شما در حال مشاهده هستید بازاریابی برای اسپانیایی ها: رویکردی بین نسلی

بازاریابی برای اسپانیایی ها: رویکردی بین نسلی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Male doctor playing with baby patient sitting on mom's lapدر حالی که بسیاری از صنایع دیگر نیازهای مصرف کنندگان اسپانیایی تبار مدرن را جلب می کنند، بهبود hcare کند شده است. از بین همه گروه‌های قومی در ایالات متحده، اسپانیایی‌ها کمترین احتمال را دارند که به پزشک مراجعه کنند و یا حتی بیمه درمانی داشته باشند. حدود 22 درصد از آمریکایی های اسپانیایی تبار بیمه درمانی ندارند، در حالی که 24 درصد به دنبال مراقبت منظم نیستند.

این جمعیت دارای سریع‌ترین رشد در ایالات متحده است، اما همچنین از نظر بازاریابی، به‌ویژه در بخش مراقبت‌های بهداشتی، یکی از ضعیف‌ترین جمعیت‌ها است. همانطور که خواهید دید، بسیاری از این ها به دیدگاه های مدرسه قدیمی مربوط می شود که بازاریابی برای اسپانیایی ها باید چگونه باشد. اما درک تفاوت های ظریف در بازاریابی نسلی در میان جمعیت چندفرهنگی نیز ناتوانی است.

مرتبط: آژانس بازاریابی چند فرهنگی

اهمیت رسیدن به نسل های مختلف

به طور کلی، نوع پیام بازاریابی که برای افراد مسن جذاب است با نسل جوان‌تر متفاوت است. بازاریابی 101 به ما می گوید که یک زن 65 ساله به پیامی در مورد مراقبت های بهداشتی واکنش متفاوتی نسبت به فردی در 20 سالگی نشان می دهد که احتمالاً مشکلات سلامتی کمتری را تجربه می کند. اما این امر به ویژه با مخاطبان اسپانیایی تبار در ایالات متحده تشدید شده است

به این دلیل است که یک مهاجر نسل اول 65 ساله در ایالات متحده تجربه متفاوتی نسبت به نسل سوم 25 ساله اسپانیایی تبار آمریکایی خواهد داشت. دومی قادر است به سرعت در مورد اطلاعات مورد نیاز خود تحقیق کند و با پیمایش در سیستم مراقبت های بهداشتی، تماس با مطب پزشک یا پر کردن یک فرم احساس اطمینان بیشتری می کند. از سوی دیگر، یک مهاجر نسل اول ممکن است در درک سیستم مراقبت های بهداشتی ما با موانع متعددی از جمله موانع زبانی، بی اعتمادی به سیستم مراقبت های بهداشتی یا عدم دسترسی به بیمه مواجه شود.

تصمیم گیری بین نسلی

بسیاری از خانه‌های اسپانیایی چند نسلی هستند. شاید مهم‌ترین نسل بازاریاب‌های مراقبت‌های بهداشتی را در نظر داشته باشند، کسانی که از فرزندان خود مراقبت می‌کنند و بستگان مسن خود: نسل میانی. این افراد در دهه 30 و 40 زندگی خود هستند که اطلاعات و تجربه بیشتری نسبت به والدین خود در سیستم مراقبت های بهداشتی دارند.

از آنجایی که فرزندان مهاجران نسبت به والدین خود آگاه تر و موفق تر می شوند، اغلب راهنمایی های مراقبت های بهداشتی لازم برای اتخاذ بهترین تصمیمات بهداشتی را ارائه می دهند. ممکن است امیدوار باشید که به یک پاس بیمار مسن تر برسید. اما با این وجود، بازاریابی شما ممکن است در واقع نسل جوان‌تری را هدف قرار دهد که تصمیمات مراقبت‌های بهداشتی والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ‌ها را برای آنها اتخاذ می‌کند.

بازاریابی به نسل میانی

به‌خاطر داشته باشید، این نسل‌های بین‌المللی بیبی بومرها و ژنرال ایکس‌ها اغلب از خود، مراقبت‌های بهداشتی والدینشان، سلامتی پدر و مادرشان و سلامت فرزندانشان مراقبت می‌کنند. این نسل چیزهای زیادی برای مقابله دارد و بیشتر نگران است که خانواده هایشان بتوانند به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انتخابی خود اعتماد کنند.

آنها ممکن است اسپانیایی صحبت کنند یا نگویند – اما این دیگر مهمترین بخش بازاریابی برای اسپانیایی ها نیست. وقتی نسل های جوان آمریکایی های اسپانیایی تبار نسل دوم و سوم بسیاری از تصمیمات مهم مراقبت های بهداشتی را برای کل خانواده می گیرند، مهم این است که شما در سطح فرهنگی با آنها صحبت کنید. تفاوت های ظریف مراقبت از کل خانواده از نسل های مختلط را بپذیرید. و راه آسان تری برای درگیر نگه داشتن همه با مراقبت های بهداشتی خود ارائه دهید.

دسترسی به خانواده های پرمشغله

در جوامع اسپانیایی تبار، غالباً فشار زیادی بر نسل‌های میانی – به ویژه مادران – وجود دارد تا مراقب اصلی خانواده باشند. به روش خود، این مادران (و بسیاری از پدران) اغلب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای خانواده های خود هستند.

با فشار زیاد برای اداره یک خانواده، آنها با ساعت کار می کنند. آنها زمان محدودی برای انجام تحقیقات در مورد گزینه های مراقبت های بهداشتی برای فرزندان، پدربزرگ و مادربزرگ، والدین، خود، همسر و فرزندان خود دارند. شما می توانید با قرار گرفتن در مقابل این بیماران بالقوه در زمانی که به شما نیاز دارند، درد آنها را از انجام این تحقیق کاهش دهید.

در لیست کارهای آنها به چیز دیگری تبدیل نشوید. نظرات خود را در وب سایت خود نگه دارید تا بدانند دیگران در مورد تیم شما چه می گویند. اطمینان حاصل کنید که بیماران به اطلاعات مربوط به خدمات شما و هر منبع آموزشی مهم دسترسی دارند. زمان‌بندی را ساده کنید و بیماران را برای مدت طولانی معطل نکنید. و مطمئن شوید که بیماران می توانند شما را در وهله اول با یک سایت سازگار با موبایل و بهینه سازی موتور جستجوی با کیفیت پیدا کنند. اینها اصول اولیه بازاریابی برای اسپانیایی‌ها و هر جمعیتی هستند، به‌ویژه وقتی مراقبت‌های بهداشتی به سمت مدل مصرف‌گرایی پیش می‌رود.

بازاریابی برای اسپانیایی ها در سراسر نسل

آمریکایی‌های اسپانیایی تبار مسن معمولاً شخص دیگری را دارند که برای آنها تصمیمات بهداشتی را اتخاذ می‌کند. البته این در کل درست نیست. صرف نظر از وضعیت آنها، اسپانیایی ها سریع ترین مصرف کنندگان تلفن همراه در کشور هستند – و این در بین نسل ها صادق است. همه آنها تبلیغات شما را به صورت آنلاین می بینند و برند شما را یادداشت می کنند.

اگرچه ممکن است استفاده از تبلیغات اسپانیایی زبان برای هدف قرار دادن این نسل‌های قدیمی مفید باشد، اما همیشه ضروری نیست. باز هم، آنچه برای جمعیت چندفرهنگی مهم است این است که اطمینان حاصل شود که بازاریابی شما با تجارب فرهنگی خودشان همخوانی دارد.

بازاریابی و سطح مراقبت شما باید نشان دهد که چالش‌های یک مهاجر نسل اول و همچنین چالش‌های سرپرست خانواده جوان‌تر را که در تلاش برای مراقبت از همه است را درک می‌کنید. بازاریابی خود را با شناسایی این تفاوت ها تقسیم بندی کنید تا به مخاطبان مسن تر یا تصمیم گیرندگان جوان تر پاسخ دهید. و مهمتر از همه–مطمئن شوید که این رویکرد جدید در بازاریابی به نحوه رفتار شما با مردم و همدلی با افراد داخل دفتر نیز مربوط می شود.

دیدگاهتان را بنویسید