شما در حال مشاهده هستید بازاریابی آنلاین که به بیبی بومرها می رسد

بازاریابی آنلاین که به بیبی بومرها می رسد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Older man sitting at desk looking off to the side while holding an iPad in handدر همین زمان، سال گذشته، هزاره های فن دوست از نسل بیبی بومر پیشی گرفتند. با 75.4 میلیون، Millennials (عموماً از 1981 تا 1994) بزرگترین نسل آمریکا شدند و بومرها را با 74.9 میلیون (1946 تا 1964) از بین بردند. [Pew Research] اما بازاریابی آنلاین بومر نه کاهش یافته و نه از بین رفته است.

هزاره‌ها – که یک چالش بازاریابی سخت هستند – به نظر می‌رسد اخیراً در کانون توجه قرار گرفته‌اند. اما افراد بالای 60 سال ناپدید نشده اند. اگرچه بومرها به آرامی آن را به فرسایش طبیعی واگذار می‌کنند، اما همچنان یک گروه مصرف‌کننده قدرتمند و قابل غفلت باقی می‌مانند.

Boomers یک کیف پول قدرتمند دارند که حدود 70 درصد از دلارهای قابل مصرف را کنترل می کند. [نیلسن] بازنشسته شد؟ به حاشیه رفته؟ جواب منفی. بیشتر بومرزها خود را “برای همیشه جوان” می دانند. آنها فعال می مانند و دوست دارند کار کنند. در برخی موارد، آنها به جریان درآمدی مستمر نیاز دارند یا می خواهند. علاوه بر این، این گروه بیشتر از نسل‌های قبلی عمر می‌کنند.

بازاریابی آنلاین بومر و اتصال دیجیتال…

Elderly man wearing a sideways baseball cap making a funny faceیک پاس مصنوعی کلاسیک وجود دارد که احتمالاً آن را در یک تبلیغات دیده اید. اینجا جایی است که یک هنرمند هنرهای گرافیکی با قدمت هزاره تصویر یک فرد بسیار مسن را منتشر می کند تا نشان دهنده مخاطبان پررونق باشد. به ناچار، تصور آنها از “یک فرد مسن” اشتباه است. افراد این گروه جمعیتی آنطور که کلیشه می گوید، «چروکیده و فرسوده» نیستند.

تصوری که بومرها از خود دارند – واقع بینانه یا غیرواقعی – آنقدرها که افراد جوان تصور می کنند شدید نیست. اغلب، این توصیف نادرست می گوید که بومرها و رسانه های دیجیتال هرگز به هم نمی رسند. طبق تعریف، هزاره ها در عصر دیجیتال متولد شدند. اما مصرف‌کنندگان مسن‌تر و بیماران بالقوه از قدرت اینترنت قدردانی می‌کنند و از آن استفاده می‌کنند. بیش از 82 درصد به صورت آنلاین برای اطلاعات جستجو می کنند. مک کینزی]

رسانه‌های سنتی – مانند تلویزیون و روزنامه‌ها – همچنان برای مخاطبان بالغ جذاب هستند. شاید تعجب آور باشد که بومرها و سالمندان بیش از هر زمان دیگری به صورت دیجیتالی در ارتباط هستند. به گفته گوگل، اینترنت “برترین منبع برای جمع آوری اطلاعات در مورد موضوعات مورد علاقه، پیشی گرفتن از تلویزیون و رسانه های چاپی با اختلاف قابل توجهی” است.

جستجوی اطلاعات پزشکی/بهداشتی یکی از سه دلیل اصلی (66 درصد) استفاده سالمندان از اینترنت است. استفاده از ایمیل (95 درصد) و تحقیق در مورد محصول (66 درصد) دلایل دیگر هستند. [Google]

سالمندان باهوش اجتماعی…

ماهیت فراگیر رسانه‌های اجتماعی، همراه با دستگاه‌های تلفن همراه در همه جا، به آمریکایی‌های بالای 65 سال اجازه می‌دهد تا روزانه با هم ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند. طی دو یا سه سال آینده، برآوردهای تحقیقاتی پیش‌بینی می‌کند که بیش از 30 میلیون مصرف‌کننده ارشد آنلاین خواهند بود. [eMarketer]

Google همچنین گزارش می‌دهد که اینترنت منبع شماره یک اطلاعات است و موضوعات بهداشتی برای (60 درصد) Boomers/Seniors مهم است. جستجوی آنلاین هم به صورت آنلاین و هم آفلاین عمل می کند.

دسترسی به بیبی بومرهای آنلاین…

اگرچه هزاره‌ها به خاطر چالش‌های بازاریابی منحصربه‌فرد خود جلب توجه می‌کنند، اما مخاطبان Baby Boomer هنوز هم از نظر اندازه و قدرت خرج کردن قابل توجه هستند. نزدیک به 80 درصد از Boomers:

  • به شدت متصل هستند و روزانه از اینترنت استفاده می کنند
  • ممکن است به ترکیبی از رسانه آنلاین و سنتی/آفلاین نیاز داشته باشد
  • از رسانه های اجتماعی و پلتفرم های شبکه استفاده کنید

بازاریابی موفق برای گروه فعال و همچنان مهم بومر اغلب پیچیده و دشوار است. در حالی که بومرها از نظر فنی توانمند هستند، صمیمیت شخصی رسانه های پخش و چاپ را که هزاره ها از آن دور می شوند، قدردانی می کنند و از آنها استقبال می کنند.

خوشبختانه، زیست رایان دارای اعتبار قوی در بازاریابی مراقبت های بهداشتی است که به Boomers و همچنین Millennials می رسد. بیایید روش‌هایی را که می‌توانیم با ترکیب مناسب و ایجاد قوی‌ترین نتایج به شما کمک کنیم، بحث کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید