شما در حال مشاهده هستید ایجاد پادکست برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال مراقبت های بهداشتی

ایجاد پادکست برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال مراقبت های بهداشتی

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

On air microphoneپادکست ها از میراث محتوای آنلاینی برخوردار هستند که می تواند متقاعد کننده و جذاب باشد. پادکست نسبتاً ارزان است، تولید آن آسان است و اغلب در بازاریابی دیجیتال مراقبت های بهداشتی کمتر از آن استفاده می شود. و هنگامی که آنها به درستی انجام شوند، ایجاد پادکست های صوتی آنلاین یک ارتباط محتوایی مؤثر بین شما و مخاطبانتان است.

مرتبط: 5 بهترین پادکست بهداشت و درمان 2018

پادکست‌ها با احساس صمیمیت شروع می‌شوند، با محتوای یک به یک ارائه شده، بدون حواس‌پرتی، در ذهن شنونده قالب پادکست از طریق صدای میزبان یا رهبر فکر، حس اقتدار را ارائه می‌کند.

در حین بحث در مورد موضوع پادکست به موقع، چیزی یاد خواهید گرفت. علاوه بر این، قالب پادکست نسبتاً مختصر برای افراد پرمشغله ای که نمی توانند به یک وبینار 60 دقیقه ای (یا بیشتر) متعهد شوند، جذاب است.

پادکست های موثر برای بازاریابی دیجیتالی مراقبت های بهداشتی…

در اینجا چند نکته و تکنیک داخلی برای ایجاد پادکست های موفق آورده شده است:

 • مفهوم مهم پشت هر پادکست این است که محتوای جالبی ارائه می‌کند. با یک موضوع به موقع یا مهم شروع کنید. به دنبال چشم اندازی تازه باشید. با مقام رهبری تماس بگیرید. روی ارزش غذای آماده تمرکز کنید. چه چیزی می توانید به مخاطب منتقل کنید که آنها بتوانند از آن استفاده کنند یا با دیگران به اشتراک بگذارند.
 • هرگز کیفیت صدای پادکست را نادیده نگیرید. بهترین موضوع و برجسته ترین مهمان در صورت پایین بودن کیفیت صدا به خاطره ای تلخ تبدیل می شود. شما مخاطبان را از دست خواهید داد، مهمان(ها) را از خود دور خواهید کرد و با یک آهنگ صوتی بی کیفیت، شهرت خود را از بین خواهید برد.
 • روی میکروفون ها، تقویت کننده ها و تجهیزات مرتبط با کیفیتی که نیازهای شما را برآورده می کند، سرمایه گذاری کنید. همیشه در محیطی ساکت ضبط کنید. بدون صدای پس زمینه یا اکو. هیچ یک از اینها نیازی به گران بودن ندارد، اما یک سرمایه گذاری متوسط ​​ارزش ایجاد یک محصول حرفه ای مناسب را دارد.
 • تکنیک‌های ساده «ارزش تولید» قابلیت شنود را بهبود می‌بخشد. در ابتدا و انتها کمی «موسیقی ضربه‌گیر» را اضافه کنید. یک مقدمه و پایان صدای حرفه ای را در نظر بگیرید. ضبط خام را ویرایش کنید تا کرک های کلامی و حواس پرتی های صوتی را حذف کنید.
 • دو یا سه پادکست را همزمان تولید کنید. در تهیه چندین پادکست ضبط شده از صرفه جویی در مقیاس بهره ببرید. با سایر پادکست‌های آماده و «در قوطی»، از قبل روی برنامه‌ریزی‌شده کار می‌کنید.
 • یک قالب ایجاد کنید، به آن پایبند باشید و به طور مداوم منتشر کنید. یک پادکست معمولی حدود 20 دقیقه طول می کشد. (حدود 30 دقیقه زمان ضبط خام همراه با ویرایش، موسیقی، و غیره) اگر مطالب ضبط شده شما طولانی‌تر است، یک مجموعه دو پادکست تولید کنید.
 • پادکست خود را از طریق SoundCloud یا سایر خدمات آنلاین ارائه دهید. پادکست های تمام شده را نیز باید به iTunes ارسال کنید. به طور کلی، این خدمات اشتراک گذاری رایگان هستند.
 • برای خود تبلیغی برنامه ریزی کنید. پادکست ها نیاز به نمایش و آگاهی دارند. تلاش های پادکست خود را برای یافتن آنلاین بهینه کنید. اشتراک گذاری اجتماعی را تشویق کنید.

به کمک نیاز دارید؟ ابتدا با ما تماس بگیرید.

پادکست‌ها مقرون به صرفه هستند و تولید آن‌ها آسان است. اگر برای شروع به کمک نیاز دارید، لطفاً امروز با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید.

کتی گاگران

دیدگاهتان را بنویسید