شما در حال مشاهده هستید آیا کارکنان مراقبت فوری شما آماده «دیجیتال شدن» هستند؟

آیا کارکنان مراقبت فوری شما آماده «دیجیتال شدن» هستند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor looking over patient file on laptop

این ماه ملی آگاهی از مراقبت های فوری است و ایالات متحده شروع به بازگشایی می کند زیرا همه تلاش می کنند به حالت عادی برگردند. این شامل بیمارانی می‌شود که ممکن است قرار ملاقات‌های سالانه پزشک را به تعویق بیاندازند یا ملاقات‌های حضوری را که لغو کرده‌اند تغییر دهند. وقتی بیماران در مطب نبودند، شروع به گرفتن نوبت آنلاین به عنوان مراکز مراقبت فوری و سایر ارائه دهندگان سلامت در سراسر کشور کردند برای افزودن خدمات بهداشت از راه دور در ابتدای همه گیری تلاش کرد.

در حالی که هنوز ناشناخته های زیادی وجود دارد، یک چیز مسلم این است که بیماران در حال سازگاری با این فناوری هستند (علی رغم عدم استفاده قبلا) و سایر فناوری های هوش مصنوعی (AI). اما این تقاضای عظیم به این زودی توسط جامعه مراقبت‌های بهداشتی پیش‌بینی نشده بود، حتی ماه‌ها قبل از همه‌گیری زمانی که زیست رایان پیش‌بینی کرد که 2020 می تواند سال سلامت از راه دور باشد.

بنابراین این سؤال پیش می‌آید: اگر مراکز مراقبت فوری پیشنهادات دیجیتالی بیشتری را به بیماران ارائه دهند، آیا زمان آن رسیده است که نیروی کار بیشتری را نیز به دیجیتالی بودن سوق دهیم؟ قبل از ویروس کرونا، پیش‌بینی می‌شد که نیروی کار مراقبت‌های بهداشتی 30 درصد دیجیتال در پنج سال.

به عنوان یک مرکز مراقبت فوری، پاسخ شما نه تنها میزان سهم بازار و رشد درآمد ایجاد خواهید کرد اما همچنین اگر مرکز شما پیشرفت کند در سال های آینده.

نیروی کار هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی

بسیاری می‌توانند استدلال کنند که کووید-19 کاتالیزور این تغییر بوده است، که ارزیابی منصفانه‌ای است، اما مراقبت‌های بهداشتی مدتی است در این مسیر حرکت کرده است.

هزینه های مراقبت های بهداشتی

برای شروع، هزینه های مراقبت های بهداشتی به شدت افزایش یافته است و ارائه دهندگان به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه هستند. کارآمدترین راه برای انجام این کار، ترکیب نیروی کار هوش مصنوعی با دستیاران پرستاری مجازی، جراحی‌های با کمک ربات، و غیره است. طبق گزارش Accenture، هوش مصنوعی می تواند به صنعت مراقبت های بهداشتی کمک کند تا سال 2026 150 میلیارد دلار صرفه جویی کند. و با توجه به همه گیری فعلی، این تعداد خیلی خوب می تواند افزایش یابد.

کمبود کارگران

شکی نیست که سیستم مراقبت های بهداشتی نیز مملو از کارگران سالخورده ای است که به بازنشستگی نزدیک می شوند. با نزدیک شدن بیبی بومر به 60 سالگی، نیاز به تعداد کارکنان مراقبت های بهداشتی در خارج از کشور بسیار بیشتر است. 46900 تا 121900 کمبود پزشک تا سال 2032. با استفاده از هوش مصنوعی، نیاز به کارکنان برای فرآیندها و کارهایی که می‌توانند خودکار شوند را کاهش می‌دهید.

عدم کارایی

صنعت مراقبت‌های بهداشتی مملو از ناکارآمدی‌هایی است که می‌توان آن‌ها را با استفاده از راه‌حل‌های دیجیتال ساده‌سازی کرد. برای مثال، منطقی نیست که پزشکان مجموعه‌های بیماران را مدیریت کنند، اما دو سوم آنها می گویند که این کار زمان می برد بیماران آنها. با استفاده از هوش مصنوعی، مانند یک پلت فرم مشارکت دیجیتالی بیمار، به شما این امکان را می دهد که از کارمندان خود برای کارهای مهمتری مانند مراقبت استفاده کنید. بیماران.

اتخاذ فناوری های جدید

قبل از COVID-19، همه ارائه دهندگان نیاز به انتقال به فناوری جدید را احساس نمی کردند، چه رسد به هوش مصنوعی. تلفیق، یادآورهای دیجیتال و پوشیدنی ها غیرضروری و گران به نظر می رسید. اما هزینه‌ها و تلاش‌ها ارزش این هزینه را دارد و مراکز مراقبت فوری که در حال حاضر عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند، آن‌هایی هستند که این فناوری را قبل از همه‌گیری به کار گرفته‌اند.

اما هوش مصنوعی به طور خاص چگونه به مراقبت های فوری کمک می کند؟ یک وبلاگ قبلی به جزئیات نحوه سلامت از راه دور هوش مصنوعی می‌پردازد. برای مراقبت های فوری مفید است، اما بسیاری از این اصول برای هر نوع هوش مصنوعی استفاده می شود. با بسته شدن بیمارستان‌های روستایی در نرخ هشداردهنده، مراکز مراقبت فوری محلی به شدت توسط جامعه برای مراقبت‌های اورژانسی وابسته هستند، بیشتر در پی شیوع ویروس کرونا. بیماران نه تنها برای مراقبت های اورژانس مجازی ارزش قائل هستند اما به دلیل هزینه های بالای مراقبت های اورژانسی در بیمارستان ها، که به طور چشمگیری بالاتر از مراقبت های فوری.

به عنوان یک بیمار، می‌توانید سلامت خود را از راه دور کنترل کنید و برنامه درمانی خود را با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کنید زمانی که سیستم ایمنی بدن شما به خطر می افتد بسیار ارزشمند است. مراکز مراقبت فوری که از این فناوری استفاده می کنند بیماران وفادار را حفظ می کنند، سهم بازار شما را افزایش می دهند و همه با استفاده از فناوری که باعث صرفه جویی در پول مرکز آنها می شود.

هوش مصنوعی و علم مصرف کننده

با وجود اینکه هوش مصنوعی می‌تواند درآمد و سهم بازار را افزایش دهد عالی است، اما در بهبود نتایج سلامت بلند مدت. به جای مدل قدیمی یک معاینه در سال و شاید پیگیری پزشک خود، می‌توانید از طریق سلامت از راه دور، نظارت از راه دور با استفاده از دستگاه‌های پوشیدنی و پلت‌فرم‌های تعامل با بیمار که می‌توانید به پزشک خود پیام دهید و دریافت کنید، با پزشک خود تعامل مداوم داشته باشید. یادآورهای دیجیتال تریاژ با استفاده از هوش مصنوعی به شما امکان می دهد تا به سرعت و به طور موثر تعیین کنید کدام بیماران در اولویت قرار دارند و به شما کمک می کنند به سرعت علت بیماری را تعیین کنید.

پیش از ابتلا به ویروس، بیماران مریض مانند اکنون از تله‌هالست استفاده نمی‌کردند تا در ابتدا در صورت بیماری یا مسری بودن، از مراجعه به مطب خودداری کنند. اکنون، استفاده از این هدف ابزارهای نظارت از راه دور زیرا نه تنها از کارکنان شما در برابر بیماری محافظت می کند، بلکه از بیماران شما نیز محافظت می کند.

اطلاعات فراوانی درباره ویروس کرونا وجود دارد و به‌عنوان یک ارائه‌دهنده، بسیار مهم است که با برقراری ارتباط مداوم با بیماران خود و اطلاع‌رسانی خوب آنها از طریق ابزارهای هوش مصنوعی، به عنوان یک رهبر دیده شوید. یک راه عالی برای تکمیل این تلاش ها استفاده از بخش بندی روانشناختی است.

روان‌شناسی به ارزش‌ها، باورها و سبک زندگی مصرف‌کننده نگاه می‌کند تا ارائه‌دهندگان بتوانند با او به‌گونه‌ای ارتباط برقرار کنند که تغییر رفتار را برای بهبود سلامتی تشویق کند. زیست رایان از یک نظرسنجی کوتاه برای تعیین اینکه هر بیمار در کدام بخش قرار دارد استفاده می کند و از هوش مصنوعی خود برای تعیین نوع پیام های آن بیمار استفاده می کند. هر بار که ارائه‌دهنده‌ای با آن بیمار تعامل می‌کند، سیستم رویکرد خود را تغییر می‌دهد تا بهتر با ترجیحات ایده‌آل بیمار مطابقت داشته باشد.

هیچ بیماری مشابه نیست، پس چرا باید تجربه نامزدی یکسان باشد؟ به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت فوری، می توانید مطمئن باشید که نه تنها نتایج سلامت بیماران خود را از طریق نیروی کار هوش مصنوعی بهبود می دهید. اما اینکه می توانید با موفقیت درآمدزایی کنید و سهم بازار را نیز افزایش دهید.

به اطلاعات بیشتر در مورد سهم بازار نیاز دارید؟ برگ نکات ما دارای یک فرآیند گام به گام در مورد نحوه رساندن بیماران به مراقبت های فوری شما است.

دیدگاهتان را بنویسید