شما در حال مشاهده هستید ایجاد یک کمپین بازاریابی مبتنی بر احساسات

ایجاد یک کمپین بازاریابی مبتنی بر احساسات

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person holding up different colored paper displaying emotions in front of faceهرکسی که به مراقبت های پزشکی نیاز داشته باشد، می داند که می تواند عمیقاً تجربه شخصی و احساسی برای دوست، خانواده یا فرد — از راه رفتن در درب منزل تا زمان ترخیص، افراد می خواهند احساس امنیت، احترام و درک داشته باشند.

بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان خود را به عنوان انتخابی دلسوز و دلسوز معرفی می کنند که می توانید به آن اعتماد کنید. بنابراین، به‌عنوان یک ارائه‌دهنده، چگونه می‌توانید جدا از جمعیت بایستید و به طور منحصربه‌فردی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید؟

بازاریابی مبتنی بر احساسات…

استفاده از احساسات مخاطبان می‌تواند ابزار قدرتمندی برای تمایز باشد. تبلیغات احساسی نرخ تبدیل بالاتری را به همراه دارد زیرا از نظر استراتژیک با احساسات ارتباط برقرار می کند و بر انتخاب ها تأثیر می گذارد.

احساسات به گونه ای طراحی شده اند که فرآیند تصمیم گیری را با ارائه اطلاعات ساده و سریع به مغز، بدون نیاز به تفکر عمیق زیاد، هدایت کنند. بسیاری از مردم از این تجربه به عنوان “غریزه روده” خود یاد می کنند.

سه راه برای ایجاد یک کمپین بازاریابی مبتنی بر احساسات

 • احساسات مخاطبان خود را بشناسید
  احساسات زیادی وجود دارد که می توانید با مراقبت های بهداشتی روی آنها تمرکز کنید، به ویژه اعتماد به نفس، همدلی، ایمنی، امید، شفقت و عشق. مشخص کنید کدام ویژگی های احساسی نشان دهنده برند شما، پیام شما و نوع تصویری است که می خواهید منتقل کنید. آیا پیام سطح بالاتری وجود دارد که بتوانید آن را به این احساس گره بزنید؟
 • توازن احساسات و استدلال
  از یک طرف، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها این فرصت را دارند تا به روش های پزشکی با کیفیت بالا در یک مرکز پیشرفته با استفاده از امکانات پیشرفته اشاره کنند. فن آوری ها به علاوه این واقعیت که آنها از جنبه های احساسی تجربه بیمار پشتیبانی می کنند.
 • صادق باشید
  یک کمپین بازاریابی مبتنی بر احساسات در صورتی موفق خواهد بود که احساسات و پیامی که به اشتراک می گذارید واقعی باشد. آیا این همان احساس و تجربه ای است که بیماران شما در حین مراقبت از شما دارند؟ به عنوان مثال، اگر کمپین شما احساس امید را ترویج می کند، کل تجربه بیمار باید از آن احساس حمایت کند.

تبلیغات احساسی معمولاً بر مشکل، نیاز یا نقطه درد مخاطب تمرکز می کنند. تصاویر بصری که داستانی احساسی را روایت می‌کنند می‌توانند به بیماران شما کمک کنند تا بفهمند چگونه محصولات یا خدمات شما می‌توانند مشکل را حل کنند، به نیازها پاسخ دهند و به آنها کمک کنند.

مراقبت از سلامت بر همه افراد در سطح شخصی و عاطفی تأثیر می گذارد. وقتی بیمارستان یا مطب شما از طریق پیام بازاریابی شما یک ارتباط عاطفی ایجاد می کند، می توانید به سرعت و به راحتی وفاداری و اعتماد به برند ایجاد کنید.

اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک کمپین بازاریابی احساسی و قدرتمند برای بیمارستان یا مطب پزشکی خود ایجاد کنید، لطفاً با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید