شما در حال مشاهده هستید آیا سال 2021 سال پلتفرم سلامت دیجیتال خواهد بود؟

آیا سال 2021 سال پلتفرم سلامت دیجیتال خواهد بود؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor using tablet

سال گذشته، ماه‌ها قبل، پیش‌بینی کردیم که سال 2020 سال سلامت از راه دور باشد این فناوری از قرنطینه به دلیل COVID-19 منفجر شد. اگر کسی شک داشت که سلامت از راه دور به اندازه پیشنهاد کارشناسان محبوب نیست، اعداد خلاف این را نشان می دهد. از اکتبر 2019 تا اکتبر 2020 نمایش، ادعاهای بهداشت از راه دور بیش از 3000٪ در سراسر کشور افزایش یافته است.

این روند نیز از بین نمی رود، اگرچه نرخ رشد نسبت به افزایش اولیه کاهش یافته است. بیماران سلامت روان در سال 2020 از سلامت از راه دور استفاده کردند، به برخی کمک کرد در حالی که ویزیت های حضوری برای بسیاری از انواع مراقبت ها کاهش یافته بود، اقدامات بهداشتی همچنان ادامه دارد. این مدلی است که برای سلامت از راه دور بسیار خوب کار می کند که بیماران می‌خواهند آن را حفظ کند.

اما آینده مراقبت های بهداشتی چیست؟ همه نشانه‌ها حاکی از بهبود تجربه بیمار از طریق ابزارهای دیجیتال با استفاده از سکوی سلامت دیجیتال.

پلتفرم سلامت دیجیتال چیست؟

یک پلت‌فرم سلامت دیجیتال بخش‌های زیادی از تجربه بیمار را می‌گیرد و با استفاده از نرم‌افزار سازگار با HIPAA آن را تحت یک پلتفرم قرار می‌دهد. بیماران می‌توانند به همه چیزهایی که برای تعامل با ارائه‌دهنده خود نیاز دارند، در رایانه یا برنامه تلفن هوشمند خود دسترسی داشته باشند.

در گذشته، بیماران مجبور بودند از منابع بی شماری برای مدیریت مراقبت خود استفاده کنند. شما صورتحساب خود را به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت کردید، با مطب تماس گرفتید تا از پزشک خود سؤالی بپرسید (اگر واقعاً می توانید با پزشک تماس بگیرید) و اطلاعاتی را در قالب جزوه های چاپی دریافت کردید. در این مرحله از بازی، آن را قطع نمی کند. در حالی که تعامل چهره به چهره با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنان بخشی ضروری از تجربه بیمار خواهد بود، از طریق نقاط لمسی دیجیتال تکمیل، تقویت و گسترش خواهد یافت.

آنچه کارشناسان می گویند

کارشناسان روشن کرده اند که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی کنترل کاملی بر آینده مراقبت های بهداشتی دیجیتال دارند. تجربه بیمار نقش مهمی در مصرف کنندگانی دارد که انتظار دارند تجربه شخصی بر اساس ترجیحات سلامتی آنها.

“فرصت استفاده از فناوری‌هایی مانند دستگاه‌های هوشمند، یادگیری ماشینی و ابزارهای ارتباطی هماهنگ‌شده همه‌کاناله، این امکان را فراهم می‌آورد که این نوع تجربه متناسب با هزینه‌ای معقول ارائه شود، و فرصتی برای رویکردی بسیار فعال‌تر برای مدیریت سلامت به‌عنوان تداوم مراقبت به جای یک تجربه واکنشی و تعاملی که در گذشته رایج بوده است.”

عمر کولکارنی، CIO در بیمارستان کودکان لس آنجلس، خاطرنشان می کند که اولویت های مصرف کننده فقط به لطف همه گیری تقویت شده است. برای گردآوری مدل های ارائه مراقبت از ابزارهای دیجیتالی مانند پلت فرم سلامت دیجیتال استفاده خواهد شد.

پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان

پلتفرم‌های سلامت دیجیتال همه چیز مانند بازاریابی، سلامت از راه دور، پرداخت‌های بیمار، وفاداری بیمار و اتوماسیون مراقبت را در داخل پلتفرم ایجاد کرده‌اند. اما چیزی که زیست رایان را متمایز می کند استفاده آنها از بخش بندی روانشناختی است.

بخش‌بندی روان‌شناختی از انگیزه‌ها، ارزش‌ها، باورها و ایده‌آل‌های بیمار برای تعیین اولویت‌های مراقبت‌های بهداشتی او استفاده می‌کند<.> و نحوه بازاریابی و تعامل با آنها بر اساس آن پارامترها. توجه بیمار را در تلاش‌های مشارکت شما جلب می‌کند، اما مهمتر از آن، آنها را وادار می‌کند که مسئولیت سلامتی خود را بر عهده بگیرند، بنابراین نتایج سلامتی را بهبود می‌بخشد. .

اما بیشتر از آن، درک این اولویت‌ها به بیماران کمک می‌کند کارهای دیگری مانند پرداخت صورت‌حساب‌های خود را انجام دهند و به اشتراک گذاشتن تجربیات مثبت با سیستم سلامت خود برای تسریع رشد سهم بازار و وفاداری بیماران.

همانطور که کارشناسان اشاره کردند، بیماران به دنبال تجربه دیجیتالی هستند که با اولویت‌های سلامتی آنها شخصی‌سازی شده باشد. تقسیم بندی روانشناختی این کار را در پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان قوی انجام می دهد.

قبول داریم، پیش‌بینی ما برای رکوردها یکی بود. اما اشتباه نکنید که سلامت دیجیتال از بین نمی رود و همچنین خواسته هایی که بیماران برای بهبود مراقبت های خود در سال های آینده اصرار دارند نیز وجود ندارد. زمان آن فرا رسیده است که سیستم‌ها و مراکز بهداشتی با استفاده از یک پلتفرم سلامت دیجیتال جلوتر از این منحنی عمل کنند.

آماده برداشتن گام بعدی هستید؟ امروز با زیست رایان تماس بگیرید تا ببینید چگونه سیستم بهداشتی یا مرکز شما می تواند زیست رایان Digital Health را امتحان کند. پلتفرم.

دیدگاهتان را بنویسید