شما در حال مشاهده هستید آیا وب سایت شما از نظر گوگل مقصر سرقت ادبی است؟

آیا وب سایت شما از نظر گوگل مقصر سرقت ادبی است؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Red computer key with اخیراً، دوباره تکرار شد. ما یک وب سایت را کشف کردیم که محتوای یک وب سایت رقابتی را منتشر کرده بود. ما تقریباً هر روز شاهد این هستیم، اما این حادثه خاص فوق‌العاده بود. این دو وب سایت دقیقاً از کلمات، محتوا و طراحی مشابهی استفاده کردند. آیا این محتوای مشابه یا «همپوشانی» است یا یکی از این وب‌سایت‌ها از نظر Google به سرقت ادبی متهم است؟

اما صبر کنید. داستان با آشکار شدن پاسخ بدتر می شود. در این روز، ده‌ها وب‌سایت با محتوای برش کوکی پیدا کردیم. زمانی که شمارش را متوقف کردیم، بیش از 40 سایت رقابتی وجود داشت. تطبیق محتوا بیش از اتفاقی بود و قطعا تصادفی نبود.

موتورهای جستجو روزانه وب را جست و جو می کنند. وقتی Google دو یا چند وب‌سایت را پیدا می‌کند که مطالب مشابهی را منتشر می‌کنند، بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیر منفی می‌گذارد. در برخی موارد، ممکن است انتشار متن تکراری غیرعمدی باشد. اما این می تواند عواقب قانونی نیز داشته باشد.

مشکل محتوای تکراری…

موتورهای جستجوگر باهوش هستند، وقتی مطالب مشابهی را در بیش از یک وب سایت پیدا می کنند، نمی دانند چه کاری انجام دهند. برای یک چیز، گوگل (یا سایر موتورهای جستجو برای آن موضوع)، نمی دانند کدام نسخه اصلی و کدام نسخه کپی است.

در نتیجه، آنها نمی دانند به کدام وب سایت اعتماد کنند. یک بازدیدکننده اینترنتی نیز گیج شده است. آنها نمی توانند یک منبع معتبر را شناسایی کنند. آنها یا گیج می شوند یا جای دیگری جستجو می کنند. محتوای تکراری تلاش های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما را خراب می کند. این باعث کاهش رتبه صفحه و بدتر از همه، کاهش ترافیک بازدیدکنندگان می شود.

و سرقت ادبی بدتر است…

طبق تعریف، سرقت ادبی بدتر است. این جایی است که محتوای نویسنده دیگری به سرقت می رود و/یا به اشتباه به عنوان مطالب (اصلی) خود شخص نشان داده می شود. این توصیه حقوقی نیست، اما مطالب دزدیده شده نقض مالکیت معنوی است. وب سایت ها بدون محتوای جدید، معتبر و اصلی بازدیدکنندگان را از دست می دهند.

نحوه تشخیص محتوای تکراری و سرقت ادبی در نظر Google…

شاید ندانید، اما از نظر گوگل، وب سایت شما ممکن است مقصر باشد. اغلب، ما در وب‌سایت‌های «کم‌هزینه» محتوای تکراری و مشکلات سرقت ادبی را کشف می‌کنیم. وب‌سایت‌های ارزان – اغلب قالب‌بندی‌شده – جذابیت فریبنده‌ای دارند. برچسب قیمت پایین برای بسیاری از افراد جذاب است.

این یک موقعیت خودباختگی است. خریدار وب سایت برای مشاهده سئو هزینه پرداخت می کند، اما محتوای تکراری یک وب سایت ارزان، شیوه های خوب SEO را نقض می کند. خریدار مراقب باشید؛ آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید.

خوشبختانه، چندین ابزار آنلاین وجود دارد که محتوا را در حضور اینترنت شما کپی می کند. Copyscape یک نرم افزار رایگان بررسی کننده سرقت ادبی و تشخیص محتوای تکراری است. با وارد کردن URL خود، Copyscape کل وب را برای سرقت ادبی بررسی می کند و هر صفحه محتوای تکراری را گزارش می دهد.

سرقت ادبی غیرقانونی، غیراخلاقی و برای تجارت بد است. خرید در یک وب سایت ارزان – قالب یا DIY – اغلب به معنای خرید مشکلات محتوای تکراری است. و جریمه مخالف بهینه سازی موتور جستجو خوب است… لیست وب سایت شما از دید ناپدید می شود.

خرید به مشکل سئو…

بهترین دوره شما این است که از استفاده از یک وب‌سایت «با قیمت مقرون به صرفه» اجتناب کنید. راهنمایی و بینش حرفه‌ای برای ایجاد یک وب‌سایت معتبر، اصلی و منحصر به فرد دریافت کنید. روی تکنیک های سئو موثر سرمایه گذاری کنید که به وب سایت شما قابل مشاهده است.

اگر وب سایت شما از نظر گوگل به سرقت ادبی متهم شود، عواقب آن می تواند شدید باشد. محتوای غیراصلی به معنای سئوی ناکارآمد، رتبه بندی ضعیف صفحه، دید آنلاین ضعیف و تقریباً عدم کسب و کار جدید است.

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را به ارتفاعی امن، محکم و مؤثر برسانید، لطفاً با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. ما یک گزارش سئوی وب سایت یا ارزیابی بازاریابی رایگان ارائه خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید