شما در حال مشاهده هستید استفاده از روان‌شناسی مصرف‌کننده و مجموعه‌های خودکار برای کوتاه کردن چرخه درآمد: دیدگاه‌های بیمار باند در خبرنامه انجمن مراقبت فوری

استفاده از روان‌شناسی مصرف‌کننده و مجموعه‌های خودکار برای کوتاه کردن چرخه درآمد: دیدگاه‌های بیمار باند در خبرنامه انجمن مراقبت فوری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Using Consumer Psychology & Automated Collections to Shorten Your Revenue Cycle

به‌عنوان تنها پلت‌فرم خودکار مشارکت مشتری در صنعت مراقبت‌های بهداشتی که توسط روان‌شناسی طراحی شده است، زیست رایان تحقیقات گسترده ای در بازار در زمینه تقسیم بندی روانشناختی، مشارکت بیمار و سایر موضوعات مرتبط انجام می دهد. ما مرتباً این داده‌ها را با متخصصان مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک می‌گذاریم تا آنها را با دانش و منابعی که برای مقابله با مسائلی مانند جذب بیمارنیاز دارند مسلح کنیم. > و نتایج سلامت.

در نسخه اخیر خبرنامه هفتگی انجمن مراقبت فوری (UCA) ، UCAccess، ما این امتیاز را داشتیم که در مورد موضوعی که احتمالاً با شروع سال جدید در ذهن همه است بحث کنیم: مدیریت چرخه درآمد. برنت واکر، معاون ارشد بازاریابی و تجزیه و تحلیل زیست رایان، مقاله‌ای با عنوان « چگونه روانشناسی مصرف کننده و مجموعه های خودکار می توانند به مرکز مراقبت فوری شما کمک کنند چرخه درآمد خود را کوتاه کند، توضیح می دهد که چگونه تعامل خودکار و مبتنی بر روانشناختی می تواند به تسهیلات مراقبت فوری کمک کند تا پرداخت خود بیمار را تسریع کند و سهم بازار آنها را افزایش دهد. .

UCA به‌عنوان بزرگ‌ترین، برجسته‌ترین انجمن تجاری و حرفه‌ای در صنعت مراقبت‌های فوری شناخته می‌شود. ما مفتخریم که در این نشریه معرفی شده ایم – و یافته های خود را به اشتراک می گذاریم.

اطلاعات مراقبت فوری بیمار

هزینه های مراقبت های بهداشتی در ذهن بسیاری از مصرف کنندگان است – و دلیل خوبی هم دارد. از سال 1970 نه تنها کل هزینه های بهداشتی افزایش قابل توجهی داشته است، بلکه هزینه های خارج از جیب نیز همچنان در حال افزایش است. همانطور که SVP بازاریابی و تجزیه و تحلیل ما در مقاله فوق توضیح می دهد،  

«شصت و هشت درصد از بیماران نتوانستند صورت‌حساب‌های پزشکی را به‌طور کامل در سال 2016 پرداخت کنند، و این تعداد انتظار می رود تا سال 2020 به 95٪ صعود کند. هنگامی که بیماران صورت‌حساب‌هایی را دریافت می‌کنند که انتظارش را نداشتند یا با مبالغی بیشتر از آنچه بودجه داشتند، می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر رفتار آنها داشته باشد و به طور بالقوه باعث شود تا آنجا که ممکن است از پرداخت صورت‌حساب اجتناب کنند. این اجتناب از پرداخت های بیمار، به نوبه خود، به چرخه درآمد سازمان شما آسیب می زند.

بنابراین، چگونه مراکز مراقبت فوری بر این چالش غلبه می کنند و در عین حال سطح بالایی از مراقبت را به بیماران خود ارائه می دهند؟ با استفاده از روانشناسی مصرف کننده و تعامل خودکار. 

بیایید با روانشناسی مصرف کننده شروع کنیم. در حالی که اطلاعات جمعیت شناختی و اجتماعی-اقتصادی بینشی در مورد رفتار مصرف کننده ارائه می دهد، این عوامل اغلب به اندازه کافی عمیق نیستند. از سوی دیگر، روان‌شناسی تصویر دقیق‌تری از خواسته‌ها و نیازهای مصرف‌کنندگان ارائه می‌کند. Walker، 

را توضیح می‌دهد

«موارد روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. روان‌شناسی توضیح می‌دهد چرا افراد کاری را که انجام می‌دهند انجام می‌دهند و چه پیام‌هایی رفتارهای مورد نظر را فعال می‌کنند. علاوه بر این، تقسیم‌بندی روان‌شناختی گروه‌بندی مصرف‌کنندگان بر اساس این ویژگی‌های روان‌شناختی برای تعامل مؤثرتر است.»

مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی زیست رایان بیماران را به عنوان یکی از پنج بخش طبقه‌بندی می‌کند: خودآموختگان، جویندگان تعادل، شعبده بازان اولویت دار، جهت گیران، و استقامت های اراده. هر بخش روان‌شناختی نگرش‌های متفاوتی در رابطه با امور مالی و توانایی خود در پرداخت صورت‌حساب‌های پزشکی دارد. درک این تفاوت ها اولین گام برای ایجاد انگیزه برای خودپرداختی بیمار در مراکز مراقبت فوری است. برای مثال، 

“افراد با اراده بسیار بیشتر معتقدند که نمی توانند هزینه مراقبت های بهداشتی را بپردازند، و این تحقیق همچنین نشان می دهد که آنها محتمل ترین بخش برای اجتناب از پرداخت صورت حساب پزشکی هستند. این یافته برای مراقبت های اورژانسی مهم است، زیرا استقامت های اراده ای 67 درصد از بیمارانی را تشکیل می دهند که هر سه ماه یکبار یا بیشتر به یک مرکز فوری مراجعه می کنند. عملکرد مرکز مراقبت فوری را می‌توان توسط بیماران Willful Endurer هدایت کرد، اما این بخش به احتمال زیاد چالش‌هایی را در مجموعه‌های خودپرداخت نشان می‌دهد.”

با تشخیص اینکه همه بیماران یکسان نیستند، می‌بینید که چرا پیام‌های «یک اندازه برای همه» معمولاً بی‌اثر است. تسهیلات مراقبت فوری می‌توانند مجموعه‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهند با تقسیم‌بندی بیماران خود و ایجاد ارتباطاتی که با نگرش‌ها و نگرش‌های منحصر به فرد آنها صحبت می‌کند. انگیزه ها

کانال‌هایی که بیماران ترجیح می‌دهند از طریق آن صورت‌حساب‌های موجودی دریافت کنند و صورت‌حساب‌های پزشکی خود را پرداخت کنند نیز در بخش‌های روان‌شناختی متفاوت است. برای مثال، افراد با اراده، ترجیح می دهند اظهارات را از طریق ایمیل دریافت کنند تا از طریق پست. آنها همچنین ترجیح می دهند موجودی خود را به صورت آنلاین از طریق کارت اعتباری نسبت به سایر اشکال پرداخت پرداخت کنند.

image1-10

 

علاوه بر این، تحقیقات زیست رایان نشان می‌دهد که خودکار کردن این یادآوری‌های پرداخت نه تنها مجموعه‌ها را افزایش نمی‌دهد، بلکه زمان پرداخت را نیز کاهش می‌دهد. – همه اینها در حالی است که کار را از دوش کارکنان مراقبت های فوری خارج می کنید.

درباره UCAccess 

یافته‌های فوق در نسخه 19 دسامبر دسترسی به مراقبت فوری (UCAccess)، خبرنامه UCA که مسائل مربوطه را که صنعت مراقبت های فوری را تحت تاثیر قرار می دهد بررسی می کند. این خبرنامه هر هفته به بیش از 20000 ارائه دهنده مراقبت های فوری و متخصص بهداشت تحویل داده می شود. ما مفتخریم که در این نشریه پیشرو در صنعت حضور داریم که همچنین اطلاعاتی را از سایر فروشندگان UCA و همچنین منابع قابل توجهی مانند آسوشیتدپرس، نیویورک تایمز و فایننشال تایمز به اشتراک گذاشته است.

برای مطالعه کامل «روانشناسی مصرف‌کننده و مجموعه‌های خودکار چگونه می‌توانند به مرکز مراقبت فوری شما کمک کنند چرخه درآمد خود را کوتاه کند»، از وبلاگ UCA بازدید کنید یا نسخه 19 دسامبر UCAccess را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم‌بندی روان‌شناختی که به مشارکت بیمار و پرداخت شخصی مربوط می‌شود، وایت پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید