شما در حال مشاهده هستید اتوماسیون بازاریابی واقعاً در مورد چیست؟

اتوماسیون بازاریابی واقعاً در مورد چیست؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

marketing automation گاه و بیگاه شخصی دست خود را بالا می‌برد و سخاوتمندانه از اتوماسیون بازاریابی درخواست می‌کند. آنها کلمه رایج محبوب را شنیده اند، اما تعریف آن دقیقاً واضح نیست. هدف خوب (اما اشتباه) آنها تحقق بخشیدن به تمام پاداش های بازاریابی – ایجاد کسب و کار جدید – توسط یک نرم افزار نیمه جادویی و تنظیم و فراموش شده است.

این توصیف کمی اغراق آمیز است. قابل درک است که محیط معمولی شلوغ یک مطب پزشکی معمولی الهام بخش افکار واهی است. آیا اتوماسیون کامپیوتری می تواند کارهای بازاریابی را به عهده بگیرد؟ خب نه. قطعاً آن طور نیست که برخی از افراد چیزها را تصور می کنند.

آیا اتوماسیون بازاریابی واقعی لطفاً به پا خیزید…

اتوماسیون بازاریابی جایگزین رایانه ای برای متخصصان با تجربه، برنامه ریزی عملی برنامه و مدیریت پروژه نیست. در واقع، بدون نیروی مغزی بازاریابی حرفه ای در کنترل ها، کار زیادی انجام نخواهد داد.

مزایای اولیه این نوع نرم افزار در انجام وظایف بازاریابی تکراری و تقویم های پیچیده است. اتوماسیون می‌تواند حجم کار را با انجام جریانی از کارهای مربوط به رسانه‌های اجتماعی، پیگیری وب‌سایت، توزیع ایمیل و موارد مشابه کاهش دهد.

اتوماسیون برای هر موقعیتی مناسب نیست. اما بیمارستان ها، گروه های پزشکی و مراکز خصوصی بزرگتر ممکن است از این فناوری بهره مند شوند. در اینجا مواردی وجود دارد که دانستن آنها در مورد اتوماسیون بازاریابی برای حداکثر موفقیت مهم است:

پیام مناسب، شخص مناسب، زمان مناسب. نیازی به سیستم خاصی برای ارسال هزاران بار ایمیل یکسان نیست. در عوض، یک ابزار اتوماسیون بازاریابی به خوبی ساخته شده می‌تواند به طور انتخابی یک ایده خاص را در کانال‌های متعدد انتقال دهد. به عنوان مثال، می‌تواند یک پیام ایمیل (یا سری) با موضوع خاص بر اساس چیزی در مورد گیرنده ارسال کند و در یک توالی به موقع ارسال شود.

قدرت شخصی‌سازی. فرمول‌های درون سیستم اجازه گزاره‌های شرطی «اگر-آنگاه» را می‌دهند. بنابراین، اگر داده‌های مربوط به یک شخص در جهت خاصی باشد، ممکن است نشان‌دهنده نیاز یا علاقه‌ای باشد که اتوماسیون می‌تواند به آن پاسخ دهد. بر خلاف نام، بسیاری از ملاحظات خودکار نیستند.

ایجاد رابطه است. بازاریابی موفق به ایجاد و حفظ ارتباط عاطفی با مردم بستگی دارد. مرحله اقدام الهام بخشیدن به یک معامله است، مانند برنامه ریزی یک قرار. اما فرآیند (با کمک خودکار) یک رابطه را در طول زمان و چندین نقطه تماس ایجاد می کند.

یک ابزار پیچیده نیاز به یک برنامه پیچیده دارد. یک کامپیوتر می تواند الگوریتم های چند وجهی را تسهیل کند. در نهایت، موفقیت به برنامه ریزی و استفاده از پایگاه داده، درک نیازهای افراد و ارائه نوع مناسب دعوت به اقدام بستگی دارد. علاوه بر این، مدیریت این متغیرها با تغییرات و تنظیمات عمده و جزئی یک کار مداوم است.

اتوماسیون بازاریابی در برنامه های پیچیده ای که از استراتژی ها و تاکتیک های متفکرانه و دقیق پیروی می کنند بهترین کار را انجام می دهد. می‌تواند کارهای تکراری را حذف کند، اما هدف آن این نیست که «همه چیز را برای همه» به‌طور بی‌توجهی منفجر کند.

در واقع، بهتر است با کمک حرفه ای و با تجربه در کنار خود به گزینه های اتوماسیون بازاریابی خود نزدیک شوید. بیایید در مورد آنچه در ذهن دارید صحبت کنیم. امروز با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید — خوشحال می شویم کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید