شما در حال مشاهده هستید اطلاعات بیشتر در مورد 6 اصل بازاریابی مراقبت های بهداشتی

اطلاعات بیشتر در مورد 6 اصل بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

fundamental building blocks healthcare marketingموثرترین راه چیست برای تکامل، پیشرفت و رشد؟ سفرهای مکرر داشته باشید و به اصول اولیه بازگردید. درست همانطور که ورزشکاران، هنرمندان و بازیگران حرفه ای تکنیک های آزموده شده و واقعی صنایع دستی خود را تمرین می کنند تا به مهارت های خود ادامه دهند، بازاریابان مراقبت های بهداشتی نیز می توانند و باید همین کار را انجام دهند.

چند سال پیش، مقاله‌ای نوشتم که تا به امروز به اشتراک گذاشتن آن ادامه می‌دهم: 6 روش اثبات شده برای بازاریابی هر سازمان بهداشت و درمان. و در حالی که بازاریابی هر روز تغییر می کند – چیزهایی مانند تکنیک ها، داده ها و ترجیحات مخاطبان – اصول همینطور بمان. علیرغم اینکه دیجیتال و موبایل همچنان درهای جدیدی را برای مصرف کنندگان و بازاریابان باز می کنند و روندهای رسانه ای بی شماری دائماً در حال ظهور هستند، این اصول هنوز برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی صادق هستند.

آیا واقعاً به همین سادگی است؟

مثل بسیاری از خوانندگان در این لحظه، ممکن است فکر کنید، “این نمی تواند به این سادگی باشد.” ما آن را دریافت می کنیم. اگر برای «بازاریابی موفق مراقبت های بهداشتی» جستجو کنید، احتمالاً ده ها استراتژی دریافت خواهید کرد و هر چه عمیق تر کلیک کنید، صدها استراتژی دیگر را کشف خواهید کرد. خیلی زود، شما در حال سفر به انبوهی از مقالات، پادکست ها و ویدیوهای آموزشی هستید، نمی دانید از کجا شروع کنید.

این یک نکته است: با درک این 6 اصل اساسی شروع کنید و به زودی پایه ای محکم و قابل کنترل خواهید داشت که از آن می توانید کار کنید.

شش عنصر اساسی

بازاریابی ارجاعی حرفه ای 

جریان قابل اعتماد و مستمر ارجاع بیماران ورودی از سایر منابع پزشکی، دندانپزشکی یا سایر منابع حرفه ای رگ حیات بسیاری از ارائه دهندگان تخصصی است. منابع ارجاع حرفه‌ای، چه یک کانال اصلی یا ثانویه باشد، باید به طور مداوم پرورش یابند. آنها را بدیهی نگیرید. ارجاع پزشک به صورت جادویی یا صرفاً به این دلیل نیست که شما ارائه دهنده خوبی هستید. موفقیت بر اساس یک برنامه خوب ساخته شده و سیستمی برای حفظ و رشد جریان ارجاعات حرفه ای است.

بازاریابی دیجیتال

از برنامه‌های تلفن همراه و پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی گرفته تا وب‌سایت‌ها و پورتال‌های بیماران، بازاریابی دیجیتال به یک کانال اصلی برای بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی تبدیل شده است. با وجود یک استراتژی اثبات شده، کمپین های دیجیتال می توانند بسیار موثر و سودآور باشند. بدون آن، آنها اتلاف وقت و پول زیادی هستند.

برندسازی

این همه چیز در مورد متمایز شدن از دیگران به روشی مثبت است و تقریباً شامل هر کاری می‌شود که انجام می‌دهید. یک برند قدرتمند و متمایز کننده برای کسب و کار مراقبت های بهداشتی شما بخشی از شهرت شماست. برندسازی معنادار و موثر بدون تلاش عمدی برای شکل دادن و بیان پیام مناسب در زمان مناسب رخ نمی دهد. (همانطور که بارها و بارها گفته ایم، چیزی بیشتر از لوگوی شماست.)

بازاریابی داخلی

این شامل تمام راه‌های ارتباطی شما با افرادی است که شما را می‌شناسند، عمدتاً بیماران حاضر و قبلی. بسته به ماهیت مطب یا بیمارستان شما، این مخاطبان تأثیرگذار می‌توانند منبعی غنی برای ارجاعات، خدمات اضافی، توصیفات و/یا تبلیغات شفاهی باشند.

بازاریابی خارجی

اینها رسانه‌هایی هستند که به بیماران احتمالی دسترسی پیدا می‌کنند که شما را نمی‌شناسند. تبلیغات در روزنامه‌ها، رادیو، تلویزیون، بیلبوردها و موارد دیگر مخاطبانی را هدف قرار می‌دهند که باید بداند که آیا می توانید پاسخی برای نیازهای مراقبت های بهداشتی آنها ارائه دهید. با این حال، به خاطر داشته باشید، حاشیه کمی برای خطا در بودجه رسانه خارجی برای بازگشت سرمایه قابل اندازه گیری وجود دارد. یعنی ردیابی و اندازه‌گیری بسیاری از این اعدام‌های رسانه‌ای سنتی دشوارتر است.

روابط عمومی

این عنوان، از جمله، شامل برنامه ریزی و ایجاد تبلیغات بهداشتی و قرار گرفتن در معرض مطبوعات رایگان، مانند مقالات روزنامه یا مصاحبه های پخش می شود. نتایج نهایی آسان به نظر می رسد و روابط عمومی می تواند تأثیر مثبت و قدرتمندی داشته باشد. اما «مطبوعات آزاد» معمولاً ناشی از ارتباطات عالی، برنامه‌ریزی دقیق، زمان‌بندی خوب، پیام روشن و تلاش عمدی است.

بازگشت به اصول بازاریابی مراقبت های بهداشتی

چه این اصول اولیه یک تجدید یا لحظه بیداری باشد، امیدواریم کمک کند. در زیست رایان، ما با این 6 عنصر اساسی زندگی می کنیم. ارائه‌های سمینار و برنامه‌های بازاریابی مشتری را پیرامون آنها سازماندهی می‌کنیم.

اگر مطب، گروه پزشکی یا بیمارستان شما می تواند از شریکی برای زنده کردن این عناصر استفاده کند، امروز با ما به شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. یک آژانس بازاریابی و تبلیغات با خدمات کامل با تجربه عمیق در بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی، ما در کمک به مشتریان برای جلب بیماران، افزایش درآمد و افزایش شهرت آنها تخصص داریم. از کشف تا خلاقیت هدفمند و قابل ردیابی، ما یک برنامه بازاریابی استراتژیک ایجاد خواهیم کرد. نتایج قابل اندازه گیری.

دیدگاهتان را بنویسید