شما در حال مشاهده هستید آیا به دلیل صفحه بد درباره ما کسب و کار خود را از دست می دهید؟

آیا به دلیل صفحه بد درباره ما کسب و کار خود را از دست می دهید؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

ABOUT US website pageآیا صفحه “درباره ما” در وب سایت شما به وضوح مشخص می کند که شرکت، مطب یا بیمارستان شما چه می کند؟ آیا توضیح می دهد که چرا خوانندگان شما به شما، محصولات یا خدمات شما نیاز دارند؟ نه؟ سپس کسب و کار خود را از دست می دهید.

بررسی صحیح صفحه درباره ما مهم است زیرا، اگر آمار خود را بررسی کنید، خواهید دید که یکی از پربازدیدترین صفحات در وب سایت شما است. دلیل این امر ساده است: بازدیدکنندگان جدید برای اطلاعات فوری درباره شرکت شما، روی صفحه درباره ما کلیک می کنند،

خوانندگان می‌خواهند دلیل قانع‌کننده‌ای برای خرید محصول یا خدمات شما پیدا کنند، بنابراین از این فرصت استفاده کنید و به آنها بگویید چگونه می‌توانید مشکلشان را حل کنید.

یک صفحه خوب درباره ما باید تعادلی بین گفتن به بازدیدکنندگان که هستید و کاری که انجام می‌دهید برقرار کند، و همچنین توضیح دهد که چرا آنها به شما (و نه رقبای شما) نیاز دارند.

یک صفحه درباره ما بسازید که…

را تبدیل می کند

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک، این فرصت طلایی را برای گفتن داستان خود، متقاعد کردن مخاطبان خود و در این فرآیند، جمع آوری سرنخ ها از دست می دهند. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند یک صفحه درباره ما قانع کننده و موثر ایجاد کنید.

این مربوط به آنهاست، نه شما.

متأسفانه، برخی از وب‌سایت‌ها این نورافکن را به صفحه‌ای طولانی و خشک تبدیل می‌کنند که پر از حقایق و ارقام است. چند “بیانیه ماموریت” کسل کننده را در صفحات درباره ما خوانده اید؟ حتی اگر برای خواندن آنها وقت بگذارید، آنها طنین انداز نشدند. جذاب ترین صفحات به خواننده می گوید که چگونه محصولات یا خدمات شما می توانند با استفاده از داستان سرایی جذاب به حل مشکلات آنها کمک کنند.

داستان خود را به اشتراک بگذارید.

Emotion یک محرک قوی برای خوانندگان هنگام انتخاب محصولات یا خدمات مصرفی است. با به اشتراک گذاشتن این که چرا کاری را انجام می دهید و چرا به آن علاقه دارید، یک ارتباط عاطفی ایجاد می کنید و شروع به ایجاد اعتماد با خوانندگان خود می کنید. به اشتراک گذاری داستان منحصر به فرد خود جالب است و شما را از رقبای خود متمایز می کند.

توصیه های مشتری.

هنگامی که با خوانندگان خود ارتباط برقرار کردید، می توانید نظرات به روز مشتری را به اشتراک بگذارید. نظرات مثبت همتایان به شما به عنوان بهترین انتخاب اشاره می کند. همچنین ممکن است باعث ایجاد پاسخ «ترس از دست دادن» شود، به همین دلیل نکته بعدی بسیار مهم است.

اطلاعات تماس و فرم سرنخ.

بسیار خوب، شما کمی اعتماد ایجاد کرده اید، یک ارتباط عاطفی ایجاد کرده اید و آنها را با توصیفات وسوسه کرده اید. اکنون زمان آن است که خواننده با شما تماس بگیرد. آنها را مجبور نکنید روی صفحه دیگری کلیک کنند. شما در معرض خطر از دست دادن آنها هستید. درعوض، یک فراخوان برای اقدام واضح در کنار اطلاعات تماس خود و یک فرم وب تماس با ما قرار دهید.

پیام خوش آمدگویی ویدیویی.

هنگامی که صفحه مؤثری دارید که به خوانندگان خود می گوید که شما کی هستید، چه کار می کنید و چرا باید شما را انتخاب کنند، یک پیام خوشامدگویی ویدیویی ایجاد کنید. پیام مدیر عامل، مدیر کل یا پزشک اصلی می تواند به انسانی کردن کسب و کار شما کمک کند که ارتباط عاطفی را بیشتر تقویت می کند.

آن را کوتاه، شیرین و مختصر نگه دارید.

اصطلاحات اصطلاحات صنعتی را فراموش کنید و این صفحه را محاوره ای و شخصی نگه دارید. هدف شما این است که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را متقاعد کنید که از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند. اگر صفحه شما به نظر یک صفحه آسان به نظر می رسد، احتمالا خوانندگان را درگیر خود نگه دارید. از جملات کوتاه، پاراگراف های کوتاه و لیست های گلوله ای برای کمک به شکستن متن و ترغیب خواننده برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

«مردم کاری را که شما انجام می‌دهید نمی‌خرند، آنها می‌خرند که چرا آن را انجام می‌دهید.» این نقل قول از نویسنده Simon Sinek توضیح می‌دهد که چرا اشتراک‌گذاری داستان شما بسیار مهم است. اگر مردم به شما ایمان داشته باشند، به محصول یا خدمات شما نیز ایمان خواهند داشت. با در نظر گرفتن این نکات به صفحه درباره ما خود نگاهی بیندازید و داستانی جذاب در مورد اینکه چرا کاری را انجام می دهید بسازید. و یک فراخوان برای اقدام قانع کننده برای خوانندگان خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید