شما در حال مشاهده هستید اکنون در حال پخش بر روی صفحه نمایش کوچک دیجیتال: بازاریابی مراقبت های بهداشتی

اکنون در حال پخش بر روی صفحه نمایش کوچک دیجیتال: بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

TV advertising with marketing symbols coming out of the screen دقیقاً یادم نیست اولین آپارتمان کی تلویزیون صفحه نمایش در یک فروشگاه خرده فروشی ظاهر شد. مدتی می گذرد، اما حداقل برخی از خوانندگان ما زمانی را به یاد می آورند که لوله پرتو کاتدی حجیم (CRT) مشخصات تلویزیون همه را مشخص می کرد.

pew research device ownership statistics چیزی که در مورد تلویزیون «صفحه تخت» جدید آن زمان به یاد می‌آورم شکل باریک آن بود. و قیمت غیر قابل دسترس 10000 تا 15000 دلار. و همانطور که آرتور سی کلارک ممکن است مشاهده کرده باشد: “هر فناوری به اندازه کافی پیشرفته از جادو قابل تشخیص نیست.”

ممکن است برای لحظه ای جادویی به نظر برسد، اما دوام نیاورد. صرفه جویی در مقیاس قیمت را کاهش داد، بازار را منفجر کرد و انتظارات مصرف کننده را برای همیشه تغییر داد. آن صفحه مسطح اولیه – برای دستگاه‌های تلویزیون و (بعدها) مانیتورهای رایانه‌ای – یک پدربزرگ تکنولوژیک بود.

امروزه، صفحه نمایش تلویزیون خانگی باریک، هوشمند و بسیار مقرون به صرفه تر است. و سپس شاخه “کوچک شدن” خانواده وجود دارد، جایی که دستگاه های رایانه ای شفاف و فوق هوشمند در جیب شما جای می گیرند. این باید شگفت‌انگیز باشد، اما از آنجایی که تقریباً همه صاحب یک یا چند دستگاه تلفن همراه هستند، جادو از بین می‌رود.

بازاریابی مراقبت های بهداشتی و دستگاه های همه جا با صفحه نمایش کوچک…

مالکیت “صفحه نمایش کوچک” در سطح اصلی در ایالات متحده است. بر اساس 2015 Technology Device Ownership گزارش مرکز تحقیقات پیو. این تعداد در پنج سال گذشته دو برابر شده است. به علاوه، نزدیک به نیمی (45 درصد) رایانه های لوحی دارند.

همانطور که متخصصان بازاریابی مراقبت های بهداشتی تشخیص می دهند، اینترنت رایج ترین ایستگاه اول در سفر یک بیمار جدید است. و گوشی هوشمند به سرعت در حال تبدیل شدن به دستگاه منتخب است. به طور قابل توجهی، تحقیقات پیو می گوید: «ظهور گوشی های هوشمند تأثیر اجتماعی، سیاسی و فرهنگی زیادی داشته است. این روش ارتباط افراد با دوستان خود، به دست آوردن داده ها و رسانه ها و به اشتراک گذاری زندگی خود را تغییر داده است.” علاوه بر این، نظرسنجی های مصرف کنندگان Google به ما می گویند:

  • دو سوم دارندگان گوشی های هوشمند از تلفن های خود استفاده می کنند تا در مورد چیزی که در تبلیغات تلویزیونی می گویند مطلع شوند.
  • حدود 61 درصد از جستجوهای تلفن همراه منجر به تماس تلفنی می شود.
  • در حالی که جستجوهای دسک تاپ در حال کاهش است، مثلاً Google، جستجوهای تلفن همراه از دسک تاپ پیشی می گیرند.

جوان تر، مرفه، تحصیل کرده…

“مالکیت تلفن های هوشمند در برخی از گروه ها به نقطه اشباع نزدیک شده است: 86٪ از افراد 18 تا 29 ساله تلفن هوشمند دارند، همانطور که 83٪ از افراد 30 تا 49 ساله دارند، و 87٪ از کسانی که در خانواده هایی زندگی می کنند که 75000 دلار به بالا درآمد دارند. سالانه.”

گزارش کامل برای برنامه ریزان بازاریابی و مدیران مراقبت های بهداشتی خواندنی ارزشمند است. اما یکی از جالب‌ترین نمودارها نشان می‌دهد که دارندگان گوشی‌های هوشمند به احتمال زیاد جوان‌تر، ثروتمندتر و تحصیل‌کرده‌تر هستند.

برای مطالعه مرتبط، به: کوچک شوید: دنیای دیجیتال دنیای موبایل است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید