آیا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند از جادوی دیزنی برای بیماران استفاده کنند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

 

disney-night.jpg

به‌عنوان «خوشبخت‌ترین مکان روی زمین»، دیزنی در ارائه تجربیات مشتری که باعث می‌شود مردم برای کسب اطلاعات بیشتر به آنجا برگردند، برتر است. چه انتظار دیگری از سازمانی دارید که توسط مردی تأسیس شده است که می گوید: «انجام غیرممکن ها به نوعی سرگرم کننده است؟»


تصور کنید که داده‌های مراقبت‌های بهداشتی، بخش روان‌شناختی و سایر داده‌های مرتبط می‌توانند قبل از پذیرش برنامه‌ریزی‌شده در بیمارستان بر روی یک باند دارای RFID بارگذاری شوند.


اما به منظور پرداختن به مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز باید بر کیفیت تجارب بیماران تمرکز کنند. جاستین گرسل، دانشمند ارشد داده برای Health Catalyst، یادداشت: «تمرکز بر تجربه مهمان باید تبدیل به بخشی زنده و نفسگیر در یک سازمان شود تا بتواند موفق شود. داشتن آن به عنوان یک گلوله دیگر در بیانیه ماموریت شرکت، اثرات مطلوبی را ایجاد نخواهد کرد. و او از جایی با تجربه صحبت می‌کند که «عضو بازیگران خط مقدم» بوده است، این همان چیزی است که دیزنی به کارمندانش اشاره می‌کند.

از داده های مراقبت های بهداشتی برای بهبود تجربیات بیمار استفاده کنید

اگر مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی یا افزایش رقابت دلایل کافی برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای تقویت بازی تجربه بیمار خود نباشد، این واقعیت که بازپرداخت به طور فزاینده‌ای با رضایت بیمار مرتبط است، باید اقداماتی را تحریک کند. بنابراین، بیایید به آنچه مراقبت های بهداشتی می تواند از دیزنی بیاموزد نگاه کنیم.

مشتریان خود را بشناسید

گرسل می‌گوید: «پایه‌ی ارائه‌ی یک تجربه‌ی عالی برای مهمان با درک مهمان شروع می‌شود.» او پیشنهاد می کند که بخشی از این دانش از تجربیات ناشی می شود – کارمندانی که در رتبه های بالاتری قرار گرفته اند تا اهمیت هر تعامل با مشتری را درک کنند.

hollywood-disney.jpgدیزنی همچنین بازخورد مهمانان را از طریق نظرسنجی‌های منظم جمع‌آوری می‌کند تا «ویژگی‌هایی را که بیشترین تأثیر را بر مهمانان دارند شناسایی کند. تجربه کلی.” در بخش مراقبت های بهداشتی، ارائه دهندگان منابع داده متنوعی را نیز در اختیار دارند. علاوه بر نتایج نظرسنجی‌هایی مانند HCAHPS (ارزیابی مصرف‌کنندگان بیمارستانی از ارائه‌دهندگان و سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی)، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی داده‌های بیماران را در سیستم‌های بالینی و مالی خود جمع‌آوری می‌کنند.

اما داده‌های سوابق سلامت الکترونیکی (EHR) فقط می‌توانند شما را تا این حد پیش ببرند. برای به دست آوردن درک بهتری از آنچه که بیماران فردی از تجربیات مراقبت‌های بهداشتی خود نیاز دارند و می‌خواهند، باید بیش از تشخیص‌ها یا سوابق سلامتی خود را ثبت کنید. سلامت محور بخش بندی روانشناختی بیماران را بر اساس نگرش‌ها، ارزش‌ها، انگیزه‌ها و ترجیحات مربوط به سلامت و تندرستی طبقه‌بندی می‌کند و به شما اطلاعاتی در مورد رفتارهای آنها می‌دهد تا بتوانید تعاملات خود را برای پاسخگویی بهتر به انتظارات آنها اصلاح کنید.

تجربه ای روان ارائه دهید

چند سال پیش، دیزنی MagicBand را معرفی کرد. این پوشیدنی مهمانان را قادر می‌سازد وارد پارک‌ها شوند، قفل اتاق‌های هتل را باز کنند، غذاها و کالاها را خریداری کنند و دسترسی FastPass+ به سواری‌ها و سایر تجربه‌های پارک را که از قبل به صورت آنلاین انتخاب کرده‌اند دریافت کنند. همانطور که هر کسی که با اعضای خانواده کوچک و بزرگ سفر کرده است می داند، راضی نگه داشتن همه یک عمل شعبده بازی است. MagicBand تجربه‌های یکپارچه – حتی جادویی – را برای مهمانان تسهیل می‌کند.

چگونه؟ این فقط از زمان انتظار کوتاهتر در سواری های مورد علاقه نیست. دیزنی بینش عملی در مورد مهمانان به دست می آورد. برای مثال، اطلاعات اولویت‌ها به اعضای بازیگر اجازه می‌دهد تا تجربیات بیشتری را شخصی‌سازی کنند، زیرا می‌دانند کودکی کاملاً میکی را دوست دارد یا زوجی سالگرد خود را جشن می‌گیرند. و این همه چیز نیست: گنجینه داده های مهمان به دیزنی اجازه می دهد تا بر اساس بازخوردهایی که دریافت می کند، تصمیمات آگاهانه ای در مورد برنامه های آینده بگیرد.

یک مقاله در HealthIToutcomes.com یک را پیشنهاد می کند رویکرد مشابه می‌تواند تجارب مراقبت‌های بهداشتی را متحول کند. برای مثال، تصور کنید که داده‌های مراقبت‌های بهداشتی، بخش روان‌شناختی و سایر داده‌های مرتبط می‌تواند قبل از پذیرش برنامه‌ریزی‌شده در بیمارستان روی باندی با قابلیت RFID بارگذاری شود.

Disney-MagicBands-Park-Ticket.jpg

به‌جای تجربه‌ای که با یک دستکش پر کردن فرم شروع می‌شود و با دستورالعمل‌های تخلیه یک‌اندازه به پایان می‌رسد، گروه می‌تواند داده‌ها را در طول سفر و فراتر از آن ارائه و ضبط کند. شرایط پزشکی، داروها، آلرژی‌های غذایی و محدودیت‌ها، قرار ملاقات‌ها و رویه‌ها همگی در زمان واقعی در دسترس خواهند بود تا تجربه بیمار با استرس کمتر و شخصی‌تر را تسهیل کنند. مشارکت بیمار – چه به صورت چهره به چهره، چه دیجیتال یا چاپی – می تواند با استفاده از بینش های روانشناختی برای طنین انداز موثرتر و ایجاد انگیزه رفتارهای بهینه برای افزایش سلامتی، رفاه یا بهبودی سفارشی شود. healthcare_divider.png

یادآوری یک درس دیگر از دیزنی مهم است. تجزیه و تحلیل فناوری و مراقبت های بهداشتی فقط می تواند شما را تا این حد پیش ببرد. دیزنی تمام کارکنان خود را به عنوان بازیگران در نظر می گیرد، چه آنها روی صحنه اجرا کنند و چه در لابی هتل های استراحتگاه از مهمانان استقبال کنند. همانطور که والت دیزنی گفت: «شما می توانید شگفت انگیزترین مکان جهان را طراحی و خلق کنید و بسازید. اما به مردم نیاز است تا رویا را به واقعیت تبدیل کنند.»

کارکنان شما خط مقدم ارائه تجربیات مثبت به بیماران هستند. همانطور که دیزنی اعضای بازیگران خود را تشویق می کند تا فعالانه مهمانان را درگیر کنند، مراقب نشانه های بصری باشند که نشان می دهد مهمان نیاز به کمک دارد و شادی مهمان را به هدف نهایی تبدیل می کند، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز باید بر اهمیت تعامل هر یک از بیماران – از ورود به خانه تا ترخیص، تأکید کنند. برای پیگیری بعد از ترخیص ممکن است یک مرکز مراقبت‌های بهداشتی را به شادترین مکان روی زمین تبدیل نکند، اما مطمئناً به افزایش رضایت بیماران از تجربیات مراقبت‌های بهداشتی‌شان کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید