شما در حال مشاهده هستید ابزارهای تعامل دیجیتال با بیمار که بهترین نتایج را ارائه می دهد

ابزارهای تعامل دیجیتال با بیمار که بهترین نتایج را ارائه می دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Young woman on a video call

بیماران بیش از هر زمان دیگری مشتاق تعامل آنلاین هستند. طبق زیست رایان Insights Accelerator™، فقط 30٪ از بیماران از هیچ فناوری بهداشت دیجیتال استفاده نمی کنند. متأسفانه، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی برای پاسخگویی به خواسته‌های مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی مشکل دارند، حتی به همان ابتدایی بودن فیلترها برای زمان‌بندی قرار ملاقات‌ها.

اما دلیل بزرگی وجود دارد که چرا ارائه دهندگان از این ابزارها چشم پوشی می کنند و مستقیماً به ROI برمی گردد.

آنها می خواهند که این ابزار ارزشش را داشته باشد و این شامل بیمارانی است که از این فناوری استفاده می کنند. اگر ابزار شهودی نباشد یا برای بیماران جذاب نباشد، درگیری را جلب نخواهد کرد. خواه ارائه‌دهنده‌ای در تعامل دیجیتالی با بیمار جدید باشد یا به دنبال افزودن به ابزارهای موجود خود باشد، در اینجا بهترین ابزارهای مشارکت دیجیتالی بیمار وجود دارد که ارائه ROI.

پلتفرم سلامت دیجیتال

سکوهای سلامت دیجیتال برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ضروری است. آنها فضایی را برای بیماران فراهم می کنند تا با پزشک خود ارتباط برقرار کنند، صورتحساب های خود را پرداخت کنند، نسخه ها را دوباره پر کنند، از ارائه دهنده خود پیام دریافت کنند و قرار ملاقات بگذارند. این به عنوان یک مرکز ارتباطی متمرکز برای اطمینان از ثبات در تعامل و نظارت عمل می کند. وقتی این پلتفرم‌ها با مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی زیست رایان ادغام می‌شوند، با توسل به انگیزه‌های درونی هر بیمار برای متقاعد کردن آنها برای عمل به سلامت خود، حتی بهتر عمل می‌کنند. . بیشتر سیستم‌های CRM یا EMR می‌توانند ارتباطات ساده‌ای را برای بیماران ارسال کنند، اما تعداد کمی از آن‌ها می‌توانند گردش‌های کاری پیچیده لازم برای ارتباطات همه‌کانالی را که به پروفایل‌های روان‌شناختی مختلف ارسال می‌شود، کنترل و ساده‌سازی کنند. زیست رایان می‌تواند به‌عنوان یک پلتفرم مستقل یا بهبود سرمایه‌گذاری‌های موجود در فناوری مدیریت عمل برای به حداکثر رساندن ROI عمل کند.

تطابق ارائه دهنده بیمار

هیچ چیز بهتر از جفت شدن با کسی نیست که در همان صفحه شماست. امروزه، مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند این کار را با پزشکان خود با استفاده از ابزار تطبیق ارائه دهنده بیمار انجام دهند. بیماران با دکتری جفت می شوند که نمایه روانشناختی یکسانی با آنها دارد و به آنها امکان می دهد در سطح عمیق تری از درک ارتباط برقرار کنند.

وقتی پزشک متوجه می‌شود که بیماران چگونه انگیزه داخلی دارند و بر اساس انگیزه‌های خود با آن صحبت می‌کنند، تأثیر بیشتری نسبت به پزشکی که ممکن است به جایی که بیمار از آنجا می‌آید نرسد، می‌گذارد و به طور بالقوه بیمار را از خود دور می‌کند.

پوشیدنی

تکنولوژی مراقبت‌های بهداشتی این روزها همه جا وجود دارد، اما پوشیدنی‌ها از جمله سازگارترین تکنولوژی‌های مصرف‌کننده مراقبت سلامت هستند. اطلاعات در یک برنامه یا دستگاه ذخیره می شود و می توان به راحتی با ارائه دهنده آنها به اشتراک گذاشت. و برخی از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی مانند بخش روان‌شناختی خود دست‌یافته‌ها دوست دارند از آنها برای تکمیل و فراتر رفتن از اهداف سلامتی خود استفاده کنند. اما برای افرادی که برای مدیریت بیماری هایی مانند دیابت به این دستگاه ها نیاز دارند، بسیار ارزشمند هستند. اجرای آن برای ارائه‌دهنده تلاش زیادی نمی‌کند، و در نظرسنجی HIMSS، بیش از نیمی از ارائه دهندگان این ابزارها را مفید یافتند. این یک برد-برد است.

اطلاعات بهداشتی مصرف کننده

در سال 2021، هیچ چیز بهتر از داده ها نیست. و برای یک ارائه دهنده، هیچ چیز بهتر از داده های مصرف کننده مراقبت های بهداشتی نیست. مشکل این است که دستیابی به داده ها و استفاده از آنها برای تعامل با بیماران دشوار است. ممکن است ابزارهایی وجود داشته باشد، اما هیچ چیز با پتانسیل پلت فرم Insights Accelerator™ زیست رایان مطابقت ندارد.

ارائه‌دهندگان می‌توانند تعداد زیادی از نقاط داده مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را روی یک داشبورد جمع‌آوری کنند که شامل اطلاعات جمعیتی، روان‌شناسی، سن، وضعیت مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگر می‌شود. ارائه دهندگان حتی می توانند نقشه های حرارتی محلی را برای منطقه خود بکشند و ابزارهای جدید به طور مداوم اضافه می شوند و به ارائه دهندگان گزینه های بیشتری برای هدف گیری و تعامل می دهند. از اینها می توان برای هدایت پیام رسانی برای ایجاد انگیزه در بیماران برای بهبود سلامت کلی خود استفاده کرد و درگیری با بیمار و نتایج سلامت.

این ابزارهای تعامل با بیمار دیجیتالی بهترین نتایج را به ارمغان می‌آورند، اما فناوری‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی بیشتری وجود دارند که می‌توانند تعامل خوبی با بیمار ایجاد کنند. . در کاغذ سفید ما درباره آنها بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید