شما در حال مشاهده هستید استفاده از استراتژی های دکتر مارکتینگ برای استفاده از فیس بوک لایو

استفاده از استراتژی های دکتر مارکتینگ برای استفاده از فیس بوک لایو

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person staring down at iPhone looking at Facebook live video[SERIES INSTALLMENT] Facebook (FB) به دلایل خوبی بزرگترین پلتفرم رسانه اجتماعی جهان است. برای یک چیز، بازاریابی و تبلیغات برای تجارت هوشمندانه است. صفحات شرکت برای مارک‌ها، بیمارستان‌ها و مراقبت‌های بهداشتی است که در آنها استراتژی‌های بازاریابی پزشک درخشش دارند.

نزدیک به دو میلیارد کاربر فعال ماهانه فیس بوک عاشق تعامل اجتماعی هستند. اما تجارت – از جمله بیمارستان‌ها و پزشکان – ارتباط مخاطبان و نوآوری‌هایی که FB ارائه می‌کند را دوست دارند. ابزار موفقیت آمیز سال (تا کنون) “Facebook Live” است.

Facebook Live در اوایل سال جاری به عنوان یک پلت فرم پخش راه اندازی شد. (نه مانند ویدیوی فیس بوک.) تمام دنیا یک دوربین (و یک گوشی هوشمند) در جیب دارند. اکنون هرکس، هر کجا و در هر زمان می‌تواند ویدیوی زنده را ارسال یا دریافت کند.

علاوه بر این، فیس بوک پخش زنده را سریع، آسان و رایگان برای هر کاربر FB می کند. از مارک‌های بزرگ گرفته تا اغذیه‌فروشی‌های محلی، صفحه‌های فیس‌بوک در قالب ویدیوی دیجیتالی قرار دارند.

ویدئوی آنلاین جدید نیست. اما پخش زنده و بی‌درنگ تجربه اجتماعی را به سطح تعاملی بالاتری می‌برد. بسیاری از برنامه‌های بازاریابی بیمارستانی و پزشکان، Facebook Live را در استراتژی رسانه‌های اجتماعی خود قرار می‌دهند. هزینه (رایگان) برای هر بودجه ای جذاب است.

اما تفاوت بزرگ در اثربخشی ویدیوی زنده به عنوان یک ابزار بازاریابی منحصر به فرد است. ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی و حرفه‌ای بازاریابی، ویدیوی زنده را به‌عنوان کانالی جدید برای مکالمات تعاملی با دنبال‌کنندگان می‌بینند. رفتار کاربر در حال تغییر است. بر اساس   -editor/facebook-live-too-much-too-soon.html”>نیویورک تایمز، “زیرا آنها اجازه می دهند داستان ها به صورت ارگانیک، زنده و با مخاطبی که قادر به تغییر باشد، باز شود. تجربه.”

در Facebook-speak: «Live بهترین راه برای تعامل با بینندگان در زمان واقعی است. سوالات داغ آنها را مطرح کنید، آنچه را که در ذهن آنهاست بشنوید و واکنش های زنده آنها را بررسی کنید تا نحوه پخش شما را ارزیابی کنید.”

بهبود تجربه Facebook Live…

پست‌های ویدیویی فیس‌بوک مدتی است که مورد استقبال قرار گرفته‌اند. و فیس بوک لایو حتی برای کاربران فردی و تجاری بهتر است. آمار می گوید که مخاطبان ویدیوهای لایو فیس بوک را سه برابر بیشتر از محتوای غیر زنده تماشا می کنند. ناظران می گویند پخش زنده نظرات و مخاطبان بیشتری را جذب می کند.

اما FB چند نوآوری در آستین خود دارد که تجربه زنده را حتی بهتر می کند. در نتیجه، فیس‌بوک اعلام کرد «ویژگی‌های جدیدی برای Facebook Live تا راه‌های بیشتری برای کشف، اشتراک‌گذاری و تعامل با ویدیوی زنده و راه‌های بیشتری برای شخصی‌سازی پخش زنده‌تان در اختیار شما قرار دهد».

علاوه بر این، پیشرفت‌ها — که به خوبی با استراتژی‌های بازاریابی بیمارستانی و پزشکان ترکیب می‌شوند، عبارتند از:

  • زنده برای گروه‌ها و رویدادها: محتوای زنده فقط به افرادی در یک گروه فیس‌بوک خاص یا به‌عنوان رویدادهای خاص می‌رود. مزیت بازاریابی، ارتباط نزدیکتر با یک مخاطب هدف تعریف شده است.
  • دو نفر از مکان‌های مختلف پخش می‌کنند. این جریان با دوست یا مهمانی که از راه دور قرار دارد پخش می‌شود. این قابلیت، امکانات خلاقانه ذهن بازاریابی را گسترش می دهد.
  • یک «اتاق انتظار» برای مخاطبان. این گزینه مکانی را برای تجمع قبل از پخش برنامه‌ریزی‌شده در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. مزیت بازاریابی این است که پخش‌کنندگان می‌توانند ارائه را زمانی شروع کنند که بدانند واقعاً مخاطبی در دسترس است.

چه خبر که پخش آنلاین ویدیو به یک ابزار بازاریابی قدرتمند تبدیل شده است. و Facebook Live یک پلتفرم به سرعت در حال رشد برای استراتژی‌های بازاریابی بهداشتی و پزشک است. رسانه های اجتماعی بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال برای مراقبت های بهداشتی هستند. با یک متخصص صحبت کنید و استراتژی های بازاریابی پزشک خود را موثرتر کنید. لطفا امروز با ما تماس بگیرید 800-656-0907.

دیدگاهتان را بنویسید