شما در حال مشاهده هستید آژانس پیشرو بازاریابی مراقبت های بهداشتی به سمت فضای اداری جدید الهام بخش حرکت می کند

آژانس پیشرو بازاریابی مراقبت های بهداشتی به سمت فضای اداری جدید الهام بخش حرکت می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

رشد اخیر آژانس، موفقیت مراقبت های بهداشتی، LLC را به یافتن خانه جدیدی که برای همکاری و ایجاد کمپین های تاثیرگذار طراحی شده است، سوق داده است.

IRVINE، کالیفرنیا، (16 مه 2016) – زیست رایان, LLC، یکی از آژانس های تبلیغاتی پیشرو برای بیمارستان ها و گروه های پزشکی به یک فضای اداری جدید واقع در 2860 Michelle Drive, Suite 230, Irvine, CA, 92606 نقل مکان کرده اند. فضای جدید به طور خاص طراحی شده است. برای موفقیت در مراقبت های بهداشتی با هدف تقویت انسجام بیشتر تیم و افزایش بیشتر کارایی در آژانس.

“طی سال گذشته، تیم خود را به طور قابل توجهی گسترش دادیم و فضای قدیمی ما دیگر با نیازهای ما سازگار نبود. دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران زیست رایان گفت: دفتر جدید به تیم و مشتریان ما فضایی برای همکاری و ادامه تولید بازاریابی می دهد که پایگاه بیماران هر مشتری و در نهایت درآمد آنها را افزایش می دهد. تیم فعلی سلامت مراقبت‌های بهداشتی در مجموع 30 عضو در دفتر و یک گروه اضافی متشکل از 25 تا 30 عضو تیم پشتیبانی در سراسر کشور دارد.

این آژانس طیفی از مشتریان را از فضای پزشکی، از جمله بیمارستان‌ها، مطب‌های پزشکی، سازندگان دستگاه‌ها و شرکت‌ها در سراسر ایالات متحده نمایندگی می‌کند. “https://healthcaresuccess.com/advertising”>آژانس‌های تبلیغاتی Orange County در The Orange County Business Journal سالانه فهرست‌ها.

«همه کاری که ما انجام می‌دهیم بر رشد کسب‌وکار هر مشتری متمرکز است. گاندولف گفت: از ایجاد وب‌سایت‌ها گرفته تا کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و سنتی، ما به فضایی نیاز داشتیم که الهام‌بخش تیم ما برای ایجاد کمپین‌های خلاقانه تأثیرگذار باشد. فضای اداری جدید دارای یک پلان طبقه باز با دفاتر اداری و دو اتاق کنفرانس اطراف بیرونی مجموعه است.

برای اطلاعات بیشتر درباره زیست رایان, LLC، به healthcaresuccess.com بروید یا با شماره (800) 656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید