شما در حال مشاهده هستید ارائه در انجمن فناوری و نوآوری سلامت AHA 2017| بیمار باند

ارائه در انجمن فناوری و نوآوری سلامت AHA 2017| بیمار باند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

aha-chf-2017-blog-header.png

مجمع فناوری و نوآوری سلامت انجمن قلب آمریکا 2017 در تاریخ 4 تا 5 اکتبر در بوستون، ماساچوست برگزار شد. این رویداد سالانه به منظور افزایش همکاری بین رهبران در نتایج بالینی و فناوری سلامت و توجه به اینکه چگونه فناوری می تواند به طور قابل اندازه گیری نتایج سلامت را بهبود بخشد، طراحی شده است. نزدیک به 200 نفر از رهبران فکری و مدیران C-suite از موسسات بهداشتی برتر در سراسر ایالات متحده حضور داشتند.

زیست رایان از اینکه از او خواسته شد در این رویداد فقط دعوت نامه صحبت کند، سپاسگزار است و برنت واکر، معاون بازاریابی و تجزیه و تحلیل برای زیست رایان، ارائه ای با عنوان، “ کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان از طریق روانشناسی و فناوری.”

در ارائه خود، واکر توضیح داد تقسیم بندی روانشناختی و نحوه استفاده از آن توسط زیست رایان برای شخصی سازی تعامل دیجیتال و ایجاد تغییر در رفتار بیمار.

این زمینه را برای مخاطبان فراهم کرد تا بفهمند چگونه زیست رایان توسط یک سیستم بهداشتی بزرگ برای کاهش پذیرش مجدد 30 روزه در بیمارستان برای نارسایی احتقانی قلب (CHF) به کار گرفته شد.

 

تقسیم بندی روانشناختی + فناوری تطبیقی

زیست رایان یک آزمایشی پنج ماهه در یک سیستم بهداشتی برجسته برای کاهش پذیرش مجدد CHF انجام داد. این شامل طبقه بندی بیماران ترخیص شده بر اساس یکی از پنج بخش روانشناختی مجزا با پاسخ دادن به یک نظرسنجی ساده 12 سوالی بود.

واکر گفت: «روان‌شناسی به نگرش‌ها، ارزش‌ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می‌شود و هسته اصلی انگیزه‌های درونی و ترجیحات ارتباطی آن‌ها است. «اگر بخش روانشناختی که بیمار به آن تعلق دارد را می‌شناسید، می‌توانید او را با پیام‌هایی که طنین‌اندازی قوی‌تری دارد و احتمال تأثیرگذاری بر رفتارهای سلامتی مثبت را افزایش می‌دهد، درگیر کنید.»

زیست رایان ارتباطات را بر اساس بخشی که مصرف‌کننده خدمات بهداشتی به آن تعلق دارد شخصی‌سازی می‌کند:

 •      خود کامیابی با انگیزه اهداف و اقدامات
 •      جویندگان تعادل همه گزینه‌ها را می‌سنجید، نه فقط گزینه‌های ارائه‌شده توسط ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی
 •      استقامت‌های اراده‌ای که در لحظه زندگی می‌کنند و در برابر تغییرات سبک زندگی مرتبط با سلامتی مقاوم هستند
 •       شعبده بازان اولویت دار بر تعهدات خانوادگی و کاری قبل از خود تمرکز کردند
 •      مسیر گیرندگان به دنبال دستورالعمل‌های واضح و مشخصی هستند که باید دنبال شوند

سپس طی 30 روز پس از ترخیص، مجموعه‌ای از 14 ارتباط دیجیتالی به بیماران ارسال شد که شامل ایمیل‌ها، پیام‌های متنی و تماس‌های تلفنی پاسخ صوتی تعاملی با پیام‌های مخصوص بخش روان‌شناختی بیمار بود.


برای بزرگنمایی کلیک کنید 🔍


هر ارتباط اطلاعات مهمی را برای تسهیل بهبودی موفقیت‌آمیز و همچنین مکانیسم‌های پاسخ بیمار (به عنوان مثال، نظرسنجی‌های کوتاه) برای سنجش میزان بهبودی بیمار و درک آموزش ارائه می‌کرد. پرستاران مرکز تماس می‌توانند تعامل بیمار را با داشبوردی که پاسخ‌های بیمار را ردیابی می‌کند، نظارت کنند.

 

زیست رایان به کاهش قابل توجهی در پذیرش مجدد CHF دست یافت

در حالی که میانگین نرخ پذیرش مجدد CHF 30 روزه در سطح ملی بیش از 20 درصد است، سیستم بهداشتی که در آن آزمایشی انجام شد، قبل از آزمایشی زیست رایان، نرخ بستری مجدد 18.5 درصد بهتری را به دست آورده بود.

هدف اولیه آزمایش زیست رایان بهبود نرخ پذیرش مجدد CHF در این سیستم بهداشتی بود. اهداف ثانویه حفظ یا بهبود رضایت بیمار از روند ترخیص و پیگیری از بیمارستان و در عین حال به حداقل رساندن اختلال در جریان کاری پرستاران بود.

در طول دوره آزمایشی پنج ماهه، 315 CHF ترخیص شد و زیست رایان به نتایج زیر دست یافت:

 • کاهش 90 درصد در بستری مجدد همه علل 30 روزه (از 18.5 درصد به
 • 62 درصد میزان پاسخ بیمار به 14 موج ارتباطات روانشناختی
  • نرخ پاسخ ایمیل و پیام متنی معمولی برای پیام‌رسانی غیرقطعی کمتر از 5 درصد است (پروژه تحقیقاتی خانواده هاروارد)
 • 94 درصد از بیماران (سن 65+) فرآیند تخلیه الکترونیکی و ارتباطات دیجیتال را دوست داشتند
  • این امر به غلبه بر این فرضیه کمک کرد که سیستم سلامت مبنی بر اینکه بیماران سالمند به احتمال زیاد ارتباطات دیجیتال را ترجیح نمی دهند
 • پرستاران نیز از این پلتفرم رضایت بالایی داشتند.
  • در حالی که اجرای 12 سؤال طبقه بندی بخش کمی زمان بیشتری را صرف کرد، این فرآیند به طور قابل توجهی در جریان کار پرستاران اختلال ایجاد نکرد. به اشتراک گذاشتن بازخورد با پرستاران در مورد نتایج آزمایشی برای تضمین حمایت مداوم نیز مهم بود.

سیستم بهداشتی شرکت‌کننده در آزمایشی آن را موفقیت‌آمیز دانست و به دنبال راه‌هایی برای گسترش بستر فراتر از CHF به سایر شرایط بهداشتی و فرصت‌های پذیرش مجدد است.

 

منتظر آینده: همکاری با انجمن قلب آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت بیماری‌های قلبی عروقی

زیست رایان اکنون با مرکز انجمن قلب آمریکا برای فناوری و نوآوری سلامت کار می‌کند. گسترش فراتر از پذیرش مجدد در بیمارستان برای کاهش پذیرش اولیه از طریق پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی پیشرفت بیماری.

انجمن قلب آمریکا دارای انبوهی از دستورالعمل‌های آموزشی و مراقبتی برای پیشگیری و درمان بیماری‌های قلبی عروقی است. پلتفرم زیست رایان می‌تواند مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را با این اطلاعات در قالب و زبانی درگیر کند که با آنها طنین‌انداز شود و احتمال فعال‌سازی بیمار را افزایش دهد.

سه زمینه همکاری عبارتند از:

 • برنامه 12 هفته ای پیشگیری از بیماری قلبی برای جمعیت عمومی
 • یک برنامه 12 ماهه برای پیشگیری و مدیریت شرایط خاص مانند AMI (انفارکتوس حاد میوکارد)، CABG (بای پس عروق کرونر) و سکته
 • برنامه‌های کاهش بستری مجدد 30 روزه برای CHF، AMI و CABG

زیست رایان از این فرصت هیجان‌زده است و مشتاقانه منتظر است تا با همکاری با چنین سازمانی مانند انجمن قلب آمریکا به بهبود سلامت قلبی عروقی بیماران و ارائه‌دهندگان کمک کند. aha-chf-2017-blog-2.png 

PB_favicon.ico

 

دیدگاهتان را بنویسید