آنچه سازمان های بهداشت و درمان می توانند از برنامه های وفاداری مصرف کننده در خرده فروشی بیاموزند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
patient-handshake-doctor

امروز، آسان‌تر است برای اینکه یک بیمار از بیمارستانی به بیمارستان دیگر منتقل شود، بیش از هر زمان دیگری. در واقع، آمار گزارش می‌کند در یک مطالعه اخیر، بیش از 50 درصد از بیماران در یک گروه پزشک معالج مدیکر ارائه دهندگان را در طول دوره پنج ساله مورد مطالعه تغییر دادند.

از دست دادن بیماران می تواند به طور چشمگیری بر روی نتیجه شما تأثیر بگذارد – در واقع، برنده شدن یک بیمار می تواند تا 8 برابر بیشتر از خرید بیمار جدید هزینه داشته باشد – بنابراین حفظ وفاداری بیمار برای سازمان شما ضروری است. بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در حال حاضر در حال ایجاد برنامه‌های وفاداری بیمار هستند تا بیماران بیشتری را جذب کنند و آنها را دوباره برگردانند.

برای ایجاد برنامه‌های وفاداری بیمار بهتر، برخی از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی اکنون به دنبال برنامه‌های وفاداری در صنعت خرده‌فروشی برای بینش و راهنمایی هستند. در زیر برخی از بینش‌هایی وجود دارد که سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از تجزیه و تحلیل برنامه‌های وفاداری در خرده‌فروشی به دست آورند.

1. برنامه های وفاداری مزایای واضحی را برای سازمان های مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.

در صنعت خرده‌فروشی، کسب‌وکارها آموخته‌اند که حفظ رابطه با یک مشتری موجود نسبت به بدست آوردن مشتری جدید هزینه کمتری دارد. همین امر در حوزه بهداشت و درمان نیز صادق است. علاوه بر این، برنامه‌های وفاداری بیمار، سطح رضایت بیمار را بهبود می‌بخشد، که می‌تواند منجر به شهرت بهتر و تعداد ارجاع‌های بیشتر برای سازمان شما شود.

2. سازمان های مراقبت های بهداشتی باید نوع مناسبی از مشوق ها را ارائه دهند.

در خرده‌فروشی، کسب‌وکارها آموخته‌اند که باید مشوق‌هایی ارائه دهند که نه تنها مشتریان را به انجام تجارت با آنها ترغیب کند، بلکه مقرون به صرفه باشد و کیفیت محصولات یا خدمات آنها را به خطر نیندازد.

در مراقبت‌های بهداشتی، نگرانی اغلب این است که بیمارانی که در برنامه‌های وفاداری ثبت نام کرده‌اند، مراقبت‌های غیرضروری دریافت کنند تا از مزایای این برنامه بهره‌مند شوند. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند با پایه‌گذاری برنامه‌های وفاداری بر اساس طول یا ماهیت رابطه بیمار با سازمان، یا رفتارهای سالم و حمایت از جامعه، بر خلاف تعداد دفعات مراجعه او، با این نگرانی مبارزه کنند.

متخصصان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی راه‌حل‌های زیست رایان مشوق‌ها – و مجازات‌ها – را برای سلامتی مورد مطالعه قرار دادند. و به ترتیب رفتارهای ناسالم. در حالی که پاداش‌های پولی (مانند تخفیف‌ها، کمک هزینه‌های حق بیمه و غیره) آشکارا محبوب بودند، برخی بخش‌های روان‌شناختی، مانند بخش Willful Endurer، به کمک‌های خیریه و برنامه‌های حمایتی جامعه پاسخ مثبت دادند. این نه تنها باعث ترویج رفتارهای سالم می شود، بلکه حمایت و حسن نیت جامعه را نیز به همراه دارد.

3. برنامه های وفاداری بیمار برای سازمان شما “خیلی پیچیده” نیستند.

وقتی به برنامه‌های وفاداری بیمار در خرده‌فروشی نگاه می‌کنید، مانند برنامه‌ای که توسط استارباکس، بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی احساس می‌کنند که ایجاد برنامه وفاداری مشابه خود به سادگی بسیار بزرگ است. با این حال، سازمان های مراقبت های بهداشتی مجبور نیستند با چنین برنامه بزرگی شروع کنند. درعوض، سازمان‌ها می‌توانند از کوچک شروع کنند و به تدریج در طول زمان دامنه و گستردگی برنامه خود را افزایش دهند.

4. برنامه های وفاداری بیمار می توانند بازگشت سرمایه قابل توجه و قابل اندازه گیری را ارائه دهند.

در هر نوع کسب و کاری، ROI همیشه یک نگرانی است. برخی از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در راه‌اندازی برنامه‌های وفاداری بیمار مردد هستند، زیرا می‌ترسند این برنامه‌ها بازده سرمایه‌گذاری کافی برای ارزشمند کردن آنها را نداشته باشند.

با این حال، در سایر صنایع با اعتماد بالا، مانند صنعت خدمات مالی، کسب‌وکارها از قبل از این نوع برنامه‌ها بازدهی مناسبی را گزارش می‌کنند. منطقی است که سازمان های مراقبت های بهداشتی می توانند از مزایای مشابهی از برنامه های وفاداری بیمار بهره مند شوند.

5. اتوماسیون می تواند به شما در اجرای برنامه وفاداری بیمار کمک کند.

اکثر مشاغل خرده‌فروشی از اتوماسیون برای ساده‌تر و راحت‌تر کردن برنامه‌های وفاداری برای مصرف‌کنندگان و همچنین کاهش هزینه اجرای این برنامه‌ها استفاده می‌کنند. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی که می‌خواهند برنامه‌های وفاداری بیمار را راه‌اندازی کنند، می‌توانند از همان نوع فناوری برای نیازهای خود استفاده کنند.

ارتباط خودکار با بیماران با یک پلت فرم مشارکت بیمار قابل تنظیم و مقیاس پذیر مانند زیست رایان آسان است. . هر ارتباطی (متن، صدا، ایمیل، برنامه) با بخش روانشناختی خاصترکیب شده است. کلمات کلیدی و پیام‌هایی که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با باورها و شخصیت اصلی هر بیمار طنین‌اندازی داشته باشند و از این طریق به آنها انگیزه می‌دهند تا سلامت و تندرستی خود را بهتر مدیریت کنند – و همچنان برای مراقبت به مرکز خود بازگردند.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید