شما در حال مشاهده هستید این 7 مشکل فنی سئو می تواند دید وب سایت شما را در گوگل فلج کند

این 7 مشکل فنی سئو می تواند دید وب سایت شما را در گوگل فلج کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

اشتباهات فنی سئو می تواند اثربخشی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما و دیده شدن آن در Google را کاهش دهد. علاوه بر این، گام‌های اشتباه فنی اغلب می‌توانند به‌طور نامرئی به سلامت کل وب‌سایت شما آسیب بزنند، نه فقط چند صفحه.

Computer will illustrated rocked ship taking of with the words SEO underneath

در طول سال‌ها، ما صدها و نه هزاران ممیزی فنی سئو و تحلیل‌های عمیق انجام داده‌ایم. ما مشترکات زیادی را در بین وب سایت های مراقبت های بهداشتی مشاهده کرده ایم، و امروز هفت مورد از رایج ترین اشتباهات سئو را که می بینیم به اشتراک می گذاریم.

درک این اشتباهات به شما کمک می کند تا به این مشکلات رسیدگی کنید و آتش سوزی های شدید وب سایت را خاموش کنید.

برای درک بهتر آنچه که امروز در پشت صحنه وب سایت های مراقبت های بهداشتی می گذرد، با متخصص ارشد SEO ما صحبت کردم نغمه جعفرزاده.

نغمه ممیزی‌های عمیق وب‌سایت ما را برای کسب‌وکارهای مراقبت‌های بهداشتی در سطح سازمانی و اقدامات چندمکانی انجام می‌دهد.

در اینجا، او رایج ترین اشتباهات را به ترتیب اهمیت بیان می کند.

اشتباهات رایج فنی سئو به ترتیب اولویت

طبق گزارش نغمه، هفت مشکل رایج فنی سئو در وب سایت های مراقبت های بهداشتی یافت می شود.

مسئله 1: عدم وجود معماری سایت

محتوای وب سایت شما چگونه سازماندهی شده است؟ آیا مردم می توانند به سرعت آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند؟ بهینه سازی یک وب سایت برای جستجوی ارگانیک با معماری خوب سایت شروع می شود – روشی که اطلاعات در یک سایت سازماندهی می شود.

بسیاری از سایت های مراقبت های بهداشتی فاقد معماری سایت مناسب هستند. مردم و موتورهای جستجو باید به راحتی در سایت شما حرکت کنند، که شامل جریان دکمه ها و لینک ها می شود. بدون این مرحله اساسی، وب سایت شما نمی تواند به حداکثر نتایج ارگانیک دست یابد.

مساله 2: صفحات فرود کلیدی از دست رفته

زمانی که ممیزی وب سایت انجام می شود، و مشخص می شود که سایت فاقد معماری مناسب است، اغلب متوجه می شویم که سایت دارای صفحات فرود مهمی نیز نیست. به گفته نغمه، برای برندهای بزرگ مراقبت های بهداشتی غیرمعمول نیست که صفحاتی از دست رفته باشند، از جمله صفحات مکان، صفحات خدمات و صفحات درباره ما.

از نظر تجربه کاربری (UX) و SEO، از دست دادن این صفحات کلیدی می تواند به سئو و رشد کسب و کار شما آسیب برساند. یک ممیزی فنی مناسب سئو می تواند این صفحات کلیدی گم شده را شناسایی کند و پیشنهاداتی را در مورد آنچه در سایت خود نیاز دارید ارائه دهد.

توصیه می‌کنیم که همه وب‌سایت‌های صنعت مراقبت‌های بهداشتی (حداقل):

را شامل شود

  • یک صفحه اصلی
  • صفحات خدماتی برای توصیف خدمات، درمان‌ها و برنامه‌ها.
  • صفحات مکان (در صورت وجود)
  • یک وبلاگ
  • تماس با ما
  • صفحه درباره ما: در این صفحه، می توانید مشخصات پزشکان و کارکنان را نشان دهید و ارزش های شرکت و بیانیه ماموریت خود را ارائه دهید.

مساله 3: عدم وجود محتوای پشتیبان برای موضوعات اصلی

یکی دیگر از مسائل رایج سئو در بازاریابی مراقبت های بهداشتی، محتوای نازک است. محتوای نازک اغلب به محتوایی اشاره دارد که ارزش کمی برای بیماران یا مخاطبان هدف شما ارائه می دهد. در این مورد، ما اغلب شاهد کمبود صفحات پشتیبانی برای موضوعات اصلی یک وب سایت هستیم.

با سازماندهی سایت شما و ایجاد صفحات کلیدی شما، تمرکز بعدی باید بر ایجاد محتوای پشتیبانی کننده برای موضوعات اصلی سایت شما باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک پزشک متخصص هستید، ممکن است به پست های وبلاگ یا صفحات فرود کودک نیاز داشته باشید که گزینه های درمانی ارائه شده در مطب شما را بررسی کند. با وجود محتوای مناسب کافی در سایت شما، موتورهای جستجو می توانند اعتبار، ارتباط و اعتماد سایت شما را بررسی کنند و امیدواریم به آن پاداش دهند.

مساله 4: بهینه سازی بیش از حد وبلاگ و وب سایت

در حالی که کمبود محتوا می تواند به سئو سایت شما آسیب برساند، به همین دلیل است که محتوای بیش از حد آن می تواند به سئو شما آسیب برساند. بهینه سازی بیش از حد وبلاگ یا وب سایت شما می تواند به معنای چیزهای زیادی باشد، از جمله پر کردن کلمات کلیدی و ارسال هرزنامه. امروزه، بهینه سازی بیش از حد شامل استفاده از کلمات غیر مرتبط در سایت شما و استفاده از یک H1 بیش از حد در یک صفحه می شود.

اما در وب سایت های مراقبت های بهداشتی، نغمه اغلب وب سایت هایی با چندین صفحه در یک موضوع پیدا می کند. این بدان معناست که بیش از یک صفحه در تلاش برای رتبه بندی برای مجموعه ای از کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی است. وقتی این اتفاق می‌افتد، به توانایی سایت خود برای رتبه‌بندی در Google آسیب می‌زنید.

مسئله 5: مشکلات ساختار URL

سئوی فنی تقریباً تمام جنبه های یک سایت، از جمله ساختار URL یک صفحه را پوشش می دهد. درست مانند سایر عناصر SEO، ساختار URL باید هم برای افراد و هم برای موتورهای جستجو کاربرپسند باشد. به گفته نغمه، او اغلب مشکلات URL زیادی پیدا می کند. یکی از رایج ترین؟ هنگامی که صفحات عمیق‌تر در یک وب‌سایت مسیری را به صفحه اصلی از دست می‌دهند.

مساله 6: عملکرد سایت (سرعت صفحه)

بیماران و موتورهای جستجو وب سایت های سریع را می خواهند و به آنها پاداش می دهند. با این حال، بسیاری از سایت های مراقبت های بهداشتی سرعت صفحه پایینی دارند. این بدان معناست که محتوای صفحه به کندی بارگذاری می شود. متأسفانه، سرعت پایین صفحه می تواند بر تجربه بیمار و SEO تأثیر منفی بگذارد.

امروزه، سرعت صفحه یک عامل الگوریتم گوگل است. سرعت صفحه بیشتر می‌تواند به رتبه‌بندی سایت شما در موتورهای جستجو، افزایش تبدیل و کاهش نرخ پرش کمک کند.

کنجکاو هستید که سرعت صفحه وب سایت خود را پیدا کنید؟ Google یک ابزار مفید برای آن دارد.

مسئله 7: نشانه گذاری طرحواره مرتبط با پزشکی

در نهایت، یکی از رایج ترین مشکلات فنی سئو در سایت های مراقبت های بهداشتی، عدم وجود  طرحواره سلامت و پزشکی یا نشانه گذاری داده های ساخت یافته.

schema چیست؟ نشانه‌گذاری طرحواره قطعه‌ای از قطعه است که به کد HTML اضافه می‌شود تا نحوه خواندن صفحات وب شما توسط موتورهای جستجو بهبود یابد. طبق Schema.org، طرحواره برای «محتوای وب سلامتی و پزشکی با هدف مصرف‌کننده و حرفه‌ای» در دسترس است.

نغمه می‌گوید: «طرحواره مناسب به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا نتایج آموزنده‌تری را ارائه دهند. “همچنین به پر کردن قطعه های غنی، نتایج چرخ فلک و نمودار دانش کمک می کند.”

“نشانه گذاری طرحواره یک عامل رتبه بندی نیست. با این حال، ریچ اسنیپت‌ها توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند، نرخ کلیک را افزایش می‌دهند، پرش را کاهش می‌دهند و به طور بالقوه رتبه‌بندی را از معیارهای حول تعامل بهبود می‌بخشند.”

با این رایج‌ترین مسائل که در فضای باز منتشر می‌شوند، سایت شما چگونه با رقبا مقایسه می‌شود؟ اگر به دنبال کمک متخصص از یک آژانس سئوی مجرب مراقبت های بهداشتی هستید، از شما دعوت می کنیم به برای یک بحث اکتشافی با ما تماس بگیرید. ایجاد یک پایه محکم به شما کمک می کند تا سایت خود را بهینه کنید و آن را برای موفقیت تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید