شما در حال مشاهده هستید آیا سال 2020 می تواند سال سلامت از راه دور باشد؟

آیا سال 2020 می تواند سال سلامت از راه دور باشد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Could 2020 Be the Year for Telehealth

از آنجایی که فناوری به تکامل خود ادامه می‌دهد، مراقبت‌های بهداشتی نیز در کنار آن حرکت می‌کند. اینترنت چیزهای پزشکی وجود دارد . پوشیدنی های تناسب اندام بیشماری برای استفاده شخصی در بازار وجود دارد که داده های بهداشتی ارزشمند همچنین دستگاه‌های پزشکی حیاتی (مانند پمپ‌های انسولین) وجود دارند که از طریق بلوتوث به تلفن‌های هوشمند و سایر ابزارها متصل می‌شوند. با این حال، گزینه‌های نظارت از راه دور بیمار و بهداشت از راه دور وجود دارد که به طور فزاینده‌ای در دسترس جمعیت بیشتری قرار گرفته است.

روندها نشان می‌دهند که سال 2020 می‌تواند سالی باشد که سلامت از راه دور حتی از همیشه محبوب‌تر و رایج‌تر شود. بیایید نگاهی عمیق‌تر به شروع سلامت از راه دور و جایی که احتمالاً امسال خواهد رفت، بیندازیم.

شروع با مقاومت

در طول 10 سال گذشته، استفاده از سلامت از راه دور تقریباً دو برابر شده است هر سال. در این مرحله، تنها 8 درصد از آمریکایی ها قبلاً از این فناوری استفاده کرده اند. با این حال، تقریباً دو سوم آمریکایی‌ها گفته‌اند که مایلند آن را امتحان کنند. یکی از موانع اصلی فرزندخواندگی ناشی از عدم علاقه عمومی یا ارائه دهنده نیست. این تاخیر عمده راهنمایی قانونی است — یا عدم وجود آن.

بسیاری از ایالت‌ها قوانینی برای اطمینان از اینکه خدمات بهداشتی از راه دور با بازدیدهای داخل دفتر برابری می‌کنند وجود ندارد. حتی در ایالت هایی که این قوانین را دارند، قوانین ضعیف، سست و اساساً بی اثر است. به همین دلیل، بسیاری از ارائه دهندگان و بیماران به دلیل ترس از اینکه ممکن است تحت پوشش بیمه آنها قرار نگیرد – حتی اگر از نظر فنی باید چنین باشد، از استفاده از سلامت راه دور احتیاط می کنند.

اما خبرهای خوبی وجود دارد. از آنجایی که سلامت از راه دور در میان جمعیت عمومی به طور فزاینده ای محبوب شده است، و از آنجایی که مسائل مزمن مانند اپیدمی مواد افیونی همچنان در حال گسترش است، فشار بیشتری بر قانونگذاران برای اصلاح این قوانین وجود دارد. این می‌تواند راه را برای گسترش گسترده‌تر سلامت از راه دور در سال‌های آینده هموار کند.

بیماران می خواهند آن را امتحان کنند

جای تعجب نیست که هزاره ها رایج ترین نسلی هستند که می خواهند سلامت از راه دور را امتحان کنند. به طور کلی، آنها می خواهند به مراقبت های بهداشت روانی از راه دور دسترسی داشته باشند، و همچنین اغلب قیمت دارند. -آگاه. بهداشت از راه دور اغلب به عنوان روشی مقرون به صرفه تر برای دریافت مراقبت تبلیغ می شود، که می تواند باعث شود هزاره ها بیشتر به دنبال مراقبت باشند. هزاره‌ها همچنین آماده تغییر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به ارائه‌دهنده گزینه‌های بهداشت از راه دور هستند، بنابراین استفاده از فناوری در مرکز شما می‌تواند به شما در افزایش سهم بازار کمک کند.

حتی بیبی بوم علاقه مند به استفاده از سلامت از راه دور هستند، زیرا می تواند راهی سریع و راحت برای دریافت مراقبتی که می خواهند. برخلاف هزاره‌ها، بچه‌های بومی در جستجوی مراقبت به تعویق نمی‌افتند و در درجه اول علاقه‌مند به استفاده از سلامت از راه دور برای شرایط مزمن خود هستند.

سلامت از راه دور در حال افزایش

بسیاری از مردم فکر می کنند سال 2020 سال سلامت از راه دور خواهد بود. از آنجایی که قانونگذاران فشار را برای بهبود قوانین بازپرداخت سلامت از راه دور احساس می کنند، بیماران و ارائه دهندگان اعتماد به نفس بیشتری در پرداخت ها و بازپرداخت ها احساس می کنند. امکانات مراقبت‌های بهداشتی مانند مراکز مراقبت فوری نیز باید در ارتقای خدمات بهداشتی از راه دور خود رویکردی فعال‌تر اتخاذ کنند. با توجه به اینکه افراد زیادی برای آزمایش این فناوری آماده هستند، اکنون زمان آن است که آنچه دارید را تبلیغ کنید.

بیایید برای لحظه‌ای در نظر بگیریم که شما فناوری بهداشت از راه دور دارید، اما به نظر نمی‌رسد که بیماران شما از آن استفاده کنند. ممکن است آن را به بیماران اشتباهی تبلیغ کنید. با استفاده از مدل اختصاصی تقسیم بندی روانشناختی زیست رایان، می توانید درک کنید که کدام بیماران بیشتر در معرض ابتلا هستند. مایل به امتحان کردن بازدیدهای مجازی با یک نظرسنجی کوتاه، می‌توانید بخش بیمار را تعیین کنید و در مورد سبک زندگی، عادات، ترجیحات و نگرش‌های او اطلاعاتی کسب کنید.

پس این اطلاعات به شما کمک می کند را تعیین کنید کدام بیماران بیشتر مایل به امتحان از راه دور هستند. به این ترتیب می‌توانید مشارکت آن‌ها را تشویق کنید، در نتیجه داده‌هایی را جمع‌آوری کنید تا به سایر بیماران نشان دهید که این ابزار خوبی است. مراکز مراقبت فوری، بیمارستان‌ها و سایر مراکز مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از پلتفرم مشارکت بیمار زیست رایان برای کمک به افزایش پذیرش سلامت از راه دور در سال 2020 استفاده کنند. آنها می‌توانند بفهمند که اطلاعات را به چه کسی ارسال کنند و سپس به‌طور خودکار پیام های شخصی و هدفمند که طنین انداز خواهد شد.

آیا سال 2020 سال سلامت از راه دور است؟ مطمئناً بسیاری از کارشناسان چنین فکر می کنند. شما چی فکر میکنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره مشارکت بیمار، کاغذ سفید ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید