شما در حال مشاهده هستید آیا زمان آن رسیده است که سیستم سلامت شما پرداخت های دیجیتال را بپذیرد؟ 💵

آیا زمان آن رسیده است که سیستم سلامت شما پرداخت های دیجیتال را بپذیرد؟ 💵

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

apple-pay-2.jpg

هنگام مشاهده صنعت مراقبت های بهداشتی مدرن، نمی توانید متوجه یک پارادوکس شگفت انگیز نشوید: این بخش یکی از نوآورانه ترین بخش های فن آوری روی کره زمین است، با این حال بخش بزرگی از سیستم های صورتحساب و پرداخت آن به طور قابل توجهی قدیمی هستند. . به طور کلی، صنعت هنوز برای صدور صورت‌حساب و جمع‌آوری پول از بیماران بیش از حد به فرآیندهای اداری پرداخت مبتنی بر کاغذ وابسته است و این منجر به افزایش هزینه‌ها، تخصیص نادرست منابع و کاهش سطح رضایت بیماران شده است.

نه تنها اتکا به سیستم پرداخت و صورت‌حساب قدیمی تجربه ضعیفی را برای بیمار ایجاد می‌کند، بلکه ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی نیز از نظر نرخ‌های پایین وصول خسارت رنج می‌برند. طبق تحقیق منتشر شده توسط شرکت مشاوره مدیریت جهانی McKinsey and Company، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند انتظار داشته باشند پس از ویزیت بیمار فقط حدود 50 تا 70 درصد از موجودی معوق را جمع آوری کنید، و حتی زمانی که موجودی جمع آوری می شود، زمان پرداخت معمولاً یک ماه یا بیشتر طول می کشد.

تنظیم کلی بازدهی که یک سیستم پرداخت خدمات درمانی مبتنی بر کاغذ ایجاد می‌کند، خیره‌کننده نیست. طبق گزارش اتحادیه مصرف کنندگان، 190 میلیارد دلار از هزینه های سالانه مراقبت های بهداشتی — نزدیک به 25 درصد از کل 765 میلیارد دلار — به شکل هزینه‌های اداری اضافی مانند صورت‌حساب خطاها، تلاش‌های جمع‌آوری، پردازش پرداخت و غیره. این تقریباً برابر است با یک سوم دلاری که برای هر بیمار هزینه می شود به صورت سالانه.

Screenshot 2017-09-28 09.46.25.pngPricewaterhouseCoopers، یکی از دردسرهای اصلی مصرف کنندگان خدمات درمانی امروزی فقدان یک سیستم پرداخت راحت، شفاف و قابل اعتماد است. این گزارش نشان داد که برای بسیاری از بیماران، کیفیت (یا فقدان آن) سیستم پرداخت و صورت‌حساب ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی یا بهبود یافته یا به نظر آنها در مورد آن سازمان آسیب رسانده است.

با توجه به روند رو به رشد مراقبت‌های بهداشتی مصرف‌کننده، صرفاً منطقی است که پزشکان، بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای افزایش سرعت، کارایی و قابلیت اطمینان پرداخت به مدل پرداخت دیجیتالی روی آورند. در حال پردازش. این نه تنها یک تجربه مراقبت بهداشتی راحت‌تر و یکپارچه‌تر برای بیماران ایجاد می‌کند، بلکه از نظر بهبود مدیریت درآمد نیز به نفع ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی است.

 

نقش مشارکت بیمار در نوآوری پرداخت

به خوبی شناخته شده است که چندین مرحله در میانگین تجربه مراقبت های بهداشتی وجود دارد، از تعیین وقت ملاقات (یا انجام یک ویزیت غیرمنتظره) تا ملاقات توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی تا تسویه صورت حساب پس از اتمام ویزیت. . در طول هر مرحله از این سفر بیمار، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فرصتی برای ایجاد یک تجربه یکپارچه دارند که می تواند مشارکت بیمار را تشویق یا کاهش دهد.

Patient-using-cell-phone-in-hospital-bed.jpg

شاید یکی از نادیده گرفته‌ترین جنبه‌های این فرآیند، بخشی است که در پایان —  صورت‌حساب و دریافت پرداخت است. ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی با ارائه راه‌حل‌های پرداخت دیجیتال مبتکرانه مانند مدیریت آنلاین صورت‌حساب پزشکی یا توانایی تسویه صورت‌حساب از طریق برنامه‌های تلفن هوشمند (مانند Apple Pay)، می‌توانند سطح تعامل بیمار را برای ارائه تجربه کلی مثبت‌تر بیمار افزایش دهند.

به عنوان مثال، زیست رایان پرداخت خودکار را ارائه می‌کند. یادآوری‌هایی که ساده و بیمار پسند هستند، اما به اندازه کافی مؤثر هستند که انگیزه‌ای برای رعایت و تشویق پرداخت سریع داشته باشند. در میان مشتریان مراقبت فوری، زیست رایان جمع آوری پرداخت های بیمار را دو برابر کرده است، به طوری که بیش از 70 درصد از مجموعه ها در عرض 48 ساعت پس از یادآوری پرداخت (از طریق ایمیل، پیام های متنی و تماس های تلفنی پاسخ صوتی تعاملی تحویل داده می شود). با استفاده از این ابزارهای دیجیتالی بسیار مقرون به صرفه، مرکز مراقبت‌های بهداشتی شما می‌تواند درآمد از دست رفته را پس بگیرد و برخی از رایج‌ترین عواملی که تأثیر منفی بر سود شما دارد را به حداقل برساند.

پذیرفتن پرداخت‌های دیجیتال یکی از مهم‌ترین گام‌هایی است که می‌توانید برای ارتقای سیستم پرداخت و صورت‌حساب فعلی‌تان بردارید و یک تجربه مراقبت‌های بهداشتی پسندتر برای بیمار ارائه دهید. در حالی که صنعت کلی مراقبت های بهداشتی راه درازی در جهت حذف پیچیدگی و ساده کردن ساختار آن در پیش دارد، استفاده از ابزارهای صورتحساب، پرداخت و مدیریت دیجیتالی قطعا گامی در جهت درست خواهد بود. PB_favicon.ico

Download Urgent Care Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید