شما در حال مشاهده هستید اجاره تعطیلات پالم اسپرینگز چه ارتباطی با هدف قرار دادن بیماران مجلل دارد؟

اجاره تعطیلات پالم اسپرینگز چه ارتباطی با هدف قرار دادن بیماران مجلل دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در واقع خیلی زیاد است.

Palm Springs vacation rental pool

دو هفته پیش در سمینار ما در اورلاندو، شخصی این سوال آشنا را درباره نحوه هدف قرار دادن بیماران سطح بالا پرسید. در این مورد، شرکت کننده بیشترین علاقه را به جذب بیمارانی داشت که از کیفیت بالای مراقبتی که مطب او ارائه می دهد قدردانی می کردند.

من اغلب هنگام صحبت کردن، حکایات غیرمنتظره را اضافه می‌کنم، و در این مورد، تجربیات اخیرم را در مورد هدف قرار دادن «مهمان‌های مناسب» برای املاک سرمایه‌گذاری خانواده‌ام به اشتراک گذاشتم. به نظر می‌رسید که مخاطب واقعاً این مثال را دوست داشته باشد، بنابراین من آن را در اینجا با شما به اشتراک می‌گذارم.

اول، داستان پس زمینه اجاره تعطیلات پالم اسپرینگز…

Palm Springs vacation rental posterخانواده ما در پانزده سال گذشته تقریباً در هر تعطیلات بهاری در پالم اسپرینگز تعطیلات خود را سپری کرده اند. از جهاتی بچه های من آنجا بزرگ شدند. مردم یا صحرا را «به دست می آورند» یا نمی گیرند. در مورد ما، ما عاشق دماهای بالا، مناظر خشک و خشک، تاریخ ستاره سینما و سبک مدرن میانه قرن هستیم.

در نهایت، تصمیم گرفتیم که می‌خواهیم مکانی در بیابان بخریم، به خصوص که تنها 90 دقیقه با خانه ما فاصله دارد. با این حال، طرف تحلیلی (و مقتصد) من اصرار داشت که خرید منطقی باشد.

من و همسرم تصمیم گرفتیم که راه حلمان پیدا کردن خانه ای باشد که بتوانیم آن را به ملک اجاره ای برای تعطیلات پالم اسپرینگزتبدیل کنیم. > درآمد اجاره به جبران بسیاری از هزینه‌های سالانه کمک می‌کند، اما بدیهی است که معاوضه آن این است که باید خانه خصوصی خود را از طریق Airbnb با غریبه‌ها به اشتراک بگذاریم.

Palm Springs vacation living roomما تصمیم گرفتیم که بتوانیم با آن زندگی کنیم، اما فقط در صورتی که بتوانیم افراد خوب را جذب کنیم. ما فقط می‌خواستیم مهمانانی را جذب کنیم که به خانه ما احترام بگذارند و از آن مراقبت کنند، همانطور که خانه خودشان است. ما در نهایت تصمیم گرفتیم که واقعاً می‌خواهیم افرادی را جذب کنیم که حتی از استعداد خلاق و هنری ما قدردانی می‌کنند.

چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که افراد درست را جذب می‌کنیم؟ البته با بازاریابی.

4 P بازاریابی می تواند مشتریان رویایی شما (با نام مستعار بیماران) را به ارمغان بیاورد…

ما داستان خود را با استفاده از 4 Pهای بازاریابی، PLACE، محصول، تبلیغات و PRICE تعریف می‌کنیم.

مکان: اولین قدم ما یافتن ملکی بود که مهمانان ایده‌آل ما به اندازه ما آن را دوست داشته باشند. ما تصمیم گرفتیم جستجوی خود را به املاک مدرن معتبر اواسط قرن که در محله های تاریخی پالم اسپرینگز واقع شده اند محدود کنیم. علاوه بر این، از آنجایی که در پالم اسپرینگز، فضای باز همه چیز است، ما به دنبال ملکی با حیاط بزرگ و پتانسیل برای یک استخر شگفت‌انگیز و منطقه سرگرم‌کننده بودیم.

آنچه ممکن است در تمرین خود انجام دهید: “Place” در این زمینه به دو موضوع اشاره دارد. ابتدا، در نظر بگیرید که بیماران مجلل کجا خرید می کنند و چه موانع روانی و فیزیکی در آن منطقه وجود دارد. دوم، مطمئن شوید که امکانات فیزیکی شما برای مخاطبان شما، چه در داخل و چه در خارج، مناسب است. اگر جابجایی مکان(ها) غیرعملی یا بسیار خطرناک است، یک دفتر ماهواره ای در نظر بگیرید.

Palm Springs vacation diningمحصول: همانطور که ما در سمینارهایمان آموزش می دهیم، محصول مهم ترین و نادیده گرفته شده ترین “P ” هنگامی که جواهر پنهان خود را پیدا کردیم، با یک استخر مدرن آب شور، آبگرم و آتش‌دان، بهبودهای قابل توجهی در فضای باز انجام دادیم. سپس، ملک را با مبلمان مجلل از شرکت های سطح بالا مانند Crate & Barrel تزئین کردیم. دکوراسیونی که ما انتخاب کردیم الهام گرفته از اواسط قرن، روشن، رنگارنگ، بازیگوش و سرگرم کننده بود. ما به این نتیجه رسیدیم که ایجاد محصولی که برای افرادی که اصرار دارند مکانی منحصر به فرد و سرگرم کننده برای استراحت دارند، جذاب باشد بسیار مهم است.

کاری که ممکن است انجام دهید: بسیاری از مردم “رفتن به دکتر” را دوست ندارند، بنابراین یک مطب منحصر به فرد و جذاب تصاویر و محیطی را معرفی می کند که بسیار فراتر است. “کارکرد کسب و کار.” چگونه می توانید محیط مراقبت های بهداشتی را شخصی سازی کنید؟ چگونه بیمار پیچیده را از «تمیز و بالینی» به محیطی گرم، لذت بخش و مجلل می برید؟

PRICE: با ارائه قوی ویژگی‌ها، مزایا و مزایا، قیمت ارزش خوبی را برای مخاطب نشان می‌دهد. در مثال اجاره تعطیلات ما، پالم اسپرینگز می تواند قیمت بالاتر و پایین تری را ارائه دهد. مشتریان پیشرفته ما هم مایلند و هم می توانند برای یک تجربه ممتاز هزینه بیشتری بپردازند. مطمئناً، املاک ارزان‌تری هم وجود دارد، اما اکثر آنها از سطحی که با «محصول» خود تعیین کرده‌ایم، فاصله دارند. علاوه بر این، با توجه به فرسودگی واقعی املاک اجاره‌ای، ترجیح می‌دهیم آن را خالی بگذاریم تا اینکه ملک خود را با قیمتی کمتر از آنچه فکر می‌کنیم ارزش دارد، اجاره کنیم.

چه کاری ممکن است انجام دهید: هزینه مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند بسیار متفاوت باشد، به‌ویژه زمانی که شامل مراقبت‌های انتخابی باشد. با این وجود، یک مخاطب پیچیده احتمالاً از بسته کلی خدمات و مزایای آن قدردانی خواهد کرد. اگر پیام شما روی هدف باشد و جذابیت مخاطب قوی باشد، هزینه واقعی دلار در زمینه ارزش بیشتری که تحویل و دریافت می شود درک می شود. اگر یک محصول واقعاً ممتاز با مزایایی دارید که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید، از دریافت نرخ ممتاز نترسید.

Cosmo Palm Springs vacation rentalتبلیغات: اکنون که مکان، محصول و قیمت را پوشش داده‌ایم، می‌توانیم چهارمین و آخرین “P” یا Promotion را در نظر بگیریم. ما تلاش آگاهانه ای انجام دادیم تا با سبک نوشتاری دوستانه، غیررسمی، هوشمندانه، غریب و مجلل، مخاطبان شهری خود را جذب کنیم. خواننده Airbnb شکی ندارد که “ما خانه تعطیلات خود را با عشق مبله کردیم و این کار را به گونه ای انجام دادیم که شما دوست داشته باشید.”

خانواده ما این خانه اسکندر را Plaimor Paradise نامگذاری کردند، و برای زوج‌ها و خانواده‌هایی که قدردان یک «بازی بیشتر» هستند، جذابیت دارد. ” فرار با ذوق هنری. ما حتی سگ خانوادگی خود Cosmo را در یکی از عکس‌ها قرار دادیم و توضیح دادیم که «حیاط خلوت به اندازه‌ای بزرگ است که سگ‌های باندانا می‌توانند بازی کنند». ما حتی افرادی را که به دنبال محل برگزاری مهمانی هستند، با یادآوری به آنها که گزینه های مناسب تری در جای دیگر دارند، منصرف می کنیم.

چه کاری می‌توانید انجام دهید: علاوه بر ارائه مراقبت‌های بهداشتی درجه یک، چه مزایا و ارزش‌های سبک زندگی برای مخاطبان هدف شما جذاب است؟ بله، مهارت‌های بالینی درجه یک هستند. یک مخاطب رده بالا به سمت یک پیام تبلیغاتی سطح بالا جذب می شود. مطمئن شوید که عکس‌ها، کپی‌ها، وب‌سایت و سایر تبلیغات شما با زبان و جذابیت‌های پیشرفته پخش می‌شوند. در برخی موارد، کلماتی مانند «حق بیمه» یا «کلاس اول» می‌توانند احساس انحصاری بودن را ایجاد کنند، که می‌تواند به شدت برای جمعیت مجلل انگیزه‌بخش باشد.

پس… آیا این کار می کند؟

Palm Springs vacation rental master BRبله. از آنجا که ما اصرار داریم به افراد خوب اجاره دهیم – اوه، خانه مان را با افراد خوب تقسیم کنیم، افراد خوب پیدا می کنیم. اولین مهمانان ما شامل یک طراح داخلی HGTV، یک مدیر اجرایی هالیوود، یک دندانپزشک، یک وکیل، یک تهیه کننده تلویزیون، یک کارآفرین و دیگر متخصصان هستند.

از این ضرب المثل پیروی کنید: برای جذب یک مخاطب سطح بالا، باید یک تجربه مجلل ارائه دهید. پیام بازاریابی شما به یک مخاطب هدف پیچیده نیاز به دلایل، مزایا و مزایای قانع کننده دارد. که برتر از رقبا هستند. مخاطبان سطح بالا به سمت یک پیام تبلیغاتی سطح بالا جذب خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید