شما در حال مشاهده هستید بازاریابی مراقبت فوری 101: شش استراتژی افزایش وفاداری

بازاریابی مراقبت فوری 101: شش استراتژی افزایش وفاداری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

urgent-care-waiting-room

تعداد کمی از کسب‌وکارها نام مدل اصلی کسب‌وکار خود را در عنوان خود دارند، اما این یکی این‌طور است: مرکز مراقبت فوری. فوری. اگر نمی توانید آن کلمات را به کار ببرید، مرکز مراقبت فوری شما به سرعت یک مرکز مراقبت نامربوط خواهد شد.

برای مراکز مراقبت فوری، فوریت منجر به رضایت بیمار می شود. اما چیزی بیشتر از سرعت خالص در آن وجود دارد. بازی طولانی وجود دارد، و اینجاست که ما چند پیشنهاد مراقبت فوری بازاریابی دیجیتال برای افزایش وفاداری و سودآوری مراقبت فوری:

موقعیت مکانی، مکان، مکان

اگر کسی گلو درد داشته باشد، کمتر به وفاداری فکر می‌کند و بیشتر به این فکر می‌کند که چه کسی می‌تواند سریع‌ترین پاسخ را به او بدهد. با این حال، مشتریان بسیاربه دیگر مارک‌ها وفادار هستند: سس کچاپ مورد علاقه آنها، وافل منجمد و محصولات ارگانیک.

به همین دلیل است که مردم چنین پیوندهایی را با خواربارفروشی‌های خود ایجاد می‌کنند و به همین دلیل است که مراکز مراقبت فوری هوشمندانه همکاری کرده و در آنجا مستقر شده‌اند. این فقط در مورد راحتی نیست؛ این در مورد پیگ‌بک کردن روی برندی است که مردم به شدت به آن وفادار هستند.

بنابراین، اگر از مدل «خط‌بازی وفاداری» استفاده کنیم، مرکز مراقبت اضطراری کجا می‌تواند از وفاداری و راحتی استفاده کند؟ مردم به بانک های خود وفادار هستند. شاید برای سپرده و کشت گلو وارد شوید؟ دور از ذهن به نظر می رسد، اما اولین کلینیک های مراقبتی در خواربارفروشی ها نیز چنین بودند (مقداری آنفولانزا با گوشت خوک شما؟).

افراد همچنین به فروشگاه های بزرگ و مراکز وفادار هستند، بنابراین قرار دادن یک کلینیک ویترین فروشگاه در مرکز خرید محلی می تواند برنده باشد. مردم به مدارس خود وفادار هستند، بنابراین یک کلینیک در نزدیکی دبیرستان می تواند به پرورش مشتریان آینده کمک کند و برای جامعه راحت باشد.

بررسی بیمارستان بکر می گوید 21 درصد از بازدیدکنندگان مراقبت های فوری، موقعیت مناسب را به عنوان نقطه فروش یک مرکز مراقبت های فوری ذکر می کنند.  اگر بتوانید مکانی را بیابید که راحت باشد و وفاداری ایجاد کند، یک برنده خواهید داشت. به طور خلاصه، ما شما را تشویق می‌کنیم که در هر کجا که می‌توانید وفاداری خود را بخوبی بخرید.

ساعات افزایش یافته  

اگر باید ببندید، درهای خود را از نیمه شب تا ساعت 6 صبح یا 1 بامداد تا 5 بامداد بسته نگه دارید، اما بهتر است یک عصای اسکلت را در تمام ساعات شبانه روز نگه دارید. اگر تا به حال در ساعت 2 بامداد دچار درد دندان ضربان دار، جیغ و کوبنده ای مانند چکش شده اید، حضور بیمار برای دادن مسکن و آنتی بیوتیک به او باعث وفاداری شدید می شود. یک مرکز مراقبت فوری در فینیکس کیف محکم برای دسترسی 24 ساعته.

کلینیک های سیار

آنچه برای کتابخانه محلی با کتاب‌موبیل کار می‌کند، می‌تواند برای کلینیک مراقبت‌های فوری شما مفید باشد. دارو را به جایی که دردها هستند بیاورید. آیا در طول نمایشگاه محلی 100 درجه گرم است؟ کلینیک سیار مرکز خود را برای ارائه آب خنک و مراقبت به آنجا بیاورید. و کلینیک خود را در جشنواره های محلی و بازی های فوتبال حضور دهید. این تکنیک تبلیغاتی مراقبت فوری به عنوان یک بیلبورد عمل می کند، شما در جایی که هستند به مردم خدمات می دهید و وفاداری را افزایش می دهد.

یک لمس انسانی  

سرعت مهم است، اما لمس انسان نیز مهم است. مردم نمی خواهند احساس کنند که گاو هستند. هرگز ارزش لبخند، نگاهی در چشم یا سوالات دلسوزانه را دست کم نگیرید. آنها یک سنت هزینه ندارند، اما آموزش کارکنان در مورد اصول اولیه انسانیت در دردناک ترین لحظات مردم، وفاداری را بی نهایت به ارمغان می آورد.

فناوری تعامل با بیمار   

حتی افرادی که از سردردهای وحشتناک یا درد شکم رنج می‌برند، عادت دارند دستگاه‌های تلفن همراه خود را بیرون بیاورند. برنامه ریزی قرار ملاقات ها را آسان کنید، یا حداقل یک مانیتور زمان واقعی داشته باشید تا مردم بتوانند ببینند انتظارشان چقدر خواهد بود. بله، در کوتاه‌مدت یک یا دو مشتری را از دست خواهید داد اگر ببینند ده‌ها نفر جلوتر از آنها هستند. اما آنها باز خواهند گشت زیرا شما به اندازه کافی در مورد زمان مشتری برای شفاف بودن فکر می کنید.

و با استفاده از یک مراقبت فوری بازاریابی دیجیتال بستر مشارکت بیمار مانند زیست رایان می تواند رابطه دیجیتالی را زنده نگه دارد، حتی زمانی که اضطرار با یادآوری های سلامت فصلی (واکسن آنفولانزا را به خاطر بسپارید!)، خبرنامه های سلامتی. و رویدادها زیست رایان می‌تواند با یک رابطه دیجیتالی که سفر بیمار را در بسیاری از خدماتی که یک مرکز مراقبت فوری ارائه می‌دهد، در سرتاسر سال در ذهن خود نگه دارد.

برنامه های وفاداری

آنها برای استارباکس و فروشگاه مواد غذایی محلی کار می کنند، پس چرا برای مراقبت های بهداشتی کار نمی کنند؟ یک مطالعه اخیر می گوید که چنین برنامه هایی باید توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجرا شوند. به گفته دانشگاه میشیگان، مزایای چنین برنامه ای فراتر از وفاداری ساده است:

“آنها می گویند که محرک اصلی باید نیاز به بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر ارائه دهندگان باشد تا بیماران را به آنها برگردانند تا بتوانند به عنوان سازمان های مراقبت پاسخگو موفق شوند.

ACO ها به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فرصتی می دهند که در صورت ارائه مراقبت های با کیفیت بالا و کاهش رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی برای جمعیت مشخصی از بیماران، تا حدی با حفظ سلامت بیماران، به طوری که آنها به مراقبت های پزشکی کمتری نیاز دارند، پرداخت های اضافی دریافت کنند.

در حالی که ممکن است یک زنجیره مستقل از مراکز مراقبت فوری بخشی از ACO نباشد، آنها می‌توانند با ACOها همکاری کنند تا عاملی حیاتی در کاهش بازدیدهای مکرر از بیمارستان باشند.

برنامه‌های وفاداری در یک کلینیک مراقبت فوری لازم نیست پیچیده باشند: “بیا اینجا تا فشار خون خود را سه بار بگیری و چهارمین بار بر عهده ماست.” اگر مردم بتوانند میزان سرمایه گذاری خود را در کلینیک شما پیگیری کنند، به بازگشت خود ادامه خواهند داد. و ارزش پاداش ارجاع را دست کم نگیرید.

به طور خلاصه، مراکز مراقبت فوری در نقطه تلاقی نوع دوستی و فوریت رشد می کنند. یک استراتژی بازاریابی مراقبت فوری ایجاد کنید که به افراد آنچه را که می‌خواهند و در زمانی که می‌خواهند می‌دهد و آنها به بازگشت ادامه خواهند داد.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید