شما در حال مشاهده هستید این 7 فرصت بازاریابی رایگان (یا ارزان) بهداشت و درمان را از دست ندهید

این 7 فرصت بازاریابی رایگان (یا ارزان) بهداشت و درمان را از دست ندهید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor giving tv interviewایمن سازی رشد هر کسب و کار مراقبت های بهداشتی مستلزم برنامه ریزی و بودجه کامل برای بازاریابی شما است. اما ما متوجه شدیم—بسیاری از پزشکان، مدیران و مدیران اجرایی نیز به دنبال راه‌های رایگان و ساده برای دستیابی به مخاطبان محلی هستند.

بسیاری از این فرصت‌های بازاریابی رایگان مراقبت‌های بهداشتی به زمان و تعهد نیاز دارند، اما بیشتر آنها صرفاً تمرین تجاری خوبی هستند.

به یاد داشته باشید، مراقبت های بهداشتی مانند هر کسب و کاری دیگری است، و به خصوص در عصر حاضر، بازاریابی سرمایه گذاری برای رفاه مداوم شماست. با این حال، این 7 نکته رایگان (یا بیشتر رایگان) می‌تواند به شما کمک کند تبلیغات پولی را با روش‌های سنتی امتحان شده و واقعی (و کمتر سنتی) برای موفقیت تکمیل کنید.

#1: ارجاعات را بخواهید

این یکی از ساده‌ترین استراتژی‌ها برای افزایش مراجعات است. و با این حال، تعداد بسیار کمی از پزشکان و کارکنان میز پذیرش حاضرند به سادگی از بیماران راضی برای ارجاع درخواست کنند.

اگر یک بیمار از خدمات شما راضی باشد، و شما پیشنهادی ملایم برای گذاشتن یک کلمه خوب با دوستان و همسایگان ارائه دهید، اکثر بیماران با خوشحالی این کار را انجام خواهند داد. و بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد؟ آنها را دنبال نمی کنند.

شما ممکن است بخواهید برای کارکنان خود فیلمنامه ای بنویسید تا هنگام برخورد با یک بیمار مثبت خاص از آن استفاده کنند. این امکان یک استراتژی ساده برای پیگیری را فراهم می‌کند و مودبانه از بیمار می‌خواهد شما را به خانواده و دوستان خود توصیه کند.

#2: Facebook Live را امتحان کنید

اخیراً با تیم ارتباطات در VCU Health صحبت کردیم ، که با این پلتفرم بی نظیر کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد. آنها نه تنها شاهد افزایش چشمگیر تعامل محتوا هستند، بلکه این شانس را دارند که با استفاده از فیس بوک لایو، نگرانی های بهداشتی را به مردم آموزش دهند. در حالی که این روش تبلیغات رایگان ممکن است نیاز به سرمایه گذاری کمی در برخی تجهیزات فیلمبرداری با کیفیت داشته باشد، بقیه فقط به آمادگی و تخصص مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.

به لطف به‌روزرسانی الگوریتم «اول دوستان و خانواده» فیس‌بوک، بعید به نظر می‌رسد که دنبال‌کنندگان شما پست‌های شما را اغلب ببینند، زیرا برخی از شرکت‌ها گزارش می‌دهند که تنها به ۱٪ از دنبال‌کنندگان با پست‌های ارگانیک رسیده‌اند. به همین دلیل است که ما معمولاً یک استراتژی رسانه‌های اجتماعی پولی را توصیه می‌کنیم.

با این حال، Facebook Live یک ابزار بازاریابی بهداشتی رایگان عالی برای تکمیل استراتژی شما است. فیس‌بوک به‌طور خودکار دنبال‌کنندگان شما را به‌روزرسانی می‌کند که یک ویدیو پخش می‌شود—تقریباً مانند یک «پست تقویت‌شده» رایگان!

#3: پوشش رسانه ای به دست آمده خود را افزایش دهید

«رسانه‌های کسب‌شده» (برخلاف رسانه‌های پولی) پوشش رسانه‌ای است که از طریق دهان به دهان به دست آورده‌اید. شما با ذکر نام یا نقل قول در مقالات، مشارکت در مقاله‌ها در وبلاگ‌ها و نشریات رهبری فکر، یا حتی حضور در مصاحبه‌ها و ویژگی‌های خبری تلویزیونی، رسانه کسب می‌کنید.

امروزه، تقویت رسانه‌های درآمدی با کمک رسانه‌های اجتماعی بسیار آسان‌تر است—همراه با پلتفرم‌های مختلف دیگر مانند متوسط که به شما کمک می کند تخصص خود را به اشتراک بگذارید. هر چه محتوای باکیفیت تری در مورد حوزه تخصصی خاص خود ایجاد کنید، راحت تر می توانید دیگران را متقاعد کنید که برند شما را به اشتراک بگذارند.

به خاطر داشته باشید که کسب درآمد از رسانه سخت است زیرا کنترل موفقیت محتوای خود را در دست ندارید. کسب شناخت به معنای حفظ روابط با سایر رهبران فکری یا تولیدکنندگان محتوا و کوشا بودن ویژه در رسانه های اجتماعی است.

#4: شهرت آنلاین خود را مدیریت کنید

آنچه بسیاری از پزشکان را در مورد بررسی های آنلاین ناامید می کند این است که آنچه بیماران می گویند تا حد زیادی خارج از کنترل آنها است. و در حالی که این بیشتر درست است، می‌توانید با پاسخی که نشان می‌دهد به بازخورد بیمار اهمیت می‌دهید، جلوی آن بررسی‌ها را بگیرید.

در سایت‌های بررسی آنلاین با بازبینان خود تماس بگیرید. وقت بگذارید و از کسانی که بازخورد مثبت دارند تشکر کنید و راه هایی برای حل مشکلات پیدا کنید (البته بدون نقض HIPAA در مورد اطلاعات بیمار).

یک توصیه دیگر؟ دو صد گفته چون نیم کردار نسیت. صرفاً پاسخ دادن به نظرات یک چیز است، اما تلاش برای بهبود دفتر خود گویای تعهد شما به مراقبت است.

#5: وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید

“بهینه سازی موتور جستجو” اصطلاحی است که برای توصیف شیوه هایی استفاده می شود که به ارتقای کسب و کار شما در رتبه بندی موتورهای جستجو کمک می کند. ایجاد این استراتژی ارگانیک (بدون دستمزد) زمان زیادی می برد و می تواند زمان بر و پیچیده باشد – به همین دلیل است که اکثر شرکت ها این کار را برون سپاری می کنند.

با این حال، استراتژی صحیح می تواند به شما امکان دهد بدون پرداخت هزینه در موتورهای جستجو (زیر تبلیغات پولی) در رتبه اول قرار بگیرید. در حالی که فهرست بسیار بسیار طولانی تر از این است، برخی از تاکتیک های سئو برای پزشکان عبارتند از:

 • استفاده از کلمات کلیدی به طور مناسب و طبیعی در سراسر متن سایت شما
 • افزودن H1s و H2s به محتوای جداگانه
 • استفاده صحیح از برچسب‌های عنوان و تصویر
 • پیوند دادن به صفحات در سراسر سایت شما
 • دریافت بک لینک برای اشاره به سایت شما (از انجمن هایی که به آنها تعلق دارید، سازمان هایی که به آنها کمک مالی می کنید، همکارانی که با آنها کار می کنید، رسانه های کسب شده و موارد دیگر)
 • به‌روزرسانی فهرست‌های دایرکتوری بیرونی (در زیر در این مورد بیشتر توضیح می‌دهیم)

#6: فهرست‌های دایرکتوری را به‌روزرسانی کنید

فهرست‌های شما در دایرکتوری‌های خارجی به چند دلیل برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

 1. بیماران احتمالی که در فهرست‌هایی مانند Yelp جستجو می‌کنند می‌توانند به راحتی شما را پیدا کنند.
 2. دایرکتوری ها بک لینک هایی ایجاد می کنند که به سایت شما اشاره می کنند و حضور شما را در موتورهای جستجو تقویت می کنند.

همه فهرست‌های دایرکتوری شما در همه پلتفرم‌ها باید اطلاعات یکسانی داشته باشند—هربار دقیقاً به همان شکل و با قالب‌بندی یکسان نوشته می‌شوند. پلتفرم‌های محبوب فهرست‌ها شامل موارد زیر (و بسیاری موارد دیگر) است:

 • Google برای کسب و کار من
 • Yelp
 • فیس بوک
 • Bing Places for Business
 • YP
 • نقشه های اپل
 • درجه سلامت
 • RateMDs
 • ZocDoc
 • CareDash
 • MarTech.Health
 • ویتال ها
 • فهرست‌های خاص صنعت (بسیاری ممکن است نیاز به پرداخت یک‌بار یا سالانه داشته باشند)

#7: با بیماران پیگیری کنید

هزینه جذب بیمار جدید معمولاً بسیار بسیار بیشتر از هزینه نگهداری بیماران فعلی است. تماس یا ارسال ایمیل به بیماران با یادآوری قرار، این پیام را ارسال می‌کند که شما واقعاً به سلامت آنها اهمیت می‌دهید و شما را همیشه در ذهن نگه می‌دارد.

برای متخصصانی که احتمالاً بیماران بازگشته را نمی بینند، تماس گرفتن برای بررسی وضعیت بهبودی یا ارسال یک یادداشت تشکر سریع فقط یک حسن نیت متداول نیست. همچنین ممکن است به بیماران کمک کند به یاد بیاورند که در نظر داشتند شما را به یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود توصیه کنند!

به خاطر داشته باشید، اگر قصد دارید بیماران بیشتری را جذب کنید و در طول زمان درآمد خود را افزایش دهید، این استراتژی‌ها مکمل یک استراتژی بازاریابی موفق هستند. با 800-656-0907 تماس بگیرید تا درباره بازاریابی مراقبت های بهداشتی واقعی ما بیشتر بدانید. مشارکت.

دیدگاهتان را بنویسید