شما در حال مشاهده هستید استراتژی های بازاریابی خلاقانه که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را جذب می کند

استراتژی های بازاریابی خلاقانه که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را جذب می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Graph overlay above a doctor typing on a laptopسال جدید است و مانند هر سازمان بهداشتی دیگری، شما برای سالی مثبت پر از رشد مثبت آماده هستید. هیچ کس نمی تواند به طور قطع بگوید که در سال جدید با COVID-19 چه اتفاقی خواهد افتاد، اما این نباید ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و بیمه و بیمه ها را از تلاش راه های جدید برای جذب مصرف کنندگان بالقوه باز دارد.

با توجه به اینکه 2 سال گذشته چقدر غم انگیز بوده است، هیچ راهی بهتر از خلاق بودن برای انجام این کار وجود ندارد. در اینجا فقط چند ایده وجود دارد که می‌تواند خلاقیت‌های خود را در جریان نگه دارد.

نام تجاری مجدد

آیا سازمان شما درخشش خود را از دست داده است؟ بسیاری از این موارد می تواند به دلیل نام تجاری (یا عدم وجود آن) باشد. یک به‌روزرسانی جدید در لوگو و شعار شما می‌تواند تا حد زیادی به سمت ظاهری مدرن‌تر و جذب افراد به سازمان شما کمک کند. یک ظاهر قدیمی به راحتی فراموش می شود، اما تازه کردن آن می تواند علاقه را جلب کند و به مردم یادآوری کند که از خدمات شما استفاده کنند. مهم است که ارزش‌های برند یا ویژگی‌های «مالک» برند خود را در مقابل رقبا از دست ندهید، زیرا این تداعی‌ها برای برجسته شدن در یک بازار شلوغ حیاتی هستند. با این حال، بیرون آمدن از یک بیماری همه گیر می تواند زمان خوبی برای برقراری ارتباط با یک شروع جدید و سر زدن به سمت آینده باشد.

وب‌سایت یا برنامه جدید

عناصر بازاریابی برند تنها چیزی نیستند که نیاز به تجدید دارند. درک کنید که یک نام تجاری مجموع تجربیاتی است که یک بیمار یا عضو با سازمان شما دارد. این شامل تمام نقاط تماس، مانند تعامل با کارکنان، آموزش بیمار و محیط اداری است. چیزهایی که به نظر می رسد همیشه نیاز به به روز رسانی دارند برنامه ها و وب سایت ها هستند. فرقی نمی‌کند چند ساله باشد، اما اگر بصری، از نظر بصری جذاب یا قابل دسترس نباشد، احتمالاً زمان راه‌اندازی مجدد فرا رسیده است.

این ممکن است بسته به میزان استحکام آنها گران باشد و برای اینکه به خوبی انجام شود، باید بودجه ای برای پروژه در نظر گرفته شود. همچنین بسته به گستردگی وب‌سایت یا برنامه، زمان قابل‌توجهی طول می‌کشد، اما پس از تکمیل شدن ارزشش را دارد.

منابع داخلی را برای محتوا ترکیب کنید

ارائه‌دهندگان و بیمه‌گران ممکن است فکر کنند که محتوای آنها به اندازه یک تیم فوتبال حرفه‌ای یا یک شهربازی هیجان‌انگیز نیست، اما چیزی که دارند تخصص سلامتی است.

به‌جای اینکه مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به دست دکتر Google بسپارید، از پزشکان، پزشکان، پرستاران، مربیان سلامت و تندرستی که به راحتی در دسترس هستند استفاده کنید. این می تواند شامل یک سری وبلاگ مهمان در مورد یک موضوع خاص، مانند مدیریت دیابت در طول ماه ملی آگاهی از دیابت، یا پادکست با مهمانان برجسته در داخل و خارج از سازمان، مانند صحبت یک مربی بهداشتی با یک استودیوی پیلاتس محلی در مورد مزایای ورزش پیلاتس باشد. و یک راه عالی برای استفاده از ویدیوی زنده می‌تواند جلسه «از یک دکتر بپرسید» باشد، که در آن بینندگان می‌توانند هر گونه سؤال بهداشتی که دارند از پزشک بپرسند.

این محتوا برای آگاهی از برند در مورد وب‌سایت‌های ارگانیک و ترافیک رسانه‌های اجتماعی، و همچنین برای آگاهی دهان به دهان بسیار ارزشمند است.

ایجاد مشارکت های انجمن

بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کند تا به مشتریان خود در بازاریابی برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی کمک کند. با استفاده از زیست رایان Insights Accelerator™ و یک پلت فرم سلامت دیجیتال مانند زیست رایان Digital Health Platform، ارائه‌دهندگان می‌توانند به طور ذاتی باورها و ارزش‌هایی را که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی رعایت می‌کنند درک کنند و می‌توانند بر اساس آن محرک‌ها برای آن مشتریان بازاریابی کنند. این رویکرد برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی، به نوبه خود، افراد را تشویق می کند که سلامت که رفاه آنها را افزایش می دهد و در عین حال درآمد ایجاد می کند برای ارائه دهندگان.

چه قصد دارید برای جذب مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به سازمان خود تلاش کنید یا خیر، چند تغییر می تواند تأثیر قابل اندازه گیری بر بازگشت سرمایه شما داشته باشد. در پرطرفدارترین وایت پیپر ما، درباره نحوه عملکرد روانشناسی بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید