شما در حال مشاهده هستید اینفلوئنسرهای اجتماعی: دوره کوتاهی در ایجاد قدرت و اهرم

اینفلوئنسرهای اجتماعی: دوره کوتاهی در ایجاد قدرت و اهرم

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

social influencer screen on smartphone on top of notebook and planner on wooden tableدر اینجا یک سس مخفی قدرتمند وجود دارد که متخصصان رسانه های اجتماعی از آن برای ایجاد یک غوغای بزرگ استفاده می کنند. اینفلوئنسرهای اجتماعی دامنه معمولی را بزرگ کرده و گسترش می دهند.

یک بیمارستان، سیستم بهداشتی یا یک گروه پزشکان برتر، با انجام کارهایی که دیگران انجام می‌دهند، بر بازار تسلط ندارند. ارائه‌دهندگان و سازمان‌های موفق یک رهبر داخلی، شخص بازاریابی یا تیم دارند که می‌داند چگونه بزرگ‌تر فکر کند، موثرتر و تهاجمی‌تر از رقبا باشد.

تعریف اینفلوئنسرهای اجتماعی…

یک وب‌سایت…یا وبلاگ…یا محتوای رسانه‌های اجتماعی…یا اینها و سایر ابزارهای بازاریابی اینترنتی اصول اولیه را تشکیل می‌دهند. با کمی از خود گذشتگی و پشتکار، یک نهاد مراقبت های بهداشتی می تواند حول مخاطبان هدف خود بسازد. و – به مرور زمان – حضور آنلاین شما، شهرت معتبر و پویایی بازاریابی شما، بیماران جدید و نتایج دیگری را به همراه دارد. اغلب اوقات، برنامه در آنجا متوقف می شود.

رسیدن به پله بعدی در نردبان موفقیت به معنای رفتن یک قدم بزرگتر است. اینفلوئنسرهای اجتماعی سکوی پرشی هستند … اهرمی اضافی … اتصال بیش از حد برای قدرت و اثربخشی بیشتر. یک تعریف دقیق ممکن است دست نیافتنی باشد، اما…

یک اینفلوئنسر (یا اینفلوئنسرها) یک مرجع شناخته شده است، دارای اعتبار یا رهبری فکری در یک حوزه موضوعی، تجارت یا صنعت خاص است. این افراد یا گروه‌های کوچک تأثیر ثابتی بر دیگران دارند و تصمیمات، راهنمایی‌ها و/یا توصیه‌های آنها برای مخاطب متقاعدکننده است. از این رو، پیام اصلی با مخاطب هدف تأیید و بزرگ‌نمایی می‌شود. در نهایت، اینفلوئنسرها برای گسترش دسترسی و نفوذ ارزشمند هستند.

چرا نفوذ قدرت است…

اینفلوئنسرها در واقع شخصیتی از مستاجر رایج بازاریابی اثبات اجتماعی هستند. اثبات اجتماعی که گاهی «نفوذ اجتماعی اطلاعاتی» نامیده می‌شود، پدیده‌ای است که در آن افراد مسیری مشابه دیگران را طی می‌کنند تا احساس کنند کار درستی انجام می‌دهند. و اگر آن مخاطب متوجه شود که یک منبع معتبر دوره یا تصمیمی را اتخاذ کرده یا توصیه می‌کند – تأثیر متخصص – آنها را تشویق می‌کند که همان کار را انجام دهند.

اظهارنامه یک فرد مجرد اغلب تأثیری دارد، اما حمایت یا تأیید یک متخصص (اینفلوئنسر) قدرت بسیار بیشتری دارد. حدود 90 درصد از مصرف کنندگان به توصیه های همتایان اعتماد دارند و بهتر از 70 درصد از مصرف کنندگان هزاره احتمالاً به دلیل ارجاعات اجتماعی خرید می کنند.

اینفلوئنسرها به صورت جادویی ظاهر نمی شوند…

اگرچه برخی از متخصصان تقریباً در سطح جهانی شناخته شده اند، بسیاری از افراد تأثیرگذار، اگر نگوییم بیشتر تأثیرگذاران، عمداً خود ساخته می شوند. آنها عمداً زمان، توجه و صدای فعال خود را روی یک موضوع یا موضوع خاص متمرکز کرده اند.

برای گسترش «شلوغ اجتماعی» خود، می‌توانید اینفلوئنسرهای موجود را پیدا کنید و با آنها کار کنید. یا در برخی موارد، یک نهاد اجتماعی به طور فعال مرکز نفوذ خود را حول یک ایده خاص ایجاد کرده است. در هر کدام از کانال ها، مزیت ایجاد اهرم و گسترش پیام بازاریابی شماست. اینفلوئنسر مؤثر یک مرجع شناخته شده، رهبر فکری و متخصص در یک موضوع خاص است. که همچنین:

 • روی تعداد معینی از کانال های رسانه های اجتماعی تمرکز می کند
 • به گسترش مخاطبان یا دایره نفوذ خود ادامه می دهد
 • محتوای متقاعد کننده، کاربردی و معنادار ایجاد می کند
 • تعداد فالوور قابل اندازه گیری و رو به رشدی دارد
 • اطلاعات قابل اشتراک گذاری با ارزش را، اغلب با دیدگاهی منحصر به فرد ارائه می دهد
 • به طور فعال با صداهای معتبر دیگر ارتباط برقرار می کند
 • راه حل های متقاعد کننده، مفید و مثبت برای مشکلات ارائه می دهد
 • با میل خود و محتوا را برای گسترش مخاطبان تبلیغ می کند

Pew Social Media Updateبررسی‌ها نشان می‌دهد که در میان گزینه‌های رسانه‌های اجتماعی، فیس‌بوک (FB) به‌عنوان بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین کانال بدون مناقشه است. با این حال، FB تنها گزینه اجتماعی نیست و برخی از گروه های مخاطب ممکن است به پلتفرم های دیگر جذب شوند.

اکنون، مانند هرگز، اینترنت دریچه ای را برای مصرف کننده فراهم می کند تا بیمارستان ها، پزشکان و سایر متخصصان را بیابد و ارزیابی کند. این بدان معنی است که اینترنت یک منبع تحقیقاتی برای اطلاعات سلامتی و همچنین تأثیری قدرتمند در تصمیم گیری و فرآیند انتخاب مصرف کننده است.

عموم مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در مورد امکانات، ارائه دهندگان و رقابت مطلع می شوند. و اطلاعات آنلاین ارائه شده توسط اینفلوئنسرها و بیماران دیگر به شدت به اقدامات و مراحل بعدی مصرف کنندگان هدایت می شود. اینفلوئنسرها به عنوان یک راهنمای اصلی و مهم برای تصمیم گیری خرید مصرف کننده برجسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید