شما در حال مشاهده هستید احتیاط: هشدار گوگل کروم مخاطبان شما را می خورد

احتیاط: هشدار گوگل کروم مخاطبان شما را می خورد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person using a laptop displaying an حتی کاربران عادی اینترنت نیز به طور قابل درک از خطرات آنلاین می ترسند. این عصر دیجیتال تهدیدات بدافزار، سرقت هویت و حملات باج افزار است. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که هر یک از ما فوراً از وب‌سایتی با اخطار «ناامن» Google Chrome عقب نشینی کنیم.

هشدار Google باعث نگرانی برخی بیمارستان‌ها یا ارائه‌دهندگان می‌شود. ممکن است بازدیدکنندگان سایت شما را که به سختی به دست آورده‌اید از بین ببرد – اکنون موثر است. در اینجا یک به‌روزرسانی سریع (و غیر فنی) و کارهایی که باید در مورد آن انجام دهید آمده است.

not secure example71

هشدار امنیتی خوب برای کاربران Chrome…

Google در تعداد زیادی کار می کند. جای تعجب نیست که بزرگترین موتور جستجوی آنلاین پرکاربردترین مرورگر را اجرا می کند. این همه نیست، اما حدود یک میلیارد در سراسر جهان، بخش بزرگی از مخاطبان بازدیدکننده شماست. به منظور امنیت بهتر، به کاربران Google Chrome توصیه می شود زمانی که یک وب سایت از آدرس URL “HTTPS” استفاده نمی کند.

نه فنی، حرف “S” (برای ایمن) در پایان (نه HTTP) عامل متمایز کوچک اما مهم در رایانه است. این شخصیت محیط امن تری را مشخص می کند. بنابراین دسترسی یا سرقت داده ها از سایت “ایمن اتصال” برای هر کسی سخت تر است. در اینجا نحوه تغییر وبلاگ Chromium توضیح داده شده است:

Chrome صفحات HTTP را در صورتی که دارای گذرواژه یا فیلدهای کارت اعتباری باشند به‌عنوان «ناامن» علامت‌گذاری می‌کند. به‌علاوه، Chrome اکنون هنگام وارد کردن داده‌ها در صفحه HTTP و در همه صفحات HTTP که در حالت ناشناس بازدید می‌شوند، هشدار «ایمن نیست» را نشان می‌دهد.

اگرچه این اخطار هدف مفیدی دارد، کاربران ناآگاه و غیر فنی می‌توانند این را به‌عنوان دلیلی برای کنار گذاشتن بازدید از سایت، شکایت از امنیت یا صرفاً بردن تجارت دیجیتال خود به سایت رقیب ببینند.

security symbol meaningsHow سایت شما برای اتصال ایمن…

Google توصیه می کند:

«برای اینکه ببینید آیا یک وب‌سایت برای بازدید امن است یا نه، می‌توانید اطلاعات امنیتی آن سایت را بررسی کنید. اگر نتوانید به صورت ایمن یا خصوصی از سایت بازدید کنید، Chrome به شما هشدار می‌دهد.

  1. صفحه ای را در Chrome در رایانه خود باز کنید.
  2. برای بررسی امنیت سایت، در سمت چپ آدرس وب، به وضعیت امنیتی نگاه کنید:
  • ایمن
  • اطلاعات یا ایمن نیست
  • ایمن یا خطرناک نیست
  1. برای مشاهده جزئیات و مجوزهای سایت، روی نماد کلیک کنید. در بالای پانل، خلاصه‌ای از نحوه خصوصی بودن اتصال Chrome را مشاهده می‌کنید.”

چگونه برچسب هشدار «ناامن» را تعمیر کنیم…

وب‌سایت‌های فردی از نظر نحوه ساخت متفاوت هستند. اما، اگر فرآیند تغییر به HTTPS را شروع نکرده اید، زمان آن رسیده است که مهاجرت را شروع کنید. اینجاست که همه چیز فنی می شود، بنابراین پاسخ کوتاه این است که گزینه ها را با تیم داخلی IT خود یا با یک منبع خارجی واجد شرایط بحث کنید.

Google متعهد به HTTPS برای همه صفحات غیر ایمن است. علاوه بر این، گوگل اکثریت فعالیت های جستجو و همچنین بیش از نیمی از سهم بازار مرورگر را بر عهده دارد. (این توپ، بازی با توپ و زمین بازی آنهاست…بنابراین همه طبق قوانین خود بازی می کنند.)

می توانید انتظار داشته باشید که به زمان و بودجه مهمی متعهد شوید. (البته، ما می‌توانیم در این مورد کمک کنیم.) و با در نظر گرفتن احتمال اینکه Chrome مخاطبان شما را بخورد – و فرصت‌های تجاری از دست رفته احتمالی – قطعاً تعهد ارزشمندی است.

دیدگاهتان را بنویسید