این ایالت‌ها Medicaid را تحت ACA گسترش دادند—حالشان چگونه است؟

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

CO_aca.jpg

از زمان تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه، 31 ایالت و ناحیه کلمبیا توسعه Medicaid ایالتی را پذیرفته اند. در 19 ایالتی که برنامه‌های خود را گسترش ندادند، واجد شرایط بودن Medicaid معمولاً به خانواده‌هایی با سطح درآمد 44 درصد از سطح فقر محدود می‌شود و بزرگسالان بدون فرزند را بی‌پوشان می‌گذارند.

نتیجه، می‌گوید بنیاد خانواده کایزر، این است که «… بسیاری از بزرگسالان در یک «شکاف پوششی» از داشتن درآمد بالاتر از محدودیت‌های واجد شرایط بودن Medicaid قرار می‌گیرند. اما کمتر از حد پایین برای اعتبارات مالیاتی حق بیمه Marketplace. علاوه بر این، بیش از نیمی از افرادی که در شکاف پوشش قرار دارند در ایالت‌هایی زندگی می‌کنند که قبلاً دارای جمعیت زیادی بدون بیمه هستند: تگزاس، فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی.

نتیجه یک پتری دیش ملی است که در آن می‌توانیم تأثیر گسترش Medicaid ایالتی تحت قانون مراقبت مقرون‌به‌صرفه را ببینیم و مقایسه کنیم — بر اقتصادهای ایالتی، بیمارستان‌ها و در مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی.

 

▶ کلرادو توسعه را به عنوان یک موقعیت برد-برد می بیند

سال گذشته، بنیاد رابرت وود جانسون داده های 11 ایالت و ناحیه کلمبیا برای درک تأثیر مالی گسترش Medicaid بر اقتصاد آنها. طبق گزارش آنها، ایالت های گسترش قبلاً دیده اند:


 • هزینه های کمتر برای برنامه های افراد بیمه نشده
 • درآمد اضافی از مالیات های موجود بیمه گر یا ارائه دهنده

تحلیل همچنین نشان می‌دهد که “ایالت‌های توسعه‌یافته Medicaid مزایای گسترده‌تری از جمله رشد شغلی، کاهش عمیق در بیمه نشدن و کاهش هزینه‌های مراقبت‌های غیرقابل جبران بیمارستانی را مشاهده می‌کنند.”

نتایج را در کلرادو در نظر بگیرید. گزارش ، “ارزیابی تاثیر اقتصادی و بودجه ای گسترش Medicaid در کلرادو: مالی 2015-2016 تا سال مالی 2034-35″، چندین مزیت را که مستقیماً با گسترش Medicaid مرتبط است، شناسایی کرد، از جمله:<.>


 • بیش از 31074 شغل جدید ایجاد شده است، عمدتاً در صنایع مرتبط با مراقبت های بهداشتی
 • رشد تولید ناخالص داخلی ایالتی 1.14 درصد، تقریباً 3.8 میلیارد دلار
 • افزایش درآمدهای صندوق عمومی 102.4 میلیون دلار

علاوه بر این، این مطالعه خاطرنشان می‌کند که میانگین درآمد سالانه خانوارها 643 دلار افزایش یافته است که تأثیر مثبتی بر خرده‌فروشی، خدمات غذایی و سایر بخش‌هایی دارد که تحت تأثیر مخارج خانوار قرار دارند.

البته، بخشی از کمک فدرال برای ایالت هایی که Medicaid را گسترش دادند در سال 2016 به پایان رسید، بنابراین جالب است که ببینیم چگونه این اعداد در سال 2017 و بعد از آن تغییر می کنند زیرا ایالت ها سهم بیشتری از هزینه های توسعه را جذب می کنند و باید راه هایی برای پوشش این هزینه اضافه پیدا کند.

 

▶ مزایای بیمارستان‌های Safety-Net تحت توسعه Medicaid

در حالی که بیمارستان‌های شبکه ایمنی تأثیر منفی مراکز مدیکر و برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان مدیکر را احساس کرده‌اند، تا حدی به دلیل تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان محروم مراقبت‌های بهداشتی که به آنها خدمات می‌دهند، گسترش Medicaid نشان داده است که سودمند است.

براساس تحقیق توسط مؤسسه سیاست سلامت دانشگاه جورج تاون، گسترش Medicaid ایالتی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه، چهار مزیت واضح را نسبت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مشابه در ایالت های غیر در حال گسترش به بیمارستان های شبکه ایمنی ارائه می دهد:


 • کاهش قابل توجهی در بیماران بدون بیمه، که منجر به مراقبت های بدون جبران کمتر می شود

 • صرفه‌جویی‌های بودجه‌ای که برای کلینیک‌ها، تجهیزات و کارکنان جدید استفاده می‌شود و بیمارستان‌های دارای شبکه ایمنی را توانمند می‌سازد تا شکاف‌های مراقبت را کاهش دهند

 • پیشرفت در دسترسی به مراقبت های تخصصی

 • برنامه‌های متمرکز برای بهبود ارائه مراقبت، کاری که بیمارستان‌های دارای شبکه ایمنی در کشورهای غیردر حال توسعه کمتر انجام می‌دهند


به طور کلی، در ایالات در حال توسعه، این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی حیاتی متوجه می شوند که خطوط نهایی خود از قرمز به سیاه در حال حرکت هستند. این گزارش می‌گوید: «به عنوان مثال، یک FQHC از 2.5 میلیون دلار ضرر در پایان سال قبل از توسعه به 2.5 میلیون دلار مازاد در سال بعد رسید.» بیمارستان دیگری گزارش داد: «ما دو سال مالی خوب را در تاریخ خود سپری کرده‌ایم، و این به طور کامل توسط گسترش Medicaid انجام شده است.»

 

▶ مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نتایج متفاوتی را تجربه می کنند

همانطور که در وبلاگ قبلیذکر شد ، مطالعه ای که در JAMA Internal Medicine منتشر شد، نشان داد که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالت های در حال گسترش Medicaid نسبت به ایالت هایی که در حال گسترش نیستند، رفتار بهتری دارند. Screenshot 2017-01-03 09.33.25.pngیک نظرسنجی از 9000 مصرف کننده مراقبت های بهداشتی نشان داد که علاوه بر کاهش نرخ های بیمه نشده که 3 برابر بیشتر از -ایالت های گسترش یافته، گسترش Medicaid به دسترسی بهتر به مراقبت های اولیه، نسخه های مقرون به صرفه تر، هزینه های کمتر از جیب، خطر کمتر ویزیت های ER و غربالگری بیشتر و مراقبت های منظم برای بیماری های مزمن کمک کرد.

اما نکته منفی این است که همه این مزایا مستقیماً به بهبود سلامت منجر نمی شوند. حتی در میان اخبار مثبت از کلرادو – افزایش تعداد “شکست ناپذیران جوان” که اکنون بیمه شده اند و کاهش تعداد اقلیت هایی که بیمه نیستند – تعداد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که از پر کردن نسخه، مراجعه به دندانپزشک یا دندانپزشک اجتناب می کنند. مراجعه به پزشک خانواده یا متخصص به دلیل هزینه تنها 2 درصد کاهش یافت. علاوه بر این، غربالگری و مراقبت منظم برای شرایط مزمن لزوماً به بیماران درگیر ترجمه نمی شود.

برای دستیابی به بهترین نتایج از پوشش مراقبت‌های بهداشتی، ارائه‌دهندگان و بیمه‌گران به طور یکسان باید درک کنند چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در بیماران می‌شود.—و ارتباطات خود را برای تشویق مشارکت فعال در سفر سلامت خود تنظیم کنید. این چیزی است که نه توسعه Medicaid ایالتی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و نه بیمه درمانی خصوصی به تنهایی نمی توانند انجام دهند.

تعامل بیمار/عضو را می‌توان با استفاده از بینش‌های عمیق مصرف‌کننده از تحقیقات بازارافزایش داد. و بخش بندی روانشناختی توسط شخصی سازی ارتباطات و تعاملات به گونه ای که برای بیمار جذاب باشد، به گونه ای طنین انداز شود که بیمار احساس کند مجبور به دنبال کردن رفتارهای مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید