شما در حال مشاهده هستید آنچه 2020 به ارائه دهندگان در مورد تجربه بیمار آموخت

آنچه 2020 به ارائه دهندگان در مورد تجربه بیمار آموخت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Nurse with patient

درباره چگونگی شکل‌دهی تجربه بیمار در سال 2020، چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد، اما برای این وبلاگ، ما روی موارد خوب تمرکز کرده‌ایم.

در استفاده از فناوری‌های مختلف، مراقبت‌های بهداشتی جهشی داشته است، به ویژه در سلامت از راه دور، که مراقبت را برای بهتر شدن بهبود بخشید. بیماران از تغییراتی که ارائه دهندگان در پاسخ به ویروس ایجاد کردند پیروی کردند و بیماران تنظیماتی را انجام دادند که برای آنها و خانواده‌هایشان بهترین بود. و برخی از آن مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ابزارهایی را پیدا کردند که قبلاً هرگز استفاده نکرده بودند و در واقع آنها را دوست داشتند و اکنون مرتباً از آنها استفاده می کنند.

چه کسی فکر می‌کرد تا این حد با تجربه بیمار در یک سال تغییر کند؟ تعداد زیادی نیست، به همین دلیل است که می‌خواهیم آنچه را که ارائه‌دهندگان در این سال آموختند و چگونه می‌توانند از این درس‌ها برای شکل دادن به سال 2021 استفاده کنند، برجسته کنیم.

بیماران مایل به سازگاری هستند

این بر کسی پوشیده نیست که مراقبت‌های بهداشتی در انطباق با فناوری مصرف‌کننده کند بوده است. و مسلماً، می توان گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در اکثر مواقع به خاطر آن سرزنش می شوند.

اما وقتی به داده ها نگاه می کنید، بیشتر تقصیرها جای دیگری است. در زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه تحقیقاتی بازار در سراسر کشور درباره نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، دریافتیم که تنها 11.6٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی قبل از COVID-19 از راه دور و مشاوره مجازی استفاده کرده اند. در طول ماه مارس تا ژوئن 2020 از همه‌گیری، 23.3 درصد شروع به استفاده از این فناوری کردند. در حال حاضر، نزدیک به 31 درصد از جمعیت عمومی نشان می‌دهند که احتمالاً از آن برای مدیریت سلامت خود استفاده می‌کنند. برای سایر ابزارهای فناورانه مانند نظارت از راه دور و آزمایش و تشخیص خانگی، این درصدها نیز افزایش یافته است.

برای ادامه این دستاوردها ، شفافیت در مورد نحوه استفاده و اشتراک گذاری داده ها، اینکه چقدر این فناوری برای بیماران آسان است و چقدر پیشرفت ها ضروری است بسیار مهم است. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به سمت ابزارهای مناسبی مانند سکوهای سلامت دیجیتال روی می آورند و اگر طرفدار باشند، به استفاده از آن ادامه خواهند داد. ابزار.

اما آنچه ما می دانیم این است که وقتی مراقبت های بهداشتی یک شبه تغییر کرد، بسیاری از بیماران عادات خود را برای مطابقت با روندهای فعلی تغییر دادند. هرچه این بیماری همه گیر بیشتر طول بکشد، احتمال اینکه برخی از این رفتارها و ترجیحات برای همیشه تغییر کنند، بیشتر می شود. و این خبر خوبی برای ارائه دهندگانی است که امیدوارند سال های آینده در کنار آن باشند.

ارتباطات پادشاه است

اکنون که بسیاری از بیماران مراقبت های مجازی را انتخاب می کنند، مهم تر از همیشه است که با استفاده از ابزارهای سلامت دیجیتال با آنها به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنید. یک پلتفرم سلامت دیجیتال به شما امکان می‌دهد با بیماران بر اساس ترجیحات دیجیتالی آنها ارتباط برقرار کنید، خواه از طریق پیامک، ایمیل، تلفن یا از طریق برنامه پورتال سلامت ارائه دهنده شما. پلت‌فرم‌هایی مانند این، از جمله پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان، می‌توانند کل سفر مراقبت را انجام دهند و به راحتی قابل تنظیم هستند. ترجیحات بیمار با قرار گرفتن همه آن در یک پلت فرم.

پلت‌فرم‌های سلامت دیجیتال در هزینه پست‌های چاپی صرفه‌جویی می‌کنند و در عین حال باعث صرفه‌جویی در وقت کارکنان و ایجاد کارایی از طریق اتوماسیون می‌شوند، به طوری که بتوانید بدون مشکل تغییرات را در لحظه ایجاد کنید.

قرار ملاقات‌های حضوری از بین نمی‌روند، اما استفاده از این نوع قرار ملاقات‌ها به‌عنوان تنها راه ارتباط با بیماران اکنون به گذشته تبدیل شده است. هرچه زودتر به سمت استفاده از ابزارهای دیجیتال بروید و اثربخشی آنها را با استفاده از بخش‌بندی روانشناختی برای شخصی‌سازی ارتباطات افزایش دهید، بهتر است.

شفافیت و همدلی قیمتی ندارد

2020 ناشناخته های زیادی به دلیل کووید-19 داشت. پروتکل ها و مقررات محلی به طور مداوم در حال تغییر هستند، از جمله در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محلی مانند بیمارستان ها، مراکز مراقبت فوری و دفاتر پزشک. بیماران چیزهای زیادی در ذهن و بشقاب خود دارند، بنابراین ابهام امسال برای آنها خوب نبوده است.

وقتی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به مراقبت‌های پزشکی نیاز دارند، ارائه‌دهنده‌ای می‌خواهند که شفاف باشد و برای همدلی ارزش قائل باشد. ، اکنون بیشتر از همیشه. برای ارائه دهندگانی که به خوبی عمل کرده اند، دستورالعمل های ایمنی COVID-19 خود را مشخص کرده و مجدداً تأکید کرده اند، بیماران را هنگامی که تغییر کرده اند به روز می کنند و مطمئن می شوند که ارتباط مداوم با آنها دارند. وقتی عزیزان تحت مراقبت هستند و اعضای خانواده‌شان نمی‌توانند از نظر فیزیکی در کنارشان باشند، پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان بیش از هر چیز مایلند راه‌هایی برای برقراری ارتباط آن‌ها پیدا کنند. حتی زمانی که آنها خسته هستند، آنها بیش از حد توان خود عمل می کنند تا مطمئن شوند که از بیماران خود مراقبت می شود.

مراقبت‌های بهداشتی گاهی ممکن است فاقد این ویژگی‌ها باشند، اما در سال 2020 چنین نبوده است. ارائه‌دهندگان و کارکنان آن‌ها، مهم نیست که چقدر سخت بوده است، راه‌های بیشتری را طی کرده‌اند، و بیماران از آن سپاس‌گزار هستند.

تجربه بیماران تقریباً از هر نظر در سال 2020 به شدت تغییر کرده است، اما بیشتر آن روش ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی را بهبود بخشیده است. حرکت رو به جلو، منجر به راه بهتری برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی می‌شود، به طوری که ارائه‌دهندگان می‌توانند سهم بازار، خط پایین، و مهمتر از همه، بیمارشان نتایج سلامت.

اگر می‌خواهید سال جدید را بهتر از همیشه شروع کنید، امروز با ما تماس بگیرید تا پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید