شما در حال مشاهده هستید بازاریابی برای مصرف کنندگانی که در اطراف برای مراقبت های بهداشتی خرید می کنند

بازاریابی برای مصرف کنندگانی که در اطراف برای مراقبت های بهداشتی خرید می کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Marketing to Consumers Who Shop Around for Healthcare

با همه صحبت‌ها در مورد شفافیت قیمت و مقایسه‌ها، ممکن است به نظر برسد بیماران شروع به “خرید کردن” برای مراقبت های بهداشتی کرده اند. با این حال، در واقع این مورد نیست. اکثر بیماران مطب یا ارائه دهنده خود را برای هر تعداد انتخاب می کنند دلایل، اما آنها در اطراف خرید نمی کنند — یا حداقل هنوز.

احتمال دارد که این روند تغییر کند و بیماران بیشتری به دلیل شفافیت قیمت شروع به خرید کنند (و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی) اجرایی می شود. اگر قبلاً یک استراتژی بازاریابی در مورد این روش جدید جستجوی مراقبت برنامه ریزی نکرده اید، اکنون زمان انجام این کار است. ما دستورالعمل‌هایی را برای راه‌هایی که ارائه‌دهندگان می‌توانند برای مشتریانی که تمایل بیشتری به خرید دارند، بازاریابی کنند، گردآوری کرده‌ایم.

مخاطبان خود را بشناسید

قبل از اینکه استراتژی بازاریابی خود را ایجاد کنید، مهم است که بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. نسل‌های جوان معمولاً بیشتر تمایل دارند برای مراقبت‌های بهداشتی خود خرید کنند و از بودجه آگاه باشند. آنها در حال حاضر شروع به خرید کرده‌اند ، به دنبال اطلاعات قیمت در برنامه‌ها و اینترنت می‌گردید.

توجه به این نکته مهم است که برخی از بیماران صرفاً می‌خواهند اطلاعات قیمت را برای اطلاع از بودجه خود بدانند و در واقع از این اطلاعات برای تصمیم‌گیری استفاده نمی‌کنند.

آن را ساده کنید

صورت‌حساب‌های مراقبت‌های بهداشتی لزوماً با ایده «ساده» مرتبط نیستند، که تا حدی آن‌ها را خسته‌کننده می‌کند – و تقاضای شفافیت قیمت را تقویت می کند. هرچه خواندن و درک صورت‌حساب‌ها، قیمت‌ها و تخمین‌های شما آسان‌تر باشد، احتمال اینکه بیماران مسئولیت‌های مالی خود را انجام دهند بیشتر می‌شود. به طور مشابه، آنها احتمال بیشتری برای داشتن تجربه مثبت تری دارند، که باعث می شود دوباره برگردند. .

بدیهی است که در مورد روش‌های پزشکی، یک قیمت برای همه مناسب نیست، اما اگر بتوانید نموداری برای مشاهده بیماران یا یک ماشین‌حساب تعاملی در وب‌سایت خود ایجاد کنید که بتواند یک تخمین قیمت کاملاً تعریف شده ایجاد کند، می‌توانید بایستید از رقبای خود خارج شوید آن را از بیلور مستقر در دالاس بگیرید که ایجاد کرد ابزار برآورد هزینه برای خدمات سیستم سلامت، بنابراین به بیماران کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد مراقبت خود بگیرند.

مزایا را برجسته کنید

اگر قیمت های شما با رقبای شما قابل مقایسه یا کمتر است، آن را اعلام کنید. بیماران به دنبال اعداد مقرون به صرفه هستند و حتی حاضرند برای صرفه جویی در هزینه سفر کنند یا به یک مطب با اعتبار کمتر بروند. اگر می توانید به آن اعتراض کنید، این کار را انجام دهید.

با این حال، اگر می‌دانید که قیمت‌های شما در سطح بالاتری قرار دارند، مطمئن شوید که چیزی برای برجسته کردن تقریباً به عنوان توجیهی دارید. راحتی یا نام تجملی برای وادار کردن بیماران به انتخاب روشی با قیمت بالاتر کافی نیست. برای مثال، آیا یک پلتفرم تعامل با بیمار منحصربه‌فرد برای پس از ویزیت آسان دارید؟ گفتگو؟ این ابزار می تواند نقطه فروش برای هزاره های پرمشغله باشد که ممکن است نگران عوارض جانبی باشند.

روی وفاداری بیمار تمرکز کنید

بهترین راه برای گسترش سهم بازار و جذب بیماران بیشتر این است که از بیمارانی که در حال حاضر دارید مراقبت کنید. بیماران راضی می‌توانند بهترین حامیان شما باشند، و مردم می‌خواهند به ورودی‌ها گوش دهند و توصیه های عزیزانشان اگر دوستان یا خانواده‌شان به آنها بگویند ارزشش را دارد، بسیاری از مردم، از جمله هزاره‌ها، کالا یا خدماتی با قیمت بالاتر انتخاب می‌کنند. همین امر در مورد مراقبت های بهداشتی نیز صدق می کند.

در زیست رایان’s Consumer Diagnostic در سال 2018، یک مطالعه تحقیقاتی بازار ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، از پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا آنها با این بیانیه موافق هستند یا خیر: من برای سالم بودن هرچه لازم باشد خرج خواهم کرد. تقریباً همه پاسخ دهندگان به جز Gen X و Baby Boomers که بی تفاوت تر هستند، با این بیانیه موافق یا کاملاً موافق بودند. بنابراین حتی اگر مراقبت گران باشد، اگر خوب باشد و آنها را سالم نگه دارد، حاضرند هزینه آن را بپردازند.

I'll Spend Whatever It Takes to be Healthy

به بیماران خود خدمات خوبی ارائه دهید، خواه این به معنای اطلاع رسانی آنها در مورد رویدادهای سلامتی آینده باشد یا ارائه گزینه های سرگرمی جدید در منطقه انتظار. و به یاد داشته باشید که همه چیز را ساده نگه دارید. به بیماران خود یک راه آسان برای تماس با شما، درخواست مجدد نسخه، برنامه ریزی قرار ملاقات و پرداخت صورتحساب خود بدهید. هر چه چیزها برای آنها آسان تر و راحت تر باشد، راضی تر – و وفادارتر – خواهند بود.

همچنین، به تجربیات بیماران خود نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که آنها هر چیزی هستند که شما می خواهید. آیا پیام‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای ایجاد می‌کنید که از اولین تعامل با مطب شما از طریق جدیدترین پیام پیگیری، برای بیمارانتان جذاب باشد؟ استفاده از تکنیکی مانند بخش‌بندی روان‌شناختی می‌تواند به شما کمک کند با بیماران خود به گونه‌ای تعامل داشته باشید که طنین انداز شود. با آنها. هر نقطه تماس فرصتی برای بهبود وفاداری بیمار ایجاد می کند.

از آنجایی که شفافیت قیمت همچنان در حال رشد است، پیدا کردن راهی برای متمایز شدن از جمعیت و جذب بیمارانی که ممکن است خدمات را در مراکز مختلف مقایسه کنند، برای مطب شما اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با نشان دادن قیمت‌های خود به روشی به راحتی قابل درک، توضیح مزایای خود و ایجاد یک تجربه استثنایی برای بیمار، می‌توانید سهم بازار خود را بهبود بخشید و وفاداری بیمار را افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر درباره رابطه بین تقسیم بندی روانشناختی، سهم بازار و وفاداری بیمار، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید