شما در حال مشاهده هستید انتظارات هزاره: یادگیری زندگی با مصرف گرایی جدید مراقبت های بهداشتی

انتظارات هزاره: یادگیری زندگی با مصرف گرایی جدید مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

به طور مختصر به صورت آنلاین بگردید و این پیش بینی ظاهر می شود. این خبر از نیاز پزشکان برای تغییر و پذیرش مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی می دهد:

“دنیای پزشکی از “بیماران” انتظار دارد که صبورانه تحمل کنند.

اما دنیای پزشکی باید یاد بگیرد که با «مصرف‌کنندگان» زندگی کند.»

millennial expectationsغافلگیرکننده ترین چیز این است که این نقل قول سه دهه سن این از یک آزمایش چکیده درباره مدیریت هزینه سلامت از اواسط دهه 1980 است. تبدیل از بیمار به مصرف‌کننده و گرایش به مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی با سرعتی سرد پیش رفته است… تا همین اواخر.

در طول ده‌ها سال گذشته اینترنت، ACA و تغییرات اجتماعی شروع به تسریع این فرآیند کرده‌اند. افراد آگاه و آگاه به سلامت ظاهر شده اند. افرادی که قبلاً به عنوان “بیمار” شناخته می شدند به پیشتاز مصرف کنندگان سلامت و پزشکی تبدیل شده اند.

سیستم های تحویل صنعت همچنان (به آرامی) از پزشک محور به مدل بیمار محور تغییر می کند. این همان مخاطبان قدیمی سازگار نیست. بیماران دیگر “صبورانه تحمل نمی کنند.”

مصرف‌گرایی شامل انتظارات خریدار است که قبلاً شنیده نشده بود. بازاریابی معاصر برای موثر بودن، باید بداند چگونه مراقبت و سیستم‌ها را برای مخاطبانی که به آنها خدمت می‌کند، بازتعریف کند. در اینجا برخی از نگرش‌های خرده‌فروشی وجود دارد که «نیاز دنیای پزشکی برای زندگی با مصرف‌کنندگان» را تغییر می‌دهند.

دسترسی و راحتی منجر به تقاضای مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی می‌شود…

یک یادآوری نگران کننده در مراقبت های اولیه ظاهر می شود. طبق نظرسنجی انتخاب مصرف کننده (هیئت مشاوره، 2014) مصرف کنندگان استفاده از مکان های دیگر از جمله کلینیک های خرده فروشی (56 درصد) و استفاده از بازدیدهای ایمیلی [آنلاین] (42 درصد) را در نظر می گیرند.

حتی آشکارتر این یافته است که مصرف کنندگان دسترسی و راحتی را بر تداوم یا اعتبار ارائه دهنده اولویت می دهند. پاسخ دهندگان بیشتر مکان خدماتی را ترجیح می دهند که نزدیک به خانه باشد، اما بازدیدهای آنلاین/ایمیلی بر مکان کلینیک نزدیک به انجام وظایف یا نزدیک محل کار ترجیح داده می شود.

در مورد وفاداری به یک دفتر مراقبت های اولیه، این نظرسنجی نشان داد که “هزینه، نه یک خطای پزشکی، مهم ترین دلیل پاسخ دهندگان برای تعویض PCP است.” علاوه بر این، «آداب و رسوم اعتبار را شکست می دهد. بیماران فعلی بیشتر به نحوه درمان خود اهمیت می دهند تا اینکه توسط چه کسی. احتمال اینکه پاسخ دهندگان پس از مواجهه با کارکنان بی ادب نسبت به کارکنان مختلف، به طور قابل توجهی سوئیچ PCP را در نظر بگیرند.”

راحتی ارز جدید است…

بزرگ‌ترین گروه مصرف‌کننده در حال حاضر، هزاره‌ها هستند – تقریباً 18 تا 34 سال سن دارند – که اکنون از جمعیت بیبی بومر بیشتر است. هزاره‌ها با دنیای کامپیوتر و اینترنت به سن بلوغ رسیده‌اند و به نظر می‌رسد انتظارات آن‌ها به دنبال دارد. آنها به شدت به روش‌های دیجیتالی متکی هستند، انتظار دارند خدمات سریع و راحت باشد و احتمالاً بیشترین تقاضا را دارند. آیا اشاره کردم که “راحت” کلیدواژه اصلی است؟

هزاره‌ها انتظار دارند (تقاضا دارند) خدمات در نزدیکی و در دسترس (تقریباً) بر حسب تقاضا…با حداقل تأخیر یا انتظار. نزدیک به 75 درصد از این گروه، فرآیندهای مصلحتی را انجام می دهند و اینترنت را وسیله ای برای مدیریت نوبت های مراقبت های بهداشتی، بررسی نتایج پزشکی و پرداخت آنلاین صورتحساب ها می دانند. (نظرسنجی هریس برای Salesforce، 2015)

ابزارها و روش‌های دیجیتالی در سراسر تجربه مراقبت‌های بهداشتی از خط شروع فرآیند تصمیم‌گیری ذکر شده‌اند. هزاره ها:

  • شبکه های اجتماعی را لایک کنید و اغلب برای نظرات و نظرات استفاده کنید
  • برای اطلاعات بهداشتی با وبلاگ ها و منابع آنلاین (30 درصد) مشورت کنید
  • حقایق و اطلاعات معتبر و مفید را در بالای اطلاعاتی که «فروش می‌کنند» میل کنید
  • به صداقت و شفافیت در تحقیقات و اطلاعات احترام بگذارید

و، به طور قابل توجهی، بیش از 75 درصد از این گروه، مرورهای آنلاین سایر بیماران را به عنوان معیاری برای انتخاب ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی ذکر کردند.

مصرف‌گرایی اینجاست که بماند…

این یک انتقال آهسته بوده است، اما هیچ نشانه ای وجود ندارد که سیستم ارائه مراقبت های بهداشتی آمریکا احتمالاً به مدل کسب و کار ارائه دهنده محور بازگردد. همه با تغییر محور بیمار راحت نیستند، اما همانطور که دنیای خرده‌فروشی از روی تجربه می‌داند، قرار دادن مشتری – و انتظارات خدماتی آنها – در نقطه کانونی خدمات موفق کار خوبی است.

قست‌های اضافی در این مجموعه را با نگاهی به نیازها، علایق و خواسته‌های بیبی بومرها، سالمندان و دیگر گروه‌های مهم مخاطب تماشا کنید.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید