شما در حال مشاهده هستید ایجاد یک صفحه کسب و کار فیس بوک قدرتمند برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

ایجاد یک صفحه کسب و کار فیس بوک قدرتمند برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Facebook notificationsاز دیدگاه بازاریابی، آمار فیسبوک خیره کننده است. نیمی از جمعیت آمریکا حداقل یک بار در ماه از فیس بوک استفاده می کنند. بهتر از 40 درصد از مشاغل کوچک در ایالات متحده از فیس بوک استفاده می کنند. این باعث می شود که قهرمان بی چون و چرا شود. برای استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما، این یک “باید” مطلق است.

صفحه FB برای بیمارستان‌ها، فعالیت‌های گروهی و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی حیاتی است. حضور موثر در رسانه های اجتماعی می تواند تخصص حرفه ای شما را برجسته کند، مخاطبان را درگیر کند و بیماران جدید را جذب کند. علاوه بر این، می‌تواند از تلاش‌های پزشک و کارکنان شما برای استخدام حمایت کند.

برای کارمندان بالقوه، یک صفحه تجاری نگاهی اجمالی به فرهنگ شرکت ارائه می دهد. بنابراین، بله — ارسال چیزهای سرگرم کننده و غیررسمی مانند تولدها، جوایز افراد و دستاوردها و مناسبت های خاص خوب است.

این یک چالش است که در میان 60 میلیون صفحه تجاری فیس بوک برجسته شوید. در نتیجه، حضور آنلاین ما باید برای بازدیدکنندگان جذاب، منحصر به فرد و متمایز باشد.

مخاطبان شما به صفحات جالب و جذاب با بازدیدهای منظم و وفاداری پاداش می‌دهند. متخصصان بازاریابی باهوش ارزش بالای یک صفحه تجاری FB را تشخیص می دهند. اما اگر به یک دوره آموزشی نیاز دارید، فیس‌بوک دستورالعمل‌های آسان برای دنبال کردن را برای تنظیم ارائه می‌کند. صفحه شرکت را بالا ببرید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی و صفحه شرکت قدرتمند فیس بوک…

اما برای اینکه صفحه خود را مؤثرتر از رقیب کنید، به عناصری بیش از عناصر اصلی نیاز دارید. در اینجا چند روش برای قرار گرفتن در بین بهترین ها آمده است:

ظاهر را جدید نگه دارید. به طور کلی، صفحات فیس بوک طرح بندی مشابهی دارند. اما می‌توانید ظاهر صفحه را با لمس‌های بصری، گرافیک‌ها و عناصر محتوا مانند پادکست سفارشی‌سازی شده تغییر دهید. از عکس روی جلدی که جلب توجه می کند استفاده کنید و اغلب آن را تغییر دهید. برای این منظور، از تصاویر خیره‌کننده در سراسر استفاده کنید تا پررنگ‌های رنگی ایجاد کنید و علاقه بازدیدکنندگان را حفظ کنید.

اطلاعات را اغلب بازخوانی و به روز کنید. همانند اکثر پلتفرم‌های اجتماعی، فیس‌بوک تغییر، بازبینی و به‌روزرسانی محتوای صفحه شما را آسان می‌کند. پست های جدید را به طور منظم اضافه کنید—چند بار در هفته خوب است. از صفحات ثانویه مانند صفحه ABOUT، لیست خدمات، و صفحات PHOTO/VIDEO غافل نشوید.

نمایه خود را بسازید. از دیدگاه مخاطب بنویسید. نیازها و علایق خواننده چیست و چگونه می توانید پاسخ یا راه حل ارائه دهید؟ چگونه کسب و کار شما بهتر از رقبا است؟ آیا چیزی را ارائه می دهید که منحصر به فرد و متفاوت باشد؟

پیمایش و پیوندهای خود را سفارشی کنید. همه یک صفحه برای HOME، ABOUT و PHOTOS دارند. از انعطاف پذیری صفحه خود برای ایجاد صفحات سفارشی مفید و جالب استفاده کنید. برای مثال، پیوندهایی به سایر ارتباطات رسانه‌های اجتماعی، جزئیات خدمات، کمک‌های مالی برای بنیادتان، و نظرات یا گواهی‌ها را در نظر بگیرید.

شخصیت و کمی غیررسمی باشید. یکی از ویژگی‌های مفید صفحه کسب و کار FB این است که همه چیز در مورد تجارت نیست. در نتیجه، این صفحات می توانند بازتابی از شخصیت، کارکنان و فرهنگ شرکت شما باشند.

اخبار، رویدادها و فعالیت‌های ویژه. موارد تقویم آینده را تبلیغ کنید. ارسال تصاویر و اطلاعات از فعالیت های انجام شده. در مورد دستاوردها، رویدادهای شخصی و ویژه، و به رسمیت شناختن فردی گزارش دهید.

آیا پیوند CONTACT شما جاری و صحیح است؟ واضح به نظر می‌رسد. بیشتر از همه، تعجب خواهید کرد که چگونه صفحات حیاتی به طور مرموزی «قطع شده» می شوند. تأیید کنید که قطع ارتباط دیجیتال ندارید. یک فرم تماس در زمان و مکان مورد نیاز اضافه کنید.

از تبلیغات فیسبوک استفاده کنید؟ خب، شاید. هر طرحی متفاوت است و تبلیغات FB ممکن است مناسب باشند یا نباشند. خبر خوب این است که تبلیغات به طور کلی مقرون به صرفه است. اما – به قول معروف – پیچیده است. بنابراین، اجازه دهید ما به شما کمک کنیم تا اولویت های برنامه خود را تعیین کنید. در نتیجه، تبلیغات فیسبوک می‌تواند مؤثر باشد اگر به درستی انجام شود. چالش این است که جمع کردن آن آسان نیست. ابتدا با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. ما می توانیم به شما در تعیین اولویت ها و سایر جزئیات بازاریابی دیجیتال کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید