شما در حال مشاهده هستید بازاریابی خدمات بیمارستانی: چگونه بیماران وفادار را جذب کنیم

بازاریابی خدمات بیمارستانی: چگونه بیماران وفادار را جذب کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor talking to older patient

بیمارستان ها به دلیل نوع مراقبتی که ارائه می دهند شهرت دارند. وقتی یک بیمار به بیمارستان فکر می کند، فکر می کند که این بیمارستان مکانی است که برای موارد اضطراری یا اقدامات اساسی به آن می رود. این درست است، اما بیمارستان ها بیش از این نوع خدمات ارائه می کنند. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند از این ارائه دهندگان برای سایر گزینه های مراقبت های بهداشتی مهم مانند غربالگری سلامت، مراقبت های سرپایی و حتی خدمات در منزل استفاده کنند.

هر بیمار ممکن است این خدمات را بررسی کند، اما بیماران وفادار به طور مداوم در صورت نیاز به مراقبت های تخصصی باز خواهند گشت. بازاریابی خدمات بیمارستانی به بیماران وفادار نیازمند تلاش است، اما غیرممکن نیست. در اینجا چند راه وجود دارد که برای ارائه دهندگان بیمارستان به خوبی کار می کند.

ارائه کمک مالی

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که از هر سه مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، یک نفر در صورت داشتن بدهی پزشکی معوق، مراقبت‌های پزشکی را به تعویق می‌اندازد. بیمارانی که مراقبت را به تأخیر می اندازند، فقط نتایج بد سلامتی خود را طولانی تر می کنند، اگر نه آن ها را بدتر می کندالف>. قوانین قیمت جدید کمک کرده است زیرا بیماران می توانند هزینه را قبل از زمان آنلاین ببینند و می توانند برای هزینه ها آماده شوند، اما این کافی نیست.

مراقبت‌های بهداشتی ارزان نیست، اما می‌توان با ارائه گزینه‌ها و طرح‌های پرداخت متعدد، آن را مقرون به صرفه‌تر کرد. بیمارستان ها همچنین می توانند برنامه های کمک مالی را برای کسانی که واجد شرایط هستند ارائه دهند. همدلی در مواجهه با این موقعیت‌ها نیز صدمه نمی‌زند.

اگر بیمار از این منظر احساس حمایت کند، بسیار کمک می کند.

در بینش بیمار سرمایه گذاری کنید

شرکت‌های خرده‌فروشی دهه‌هاست که با استفاده از داده‌های مصرف‌کننده برای مشتریان خود بازاریابی می‌کنند، اما مراقبت‌های بهداشتی بسیار عقب‌تر است، زیرا دریافت اطلاعات مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی بر اساس اطلاعات جمعیت‌شناسی یا استفاده دشوار بود.

از طریق زیست رایان Insights Accelerator™، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند بینش‌های فوری را برای استفاده برای هر نوع مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، از جمله نگرش‌ها و رفتارهای مربوط به سلامت و تندرستی، خدماتی که بیشتر از همه از یک بیمارستان مورد نیاز است و حتی کانال‌های ارتباطی ترجیحی که از طریق آنها کمپین‌ها ایجاد شود. این داده‌ها حتی می‌توانند بومی‌سازی شوند تا مشخص شود مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی در جوامع خاص به چه مواردی علاقه‌مند هستند. ارائه‌دهندگان می‌توانند به جای عکس‌برداری در تاریکی با پیام‌رسانی و امید به ماندگاری آن، اطلاعات فوری در مورد بیماران دریافت کنند.

از Psychographics استفاده کنید

اکنون در میان اطلاعات آماری که ارائه‌دهندگان می‌توانند با زیست رایان Insights Accelerator™ دریافت کنند شامل روانشناسی. تقسیم‌بندی روان‌شناختی به نگرش‌ها، شخصیت‌ها و باورهای بیماران نگاه می‌کند و مشخص می‌کند که چه چیزی آنها را برمی‌انگیزد. بیماران به پنج بخش تقسیم می شوند تا نوع مصرف کننده مراقبت های بهداشتی را مشخص کنند.

تنها با دانستن بخش روانشناختی یک بیمار، ارائه دهندگان می توانند پیام های بیمار را به گونه ای تغییر دهند که انگیزه های آنها را جلب کند. در نتیجه، بیماران وفادار بیشتر به دنبال اهداف بهداشتی مانند سایر خدمات بیمارستانی هستند.

می‌خواهید در مورد اینکه چگونه روان‌شناسی می‌تواند به سیستم‌های سلامت در پرورش وفاداری بیمار کمک کند، بیشتر بدانید؟ محبوب ترین وایت پیپر امروز ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید