت این است که بسیاری از آژانس‌ها در واقع یک مشارکت بازاریابی واقعی با شما ایجاد نمی‌کنند. بسیاری از آنها به سادگی به تمام این موارد مجهز نیستند. در حالت ایده‌آل، شریک آژانس شما باید بیشتر از اینکه برنامه‌ها و ایده‌ها را به شما بفروشد و سپس «آن را تنظیم کنید و فراموش کنید» انجام دهد. یک آژانس باید به طور کامل روی رشد شما در زمان های خوب سرمایه گذاری کند و آماده حل مشکلات در شرایط بد باشد.

ما اینجا نیستیم تا آژانس‌های دیگر را کنار بگذاریم—اما دقت لازم را انجام دهید. بسیاری از آژانس های بازاریابی مراقبت های بهداشتی به شما نمی گویند که شریک واقعی نیستند. همچنین چیزهایی مانند:

را به شما نمی گویند

چشم اندازی که در حال خرید آن هستید ممکن است هرگز محقق نشود.

آژانس‌ها در ایجاد نمایش‌های چندرسانه‌ای از رشد پیش‌بینی‌شده در ترافیک وب، دنبال‌کنندگان رسانه‌های اجتماعی، درآمد و سهم بازار جادوگران هستند. هنگامی که وارد کشتی شدید، ممکن است شما را در یک تمرین برندسازی راهنمایی کنند، یک وب سایت زیبا برای شما بسازند، تبلیغات آنلاین شما را راه اندازی کنند، چند کمپین طراحی کنند، و سپس … جیرجیرک.

دلایل این ممکن است چند وجهی باشد، اما دلیل اصلی این است که آنها در فروش پیش‌بینی‌های ROI رکوردشکنی به شما استاد هستند، اما در زدن اهداف بد هستند. در ادامه دو اتفاق ناگوار رخ می دهد. 1. آنها به شما نمی گویند زمانی که بیماران روی تبلیغات شما کلیک نمی کنند یا اینکه شما در رتبه بندی موتورهای جستجو سقوط کرده اید. 2. آنها نمی دانند چگونه مشکلی که در شماره 1 رخ داده را برطرف کنند. رویاهای بیماران بیشتر و بازگشت سرمایه بالاتر عالی هستند. اما مگر اینکه آژانسی به شما یک برنامه عملیاتی واضح برای رسیدن به آن هدف ارائه دهد، با نظارت بر برنامه و توانایی واکنش به رکودها، ادامه دهید.

بزرگتر همیشه بهتر نیست.

یک آژانس 200 نفره با زرادخانه ای از منابع، متخصصان بازاریابی و تجربه بالا می تواند چشمگیر به نظر برسد. اما آیا این همان چیزی است که سازمان شما واقعاً به آن نیاز دارد؟ اغلب، آژانس‌هایی با این اندازه شما را با یک هدست دیگر جفت می‌کنند – نه یک تیم موفق مشتری واقعی که به نتایج شما اهمیت می‌دهد.

آژانس‌هایی مانند این اغلب سعی می‌کنند کار را در کمترین زمان ممکن به پایان برسانند. آنها می خواهند از منابع خود عاقلانه استفاده کنند – به این معنی که ممکن است کارهایی مانند پیگیری مداوم SEO مراقبت های بهداشتی و PPC شما را انجام ندهند. تبلیغات، انجام تنظیمات در کمپین ها در صورت نیاز، و صرف زمان با کیفیت برای کار نوشتن و طراحی. وقتی یک آژانس بیشتر بر روی فرآیندهایی تمرکز دارد که می‌تواند بیشترین سود را برای آنها به ارمغان بیاورد، مشارکت بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی واقعی نیست. بیش از همه چیز.

خلاقیت مهم است، اما همه چیز نیست.

بسیاری از آژانس‌ها با نمایش‌های نمایشی بیلبوردهای خلاقانه، تبلیغات تلویزیونی، بروشورها، وب‌سایت‌ها و تبلیغات آنلاین، مشتریان را جذب می‌کنند. ما کمپین های خلاقانه را دوست داریم. به همین دلیل است که ما طراحان و مدیران هنری با استعدادی در کارکنان داریم. اما ما همچنین می دانیم که خلاقیت تنها بخشی از کل تصویر است.

آژانس مناسب فقط در مورد کارهای خلاقانه و جوایز بعدی خود صحبت نمی کند. آنها به شما نشان می دهند که چگونه از این تبلیغات برای به دست آوردن نتایج برای مشتریان خود استفاده شده است. آنها ثابت خواهند کرد که با سازمان شما، بر روی آوردن تعداد بیشتری از بیمارانی که می‌خواهید ببینید متمرکز شده‌اند – نه اینکه صرفاً به مجموعه کارهای زیبای خود اضافه کنند (اگرچه پیدا کردن آژانسی که دارای آن باشد ضرری ندارد).

در اینجا چیزی است که باید در یک مشارکت بازاریابی معتبر به دنبال آن باشید.

خبرها در دنیای روابط آژانس و مشتری، همگی تیره و تار نیستند. وقتی اطمینان حاصل کنید که هدف‌های شما در مرحله خواستگاری و بعد از آن با ازدواج مطابقت دارند، شراکت‌ها شکل می‌گیرد. وقتی این وضعیت بازاریابی نیروانا شروع می شود، ارتباطات و شیمی مشخص می شود. آژانس به بیانیه ماموریت شما اعتقاد دارد. تیم شما می داند که یک طرح بازاریابی سفارشی می تواند به بیماران کمک کند مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند. حتی بهتر از آن، آنها در صورت بروز مشکلات دچار مشکل نمی شوند. درعوض، شریک آژانس شما به دنبال مشکل است. آنها هر تغییر رسانه های داخل بازار شما را دنبال می کنند. انجام تنظیمات برای تأثیر سریع بر نتایج مثبت. زیرا اساساً آنها همان چیزی را می خواهند که شما می خواهید: فرستادن بیماران بیشتری به مطب شما.

یک شریک نمایندگی را انتخاب کنید که با فلسفه و نیازهای شما همسو باشد.

هنگامی که یک شریک بازاریابی را در نظر می گیرید، مطمئن شوید که در مورد اهداف، بودجه و رویکرد اندازه گیری بازده سرمایه گذاری یکسان هستید. شما باید مطمئن باشید که آنها به وضوح نقاط قوت و چالش‌های کار یا سازمان شما را درک می‌کنند – از تجربه کارکنان و بیمار گرفته تا تلاش‌های بازاریابی خارجی. آنها همچنین باید در رسیدگی به مسائل سطح بالا و مشکلات روزمره ماهر باشند.

عملکرد بیش از نمونه کارها.

در طول مرحله ارائه، آژانس ادعایی شما در زره درخشان شما را با مجموعه‌ای از کارهای خلاقانه که ممکن است دارای تبلیغات، ویدئوها، صفحات وب و پروژه‌های دیگر باشد وسوسه می‌کند. در برابر دلخوری مقاومت کنید و سوالات سخت را از آنها بپرسید. از آنها بپرسید که کار برای حل چه مشکلی ایجاد شده است، ROI چگونه اندازه‌گیری شده است و تبلیغات یا کمپین چگونه انجام می‌شود. پاسخ آنها داستان واقعی را به شما می گوید.

در بازار مراقبت‌های بهداشتی امروزی، مصرف‌کنندگان حکمرانی می‌کنند، به این معنی که انتخاب‌ها و قدرت خرید بیشتری نسبت به قبل دارند. برای ادامه ورود بیماران جدید، بر یک مشارکت بازاریابی اختصاصی و شفاف اصرار کنید. در زیست رایان، تیم ما یک برنامه بازاریابی سفارشی، استراتژی رسانه ای ایجاد می کند و نیازهای رسانه دیجیتال و سنتی شما را برای برآورده کردن اهداف بازاریابی شما مدیریت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با (800) 656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید