شما در حال مشاهده هستید امتیاز زیست رایان NPS بسیار فراتر از صنعت است

امتیاز زیست رایان NPS بسیار فراتر از صنعت است

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

NPS Survey

در نوامبر 2020، زیست رایان مشتریان فعلی خود را در بیمارستان‌ها، مراقبت‌های فوری، بیمه‌های سلامت و شرکای فناوری بررسی کرد تا تبلیغ‌کننده خالص 2020 خود را تعیین کند. امتیاز (NPS). NPS تمایل مشتریان به توصیه محصولات یا خدمات یک شرکت را به دیگران اندازه گیری می کند. رضایت و وفاداری مشتریان را می سنجد و رشد کسب و کار شرکت را پیش بینی می کند.

شصت و دو پاسخ دهنده از بین 40 مشتری به این سوال پاسخ دادند: “چقدر احتمال دارد زیست رایان را به یک دوست یا همکار توصیه کنید؟” پاسخ دهندگان در مقیاس 0 – 10 پاسخ دادند و به صورت زیر گروه بندی شدند:

 • مبلغ‌کنندگان↑ (امتیاز 9-10) مشتاقان وفاداری هستند که به خرید و معرفی دیگران ادامه می‌دهند و باعث رشد می‌شوند
 • پسیوها↔ (امتیاز 7-8) مشتریان راضی اما غیر مشتاق هستند که در برابر پیشنهادات رقابتی آسیب پذیر هستند
 • مخالفان↓ (امتیاز 0-6) مشتریان ناراضی هستند که می توانند به برند شما آسیب بزنند و از طریق تبلیغات دهان به دهان منفی مانع رشد شوند

کم کردن درصد Detractors از درصد مروج منجر به امتیاز خالص تبلیغ کننده می شود که می تواند از حداقل 100- (اگر هر مشتری یک مخالف باشد) تا بالای 100+ (اگر هر مشتری یک تبلیغ کننده باشد متغیر باشد. ). NPS +50 “عالی” و بالاتر از 70 “کلاس جهانی” در نظر گرفته می شود.

NPS Chart

به طور چشمگیری، زیست رایان 2019 NPS 82 خود را برای دومین سال متوالی حفظ کرد، از 73 در سال 2018 صعود کرد. نکته مهم، این است که 84٪ از پاسخ دهندگان مروج بودند، و دو سوم به زیست رایان یک عملکرد عالی دادند. امتیاز 10

این عملکرد مشتری محور همچنین به شناخت زیست رایان به عنوان یک شرکت برتر در Inc کمک کرد. . 5000 لیست از سریع‌ترین شرکت‌های در حال رشد دو سال متوالی و همچنین در Financial Times «سریع‌ترین شرکت‌های در حال رشد آمریکا در سال 2020»

نام‌گذاری شد.

امتیازات NPS صنعت

بررسی لیست گوروی مشتری از نمرات خالص تبلیغ کننده برای Fortune 500 شرکت ها امتیاز NPS زیست رایان را در چشم اندازی دقیق قرار می دهند. بالاترین امتیاز NPS در بین 500 فورچون مربوط به Costco (79) و Starbucks (77) بود و تعداد کمی از شرکت های دیگر به این امتیازات نزدیک شدند. حتی اپل، با مشتریان بسیار اختصاصی خود، تنها به NPS 47 دست یافت.

برای مقایسه بیشتر، صنعت فناوری اطلاعات به طور کلی تنها به 33 NPS رسیده است. زیست رایان از نظر رضایت و وفاداری مشتری بسیار فراتر از سایر شرکت های فناوری است.

مشتریان زیست رایان

مشتریان زیست رایان شامل بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی، خدمات پزشک، مراقبت‌های فوری، شرکت‌های بیمه سلامت، شرکت‌های داروسازی، تولیدکنندگان دستگاه، فروشندگان فن‌آوری شریک و سایر ذینفعان مراقبت‌های بهداشتی هستند. این مشتریان به پلتفرم تعامل دیجیتالی مصرف کننده بیمار/عضو/سلامت زیست رایان که توسط یک مدل روانشناختی اثبات شده و اختصاصی طراحی شده است تا تأثیر مثبتی بر تصمیمات مصرف کننده سلامت داشته باشند، متکی هستند. و برانگیختن رفتارهای مطلوب این شرکت‌ها از قابلیت‌های زیست رایان برای هدایت ترافیک بیماران و رشد سهم بازار، بهبود نتایج سلامت و افزایش پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار استفاده می‌کنند. زیست رایان توسط نزدیک به 1000 مکان مشتری در سراسر ایالات متحده استفاده می شود

نظرسنجی NPS زیست رایان بازخورد مشتریان را درخواست کرد و نمونه‌ای از پاسخ‌های آنها در اینجا آمده است:

 • “از اینکه شرکتی که هستید و واقعاً تفاوت های ما را پذیرفته اید متشکرم. صمیمانه از شما سپاسگزاریم!”
 • “زیست رایان نوآورترین شریک ما است و در خودکارسازی فرآیندها فوق العاده عمل کرده است.”
 • “از همکاری عالی متشکریم. ما از همه کارهایی که برای سازمان ما انجام می دهید قدردانی می کنیم”
 • “زیست رایان نوآورانه و به موقع است. بسیاری از شرکای ما برای ایجاد راه حل های مشتری زمان بیشتری می برند.”
 • “پشتیبانی فوق العاده پاسخگو است. زیست رایان همه بازخوردها را دریافت می کند و ویژگی های جدیدی را بر اساس نیازهای ما ایجاد می کند.”

تیم زیست رایان

زیست رایان بیش از 50 کارمند دارد که به عنوان یک خانواده نزدیک کار می کنند. تروور اندرسون، معاون موفقیت مشتری، اظهار داشت: “همه ما می‌توانیم به کار کردن در زیست رایان فوق‌العاده افتخار کنیم. این امتیاز تمام تلاش‌های سخت ما را نشان می‌دهد – آخر شب، صبح زود، روزهای طولانی.” اندرسون ادامه داد: “این نشان دهنده برنامه ریزی و معماری محصول و طراحی و نوآوری مستمر است، نشان دهنده تیم فروش دوستانه و موثر است، کسانی که برای پیکربندی و ایجاد محیط هر مشتری، پشتیبانی و نگهداری مداوم، چه در مواجهه با مشتری و چه با مشتری کار می کنند. پشت صحنه. این امتیاز متعلق به همه کسانی است که به اندازه کافی خوش شانس هستند که بخشی از این شرکت بزرگ باشند.”

درباره زیست رایان

زیست رایان که در سال 2011 تأسیس شد، بر ایجاد مشتری محورترین فناوری ها برای رفع نیازهای دائماً در حال تغییر مشارکت دیجیتالی بیمار تمرکز دارد. پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان از یک مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی برای شخصی‌سازی پیام‌ها و کانال‌های دیجیتالی با انگیزه‌های افراد و ترجیحات ارتباطی استفاده می‌کند و تجربه‌های نوآورانه مصرف‌کننده سلامت را برای هر مرحله از مراقبت، در هر زمان و هر مکان ممکن می‌سازد. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات مربوط به زیست رایان در www.patientbond.com.

به کار با زیست رایان علاقه دارید؟ با ما تماس بگیرید برای برنامه‌ریزی یک نسخه آزمایشی.

دیدگاهتان را بنویسید