شما در حال مشاهده هستید استراتژی های تعامل با بیمار که نتایج سلامتی را بهبود می بخشد

استراتژی های تعامل با بیمار که نتایج سلامتی را بهبود می بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor pressing health icon on digital overlay

روز جهانی بهداشت در ۷ آوریل است و این یک یادآوری خوب است که هرگز برای ارائه دهندگان دیر نیست که به بیماران خود کمک کنند تا سلامت خود را بهبود بخشند. درست است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فقط می توانند کوه های زیادی را برای کمک به بیماران خود جابجا کنند، اما موانع زیادی وجود دارد که می توان با استفاده از استراتژی های تعامل بیمار.

Push for Patient Activation

به عنوان مراقبت مبتنی بر ارزش همچنان شتاب می گیرد، نیاز به فعال سازی بیمار آشکارتر است. از طریق مدل مراقبت، ارائه دهندگان برای کیفیت مراقبتی که ارائه می کنند پاداش دریافت می کنند و نیاز دارند که بیماران نقش فعالی در برنامه مراقبتی خود داشته باشند تا کیفیت بهبود یابد و بنابراین، نتایج سلامت.

چه چیزی باعث می‌شود بیمارتان نتواند برای سلامتی خود اقدام کند؟ پاسخ را می توان از طریق بخش روانشناختی بیمار پیدا کرد. ارائه‌دهندگان می‌توانند از طریق طبقه‌بندی سریع، تعیین کنند که چه انگیزه‌ای باعث می‌شود بیمار در مورد سلامتی خود اقدام کند. از آنجا، ارائه‌دهنده نمایه روانشناختی خود را پیدا می‌کند و می‌تواند از آن اطلاعات استفاده کند، اعمال کند. با استفاده از هوش مصنوعی و از ابزاری مانند سکوی سلامت دیجیتال برای تعامل با بیمار استفاده کنید تا آنها احتمال بیشتری برای بهبود سلامت خود دارند.

ارائه‌دهنده یک بیمار درگیر را شکل می‌دهد و نتایج سلامت او را بهبود می‌بخشد. این یک برد-برد است.

ارتباط دو طرفه بیمار را هدایت کنید

فناوری تعامل با بیمار از روزهای قدیمی فرم های کاغذی و تعاملات صرفاً حضوری فاصله زیادی گرفته است. اکنون، بیمار می‌تواند هر زمان که بخواهد و با هر ابزار ارتباطی که ترجیح می‌دهد از طریق با پزشک ملاقات کند. ارتباط متنی دو طرفه.

در حالی که به بیماران کنترل بیشتری می دهد، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند و باید از این امر به نفع خود برای بهبود نتایج سلامت از طریق ابزار مشارکت بیمار مانند زیست رایان استفاده کنند. پلت فرم. چه آنها با سیستم بهداشتی خود از طریق پیام دادن به پزشک خود در ارتباط باشند یا با ارائه دهنده خود در مورد صورتحساب خود تماس بگیرند، همه چیز در یک پلت فرم با قابلیت ایجاد گردش کار پیچیده، بدون نیاز به کدنویسی، قرار دارد.

کاهش شکاف در مراقبت

به دنبال راه‌هایی برای پر کردن شکاف بین بیمار و پزشک آنها، حتی اگر موانع متعددی برای غلبه بر وجود داشته باشد. بسیاری از این موارد زمانی که موارد اجتماعی تعیین کننده سلامتبسیار چالش برانگیز هستند. > زندگی آنها را به صورت روزانه تحت تأثیر قرار می دهد. مشکل تنها با همه‌گیری با 1 از هر 10 کودک با ناامنی غذایی مواجه است و تقریباً از هر 3 بزرگسال، 1 نفر افسردگی یا اضطراب را تجربه می کند.

بخش بزرگی از بهبود مشکل، ارتباط مداوم است، اما گزینه‌های پرداخت انعطاف‌پذیر و برنامه مراقبت واقع‌بینانه است که بیمار می‌تواند از آن پیروی کند. واقعیت این است که هر بیمار منابع مورد نیاز خود را ندارد. این به ایجاد بهترین انتظارات ممکن خلاصه می شود، به طوری که حتی اگر بیمار نتواند همه کارها را انجام دهد، حداقل می تواند برای مراقبت از خود هر کاری که می تواند انجام دهد، حتی اگر شامل گام های کوچک باشد..

داده ها را دنبال کنید

این بر کسی پوشیده نیست که داده‌های مصرف‌کننده تصمیمات تجاری را هدایت می‌کنند و زمان آن فرا رسیده است که استفاده را تکمیل کرده و داده‌ها را برای تصمیم‌گیری در مورد برنامه‌های مراقبتی نیز مدعی شود. زیست رایان Insights Accelerator™ تحقیقات بازار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و داده‌های جغرافیایی را در یک پلتفرم جمع‌آوری می‌کند و به ارائه‌دهندگان اجازه می‌دهد از بینش‌ها استفاده کنند. به انگیزه های بیمار و ترجیحات ارتباطی، و همچنین تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی آینده نزدیک.

با استفاده از این داده‌ها، همراه با بینش‌های روان‌شناختی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، ارائه‌دهندگان می‌توانند به طور مؤثر با بیماران تا جایی که احساس قدرت می‌کنند تعامل داشته باشند. سلامت آنها را بهبود بخشد.

دلیلی وجود دارد که یکی از بهترین استراتژی‌های مشارکت بیمار که زیست رایان بر آن تاکید دارد، استفاده از تقسیم‌بندی روان‌شناختی است. درباره اینکه چگونه مدل تقسیم‌بندی و تعامل دیجیتال به بهبود نتایج سلامت کمک می‌کند، بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید