شما در حال مشاهده هستید بازاریابی مراقبت های بهداشتی پس از وعده ترامپ برای لغو و جایگزینی Obamacare

بازاریابی مراقبت های بهداشتی پس از وعده ترامپ برای لغو و جایگزینی Obamacare

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

دونالد ترامپ در طول مبارزات انتخاباتی خود وعده داده است مرگ زودهنگام قانون مراقبت مقرون به صرفه 2010 (ACA). امروز، «لغو و جایگزینی» اوباماکر یک اولویت باقی مانده است. با این حال، جزئیات مبهم باقی می‌مانند. در نتیجه معنای آن برای برنامه‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، استراتژی و تاکتیک‌ها در ماه‌های آینده مشخص نیست.

در واقع، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بخش‌هایی از عموم مردم ACA را درک نکرده‌اند. علاوه بر این، هزینه های بیمه مراقبت های بهداشتی و خدمات افزایش یافته است، نه آنطور که وعده داده شده بود. نیاز مداوم به بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای انتقال تغییرات و کمک به آموزش مصرف کننده وجود دارد.

در حالی که دولت جدید در صحنه ملی قرار می‌گیرد، رئیس‌جمهور منتخب و نامزد کابینه‌اش به قانون آینده مراقبت‌های بهداشتی اشاره می‌کنند:

دبیر بهداشت و خدمات انسانی…

تام پرایس، نماینده ایالات متحده، نماینده شش دوره جمهوری خواه کنگره و منتقد اوباماکر، به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی نامزد شد. این موضوع به خصوص مهم است که دکتر پرایس یک پزشک است و سال ها در مطب خصوصی به عنوان جراح ارتوپد کار کرده است.

نیویورک تایمز، “Mr. پرایس از سال 2009 که دموکرات‌ها کار بر روی این قانون را آغاز کردند، لوایحی را ارائه کرده است که یک طرح جایگزین دقیق و جامع را در هر کنگره ارائه می‌کند.

“بیشترین اعتراض او به قانون این است که با توانایی بیماران و پزشکان در تصمیم گیری پزشکی تداخل می کند – نگرانی ای که او مطمئناً در صورت کسب تاییدیه سنا با خود خواهد داشت. اکنون او می گوید: «حق بیمه ها بالا رفته است، نه کاهش. بسیاری از آمریکایی ها پوشش بهداشتی را که رئیس جمهور بارها و بارها به آنها گفته بود که می توانند حفظ کنند، از دست دادند. انتخاب ها کمتر است.’

“قانونی که آقای پرایس پیشنهاد کرده است، قانون اول توانمندسازی بیماران، قانون مراقبت مقرون به صرفه را لغو می‌کند و برای خرید بیمه‌نامه‌های بیمه سلامت فردی و خانوادگی، اعتبارات مالیاتی تعدیل‌شده سنی ارائه می‌کند.

“این لایحه مشوق هایی را برای مردم ایجاد می کند تا در حساب های پس انداز سلامت مشارکت کنند. ارائه کمک های مالی به ایالت ها برای یارانه دادن به بیمه برای «جمعیت های پرخطر»؛ به بیمه‌گرانی که در یک ایالت مجوز دارند اجازه دهید تا بیمه‌نامه‌ها را به ساکنان کشورهای دیگر بفروشند. و به گروه‌های تجاری و حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از طریق «طرح‌های سلامت انجمن» پوششی برای اعضا فراهم کنند.»

دیدگاه ترامپ…

علاوه بر این، ترامپ رئیس جمهور منتخب به گفت CBS News در یک مصاحبه 60 دقیقه مبنی بر اینکه او ممکن است آماده باشد تا قانون مراقبت مقرون به صرفه را به نوعی حفظ کند. در نتیجه، “افراد با شرایط از قبل موجود همچنان تحت پوشش نسخه ای از مراقبت های بهداشتی هستند که ترامپ می خواهد جایگزین اوباماکر شود.”

علاوه بر این، آقای ترامپ به سی‌بی‌اس گفت: «بین لغو امضای قانون مراقبت‌های بهداشتی آقای اوباما و جایگزینی آن با نسخه او فاصله‌ای وجود نخواهد داشت. هیچ «دوره دو روزه» یا «دو سال» وجود نخواهد داشت که هیچ چیز وجود نداشته باشد.» طرح او شامل گزینه های بازار آزاد است که دسترسی همه آمریکایی ها به مراقبت های بهداشتی را فراهم می کند. در مصاحبه 60 دقیقه، او گفت:

 • برای مراقبت از آمریکایی‌های کم‌درآمد «با بیمارستان‌های موجود معامله می‌کند»
 • موانع نظارتی را که مانع رقابت در سراسر خطوط دولتی می‌شوند، از بین ببرید
 • حذف اجبار بیمه درمانی فردی
 • قابلیت کسر مالیات بر حق بیمه سلامت
 • گسترش استفاده و قابلیت حمل حساب‌های پس‌انداز سلامت
 • نیاز به شفافیت قیمت برای خدمات، محصولات و داروی مراقبت های بهداشتی

بازاریابی مراقبت های بهداشتی و قانون جدید مراقبت های بهداشتی…

اول از همه، هیچ کس – هنوز – نمی داند که قانون جدید و بازنگری شده مراقبت های بهداشتی شامل چه مواردی می شود. علاوه بر این، برخی از انواع حساب های پس انداز سلامت محتمل است. علاوه بر این، اعتبارات مالیاتی مراقبت های بهداشتی ممکن است به دنبال داشته باشد. اما قابل توجه است که اگر پیش‌بینی‌های اولیه درست باشد، معنای آن برای بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی به شرح زیر است:

 • محیط در حال تغییر مراقبت‌های بهداشتی ممکن است همیشه پویا باشد
 • رقابت مراقبت های بهداشتی بین ارائه دهندگان و تسهیلات همچنان افزایش خواهد یافت
 • بیمار امروز به یک مصرف کننده آگاه و خواستار تبدیل خواهد شد
 • تحویل مراقبت های بهداشتی به سمت طرز فکر خرده فروشی تغییر خواهد کرد
 • هزینه ها مخارج مصرف کننده را محدود می کند. شفافیت قیمت یکی از نکات مهم است
 • خدمات مشتری، تجربه بیمار و راحتی کاربر از الزامات بازار هستند

در واشنگتن، “سریع” یک اصطلاح نسبی است…

به‌رغم لفاظی‌های تبلیغاتی و موضع‌گیری پس از انتخابات، لغو و جایگزینی قانون مراقبت مقرون به صرفه ممکن است انتقال و اجرای نسبتاً کندی باشد.

در مقایسه، قانون اصلی ACA در مجموع بیش از 800 سند، ده‌ها هزار صفحه متن، و ده‌ها سازمان و اداره دولتی را شامل می‌شد. در نتیجه، نصب و عرضه ACA سال‌ها طول کشید.

اگرچه لغو و جایگزینی Obamacare دارای نمایه عمومی بالایی است و اولویت بالایی در فهرست کارها دارد، اما این روند زمان می برد. در نتیجه، نقش اصلی بازاریابی مراقبت های بهداشتی، انتقال تغییرات و تسهیل آموزش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید