شما در حال مشاهده هستید بازاریابی ساده: نکات مهم برای ایجاد بیلبوردهای عالی

بازاریابی ساده: نکات مهم برای ایجاد بیلبوردهای عالی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Creating Great Billboards مدتی است که میخواهم مقاله ای در مورد تبلیغات بد بیلبورد تهیه کنم. متأسفانه دنیا مملو از نمونه هایی از متن های بی اثر و غیر ارتباطی است. بنابراین اولین درس این است که ایجاد تبلیغات بیلبورد عالی یک چالش خلاقانه دشوار است. تشخیص تبلیغات بد آسان است، تعداد زیادی از آنها وجود دارد. شاید به این دلیل باشد که انجام تبلیغات بیلبورد بسیار ساده به نظر می رسد. (اما اینطور نیست.)

از آنجایی که مختصر است (یا باید باشد)، برخی از تبلیغ‌کنندگان به اشتباه معتقدند که تبلیغات در فضای باز فرصتی است که خودتان آن را انجام دهید. در واقع، ایجاد یک پیام موفق برای یک بیلبورد بسیار دشوار است. علاوه بر این، تبلیغات بیلبورد برای هر بیمارستان یا برنامه بازاریابی مراقبت های بهداشتی مناسب نیست. (بیش از چند «بیلبورد بد» عجولانه برای پر کردن یک قرارداد یا «نمایش» بیش از حد بلند پروازانه یا طولانی ایجاد شده است.)

7 نکته برای ایجاد بیلبوردهایی که واقعا کار می کنند…

اصطلاح صنعت فراگیر هنر که شامل بیلبوردها می‌شود، اکنون تبلیغات «خارج از خانه» (OOH) یا رسانه‌های خارج از خانه است. این شامل ده‌ها فرمت، مکان و اندازه است، از بنر کلاسیک کنار جاده تا نمایشگرهای چاپی یا دیجیتال. در اینجا برخی از ملاحظات کلیدی برای ایجاد تبلیغات موثر OOH آورده شده است:

مکان‌های بیلبورد خود را بشناسید. خرید قرار گرفتن در معرض بیلبورد همه چیز برای دیده شدن است. متأسفانه، همه مکان‌ها برابر نیستند… و ممکن است همراه با جواهرات، چیزهای بدبو نیز داشته باشید. بدانید پیام های شما چه، کجا و چه زمانی پست می شوند. آیا آنها نورانی هستند؟ آیا آنها به راحتی قابل مشاهده هستند؟ آیا نمایه جمعیتی مخاطب/ترافیک به این معنی است که شما به مصرف کنندگان ایده آل دسترسی دارید؟

منفعت معناداری را به خانه بیاورید. حقیقت این است که هیچکس به آنچه می فروشید اهمیت نمی دهد. اما هرکسی به آنچه نیاز، می‌خواهد یا آرزو دارد توجه می‌کند. ایده ای را ارائه دهید که به خواننده کمک کند یا مزایایی را ارائه دهد که می تواند استفاده کند.

ما داریم شش کلمه یا کمتر صحبت می کنیم. (به هر حال، این شش کلمه بود.) اگر نمی توانید یک ایده مهم را در فلش نیم دوجین کلمه، به کار روی آن ادامه دهید. به طور متوسط، علائم در طول جاده در شش ثانیه (شاید 10) خوانده می شود – بنابراین، شش کلمه یا کمتر بهترین است. اگر حرف های زیادی برای گفتن دارید، ممکن است بیلبوردها بهترین راه برای برقراری ارتباط نباشند. که ما را به…

هدایت می کند

استفاده از گرافیک؛ آنچه را که نمی توانید بگویید را نشان دهید عناصر بصری به سرعت و به طور موثر با مغز خواننده ارتباط برقرار می کنند. متن، تصاویر، گرافیک و رنگ در یک خواندن فوری با هم کار می کنند، به خصوص زمانی که ترافیک با سرعت بیش از 55 مایل در ساعت انجام می شود.

بی‌ادب است اما درست است: ببوس! «ساده نگه دار، احمقانه» یادآوری بی احترامی درباره سادگی است. خوانندگان بیلبورد زمانی برای رمزگشایی یا بازگشایی متن بیش از حد هوشمندانه ندارند، چه رسد به اینکه ایده بزرگ را به خاطر بسپارند. از درهم ریختگی و سردرگمی اجتناب کنید.

پررنگ به یاد ماندنی است. در نظر بگیرید که چگونه یک رویکرد «شکن کردن قوانین» می تواند توجه بیننده را جلب کند و به سرعت ارتباط برقرار کند. کسل کننده و کسل کننده به ندرت دیده می شوند، به ندرت به یاد می آیند و هرگز موثر نیستند.

بیلبوردها یک رسانه تقویت کننده هستند. اثربخشی تبلیغات در فضای باز اغلب ناشی از این است که یک عنصر ثانویه – نه اولیه – در برنامه رسانه شما است. استثناهای خلاقانه وجود دارد، اما بیلبوردها بهترین کار خود را در حمایت از عناصر دیگر انجام می دهند. به ندرت، و یا هرگز، آنها پاسخ مستقیم خواهند داد.

خبر خوب و خبر خوب دیگر…

از جنبه مثبت، بیلبوردها می توانند یک ابزار بازاریابی بسیار موثر در رسیدن، تقویت و حفظ پیام های تبلیغاتی باشند. از جنبه منفی، تبلیغات در فضای باز ممکن است به معنای یک قرارداد طولانی مدت و/یا هزینه تغییر پیام تبلیغاتی باشد.

به خاطر داشته باشید که تبلیغات در فضای باز یا خارج از خانه برای همه مناسب نیست. به علاوه، این یک چالش خلاقانه است که آن را به درستی انجام دهید و موثر باشید. اما در جایی که مناسب است، فضای باز پیام را تقویت می کند و به تولید نتایج معنادار کمک می کند. و کمک با تجربه در دسترس است. برای بیشترین اثربخشی – و محافظت از سرمایه گذاری در فضای باز – از تبلیغات حرفه ای برای ایجاد و قرار دادن تبلیغات OOH کمک بگیرید. ما میتوانیم در این مورد کمک کنیم. با ما با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید