شما در حال مشاهده هستید انطباق روانشناختی و دارویی | بیمار باند

انطباق روانشناختی و دارویی | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

NHC-blog-image

شورای ملی بهداشت سی و دومینامین رهبری سلامت خود را برگزار کرد. کنفرانس در Ft. Lauderdale، فلوریدا از 13 تا 15 فوریه 2019. موضوع امسال «عادی جدید: تمرکز مداوم بر دسترسی، مقرون به صرفه بودن، و پایداری» بود و برای مدیران عامل – و شرکای داوطلب هیئت مدیره آنها – از بیماران برجسته کشور طراحی شده بود. سازمان های حمایتی و غیرانتفاعی این فرصتی بی نظیر برای یادگیری در مورد بهترین شیوه ها از سوی رهبران آژانس های سلامت داوطلبانه برتر کشور و سازمان های غیرانتفاعی فراهم کرد.

کیسی آلبرتسون، رئیس زیست رایان، توسط شورای ملی بهداشت دعوت شد تا در مورد تقسیم بندی روانشناختی، استفاده از آن در حمایت از بیمار و افزایش انطباق با دارو، در میان طیف گسترده ای از کاربردهای دیگر در مراقبت های بهداشتی ارائه دهد.

کاربرد مدل تقسیم بندی روانشناختی

آلبرتسون چندین مطالعه موردی را به اشتراک گذاشت که در آنها زیست رایان از مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی خود برای شخصی‌سازی دیجیتال استفاده کرد. ارتباطات برای تقویت مشارکت بیمار روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، شخصیت و سبک زندگی افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. این نمونه ها عبارتند از:

همکاری با انجمن قلب آمریکا

آلبرتسون همچنین بر همکاری زیست رایان و انجمن قلب آمریکا در توسعه تاکید کرد. پلتفرم انگیزه سلامت، مجموعه ای از راه حل های تعامل دیجیتال و ارتباطی که برای افزایش مشارکت بیمار در مدیریت بیماری قلبی آنها طراحی شده است. پلتفرم انگیزه سلامت، برنامه‌های مدیریت وضعیت مبتنی بر علم انجمن قلب آمریکا (CarePlans) و سایر محتوای AHA را با فناوری تعامل دیجیتال شخصی زیست رایان ترکیب می‌کند.

پلتفرم انگیزه سلامت مبتنی بر ابر و مبتنی بر API است و می‌تواند با فناوری موجود (مانند EMR، CRM یا سیستم مدیریت تمرین) یا به‌عنوان یک ابزار مستقل ارتباطات دیجیتال سلامت مورد استفاده قرار گیرد. سه محصول با این پلت فرم ارائه می شود که به مسائل مختلف سلامت قلب و عروق می پردازد:

  • مدیریت شرایط: مدیریت شرایط خاص قلبی عروقی (مانند AMI، نارسایی قلبی، سکته مغزی) به عنوان مکملی برای مراقبت های ارائه دهندگان (تا 12 ماه)
  • افزایش سلامت: مدیریت سلامت کلی جمعیت و پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی (برنامه با طول متغیر)
  • کاهش پذیرش مجدد: کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان برای شرایط انتخابی قلبی عروقی (برنامه 30 تا 90 روزه)

به طور خلاصه

ارائه آلبرتسون قابل تامل بود و مورد استقبال قرار گرفت. این امر ماموریت شورای ملی بهداشت را به عنوان “صدای واحد برای بیماران مبتلا به بیماری های مزمن یا ناتوانی و مراقبان خانواده آنها” تقویت کرد. شورای ملی سلامت به دنبال شناسایی و اجرای بهترین شیوه‌ها برای ادغام صدای بیمار در انجام تحقیقات و تصمیم‌گیری مراقبت‌های بهداشتی است و زیست رایان با مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی خود، موقعیت خوبی برای کمک به دستیابی به این اهداف دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید