شما در حال مشاهده هستید افزایش تخصص، نام تجاری و شهرت خود در صحبت کردن

افزایش تخصص، نام تجاری و شهرت خود در صحبت کردن

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

public speaking expertise توصیه های ابتدایی در مورد سخنرانی موثر در جمع به شما یادآوری می کند که مخاطبان خود را بشناسید، مطالب خود را تمرین کنید و بدانید، لبخند بزنید، تماس چشمی برقرار کنید، صدای خود را فراخوانی کنید و سایر اصول اولیه. تنها با این نکات – به خصوص با تمرین و اعتماد به نفس – احتمالاً ارائه خوبی ارائه خواهید کرد.

وقتی «خوب» به اندازه کافی خوب نیست…

برای رئیس باشگاه روتاری محلی (یک صاحب کسب و کار محلی و کوچک)، یک سخنرانی خوب به اندازه کافی خوب است. اما از آنجایی که شما یک پزشک هستید و بنابراین یک شخصیت معتبر معتبر هستید، مخاطبان عمومی انتظار بیشتری دارند. اگر با سازمانی از پزشکان همکار صحبت می‌کنید، این نوار همچنان بالاتر است و «خوب» به اندازه کافی خوب نیست.

شاید می‌خواهید مهارت‌های سخنرانی عمومی خود را تقویت کنید، یا ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که نیاز دارید یا می‌خواهید به سطح بعدی بروید. ارائه های عالی تاثیر دارند، از جمله:

  • افزایش و گسترش شهرت حرفه ای خود
  • شخصی سازی نام تجاری و پیام برند شما
  • درگیر کردن همکاران حرفه ای و همکاران تجاری جدید
  • ارائه اطلاعات مهم، مفید و قابل اشتراک گذاری به مخاطب
  • ارجاعات الهام بخش و فرصت های تجاری جدید

این نکات را در نظر بگیرید تا تخصص سخنرانی خود را افزایش دهید و بازدهی بیشتری در زمان و تلاش سرمایه‌گذاری شده ایجاد کنید:

با مخاطبان زنده تمرین کنید. اکثر پزشکان و جراحان نمی‌توانند وقت خود را برای انجام کارهای کوچکتر صرف کنند. یا رویدادهای سخنرانی عمومی مکرر. اما، مانند یک تمرین لباس، اجرای زنده تماشاگران بسیار چالش برانگیزتر از صحبت کردن با آینه برای تمرین است.

مخاطبان ممتاز را شناسایی کنید. علی‌رغم نکته قبلی برای مکان‌های تمرینی معنی‌دار، به دنبال فرصت‌های سخنرانی مهم‌تر باشید که به رهبران افکار، اعضای جامعه حرفه‌ای، رهبران مدنی و سایر افرادی که می‌خواهید به دست آورید، بگردید. برای شناختن (یا شما را بشناسم).

مطمئناً، مثبت است–میزان افتتاحیه خود را بچسبانید. شما 60 ثانیه یا کمتر فرصت دارید تا گوش (یا ذهن) مخاطب را بگیرید و آنها را روی صندلی خود نگه دارید. در دقیقه اول یا بیشتر، بلند کردن اجسام سنگین برای تنظیم توجه و شدت علاقه و انتقال انرژی اولیه در بقیه قسمت‌های ارائه انجام می‌شود.

از قصه‌گویی به‌عنوان انتقال احساسی استفاده کنید. مغز انسان برای ردیابی پیام‌هایی که دارای خط داستانی هستند، سخت‌افزاری دارد. و داستان های واقعا خوب پیام را به نقاط لمس احساسی مخاطب متصل می کند.

به آنها یک جواهر گرانبها هدیه دهید. اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطب قرار دهید. داشتن یک چیز غیرمنتظره و ملموس که قابل اجرا و/یا مفید باشد، صحبت شما را ارزشمندتر و شما را به یاد ماندنی تر می کند.

مطالعه با TED. همانطور که احتمالاً می‌دانید، سازمان غیرانتفاعی TED محل ارائه‌های در سطح جهانی تقریباً در هر موضوعی است – هر کدام در برش‌های 18 دقیقه‌ای یا کمتر. علاوه بر ایده‌های قدرتمندی که سخنرانان به اشتراک می‌گذارند، کتابخانه آنلاین عظیم (در TED.com) مدل های درجه یک برای سخنرانی عمومی استثنایی ارائه می دهد. شیرجه بزنید. چندین سخنرانی TED در مورد نحوه ارائه یک سخنرانی TED وجود دارد.

برای مطالعه عمیق و مرتبط، روی:

کلیک کنید

و صحبت از صحبت کردن…

در طول دو دهه گذشته، مدیران و اعضای تیم زیست رایان در صدها رویداد مراقبت‌های بهداشتی و بازاریابی در سراسر کشور صحبت کرده‌اند. اگر برای سازمان یا رویداد خود به ارائه ای آگاهانه و پویا نیاز دارید، اطلاعات بیشتری را در این صفحه پیدا خواهید کرد. یا می توانید با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید. بیایید امروز صحبت کنیم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید