شما در حال مشاهده هستید ادغام فناوری مشارکت بیمار در برنامه مراقبت

ادغام فناوری مشارکت بیمار در برنامه مراقبت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Older patient outside and looking at nurse's tablet

تکنولوژی زندگی افراد را هر روز در بر می گیرد. درست زمانی که از خواب بیدار می شوند، بسیاری از آنها گوشی خود را برای آخرین اخبار و برنامه روزانه خود چک می کنند. آنها از دستگاه های هوشمند برای تنظیم ترموستات ها، تعویض کلیدهای نور و پخش پادکست مورد علاقه خود استفاده می کنند. و با این حال، بیماران همچنان به پزشک خود مراجعه می‌کنند و برنامه‌های مراقبتی ارائه می‌کنند که از فناوری‌هایی که ما در زندگی خود جاسازی کرده‌ایم استفاده نمی‌کند.

جای تعجب است که ارائه دهندگان این ابزار را به اندازه کافی برای افزایش مشارکت بیمار انجام نمی دهند، در حالی که بیماران قبلاً از آنها استفاده می کنند و مشتاق استفاده از آنها هستند. در واقع، 76 % از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می خواهند حداقل از یک روش دیجیتال برای پیگیری سلامت خود و ارتباط با ارائه دهنده خود استفاده کنند.

بسیاری از گزینه‌های موجود برای پیاده‌سازی آسان هستند، اما در اینجا تعدادی از آنها وجود دارد.

پیگیری پس از عمل

بعد از ویزیت بیمار از مطب، ارائه دهندگان باید به تعامل با بیماران خود ادامه دهند، حتی اگر از سلامت خوبی برخوردار باشند. چیزی به سادگی تنظیم یک پیام پیگیری خودکار از طریق سکوی سلامت دیجیتال، خواه چند روز باشد، یک یا دو هفته پس از بازدید، می‌تواند به بهبود نتایج سلامت و ایجاد وفاداری بیمار. ممکن است بیمار بعد از قرار ملاقات خود علامتی داشته باشد که باید به آن رسیدگی کند یا ممکن است بخواهد به موضوع کاملاً متفاوتی مانند برنامه ریزی یک غربالگری سلامت یا واکسیناسیون یا یک تخصص کاملاً متفاوت در خدمات شما رسیدگی کند.

این یک راه آسان برای تشویق بیماران به بررسی خدمات دیگر شما است و آنها تعاملی را که به دنبال آن هستند از پزشک خود دریافت می کنند.

یادآوری‌های قرار و دارو

به طور متوسط ​​در ایالات متحده، 27٪ از مراقبت های بهداشتی مصرف کنندگان قرار ملاقات های خود را از دست می دهند، اما این نرخ ها می تواند از 10 تا 50 درصد متغیر باشد. متأسفانه، پایبندی به دارو بدتر است. 50٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی داروهای خود را طبق تجویز پزشک مصرف نمی کنند و این منجر به مرگ 125000 نفر در سال می شود. اگر بیماران شما یادآوری هایی برای اقدام در مورد این موارد داشته باشند، می توانند به طور کامل از این آمار اجتناب کنند.

این جایی است که یک پلتفرم سلامت دیجیتال همچنان در سفر مشارکت بیمار مفید است. با استفاده از این پلتفرم، می‌توانید به‌طور خودکار یادآوری‌ها را برای قرار ملاقات‌ها و داروهایی که مصرف می‌کنند، برنامه‌ریزی کنید. همچنین می‌توانید برای سایر غربالگری‌های بهداشتی مانند یک دوره فیزیکی سالانه، واکسن آنفولانزا یا غربالگری‌های خاصی برای سرطان‌ها و سایر بیماری‌هایی که در خانواده بیمار شایع هستند، یادآوری قرار دهید. این .

insurer-homepage-slider

تکنولوژی های خانگی

با تکنولوژی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی امروزی، ارائه‌دهندگان به آسانی می‌توانند بینش‌های سلامت بیشتری را از بیماران خود دریافت کنند. پوشیدنی‌ها و برنامه‌های mHealth برخی از رایج‌ترین راه‌ها برای دریافت این داده‌ها هستند، اما از راه دور نظارت و تست های تشخیصی در خانه روش های دیگری هستند که باید انجام دهید به خصوص اگر بیمار مسن تر باشد و به مراقبت های اضافی نیاز داشته باشد. در حالی که هر بیمار ایده اشتراک‌گذاری داده‌های سلامتی، به‌ویژه از طریق دستگاه‌های شخصی را دوست ندارد، می‌توان با ارائه فناوری مورد نیاز برای ثبت این داده‌ها، این موضوع را کمی کاهش داد. بیماران دیابتی سال‌ها این کار را انجام داده‌اند.

و با برخی از این ابزارها، گیمیفیکیشن در داخل آنها ساخته شده است تا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تشویق کند تا اهداف سلامتی خود را شکست دهند یا به طور کلی پیشرفت روزانه داشته باشند.

زیست رایان Insights Accelerator Data

زیست رایان Insights Accelerator™

حتی اگر پیروی از یک برنامه مراقبتی با استفاده از فناوری آسان باشد، ممکن است برخی از بیماران همچنان نیاز به تطمیع داشته باشند. زیست رایان Insights Accelerator™ فرآیند تعامل را با استفاده از روان‌شناختی برای تعیین اینکه چه چیزی باعث می‌شود بیمار درگیر شود. این مدل، همراه با هوش مصنوعی، می‌تواند به ارائه‌دهندگان کمک کند تا با بیماران به روشی شخصی‌شده ارتباط برقرار کنند که رابطه بیمار/ارائه‌دهنده را در درازمدت تقویت کند. داده های گسترده ما ایالات متحده را در بر می گیرد و حتی می تواند مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را به صورت محلی با استفاده از نقشه های حرارتی محدود کند.

دوران برنامه های مراقبتی کتبی مدت هاست که گذشته است. با ادغام فناوری در برنامه های مراقبتی شما، ارائه دهندگان می توانند به سرعت با رشد دنیای دیجیتال سازگار شوند و بیماران می توانند از مزایای نتایج سلامتبهتر استفاده کنند. /a>. درباره اینکه زیست رایان چگونه می‌تواند چنین اتفاقی بیفتد بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید