شما در حال مشاهده هستید بازاریابی مراقبت های بهداشتی: چگونه مخاطبان را برای نتایج بهبود یافته هدف قرار دهیم

بازاریابی مراقبت های بهداشتی: چگونه مخاطبان را برای نتایج بهبود یافته هدف قرار دهیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor checking phone with healthcare graphics overlayسازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی با استفاده از رویکردهای «یک اندازه متناسب با همه»، بازاریابی چالشی برای مخاطبان خاص دارند. این تلاش‌ها ممکن است برای بسیاری از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی که از پیام‌رسانی انگیزه ندارند، بی‌تفاوت باشد.

راه حل؟ بیش از حد مخاطبان هدف به طوری که آنها انگیزه لازم را برای پیگیری پیشنهادهای بازاریابی خاص داشته باشند. فرآیندی در انجام این کار وجود دارد تا ارائه دهندگان بتوانند از مزایای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی فعال بهره ببرند.

1. بخش روانشناختی را تعیین کنید

بخش‌بندی روانشناختی ممکن است ناآشنا به نظر برسد، اما این مفهوم برای دهه‌ها توسط خرده‌فروشی‌ها و صنایع مصرف‌کننده استفاده می‌شود. این بر اساس این ایده است که مردم بر اساس انگیزه های درونی خود انتخاب می کنند. روانشناسی شامل باورها، ارزش‌ها و موارد دیگر افراد می‌شود تا مشخص شود که چه چیزی آنها را برای اقدام تحریک می‌کند.

زیست رایان با انجام یک نظرسنجی طبقه‌بندی سریع بخش بیمار را تعیین می‌کند و بر اساس نتایج، بیماران را در یک نظرسنجی قرار می‌دهد. یکی از پنج گروه این بخش‌ها تعیین می‌کنند که بازاریابان مراقبت‌های بهداشتی چگونه با بیمار ارتباط برقرار می‌کنند، از تعداد دفعات دریافت پیام تا نوع تصاویری که در پیام‌رسانی استفاده می‌شوند. این سطح از شخصی‌سازی نقش عمده‌ای در تعداد دفعاتی که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی سلامت خود را دنبال می‌کنند دارد.

2. از اطلاعات مصرف کننده مراقبت های بهداشتی

استفاده کنید

درست مانند بسیاری از صنایع این روزها، مصرف کنندگان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انتظار دارند که آنها را به طور ذاتی درک کنند. با استفاده از ابزاری مانند زیست رایان Insights Accelerator™، می توان از روانشناسی و بسیاری از بینش های دیگر استفاده کرد. ارائه‌دهندگان می‌توانند به تحقیقات مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی روی بیماران در زمان واقعی نگاه کنند، حتی تا داده‌های جغرافیایی، که می‌تواند برای بازاریابی برای مصرف‌کنندگان بالقوه و فعلی مراقبت‌های بهداشتی استفاده شود.

3. بهینه سازی اجرا با ابزارهای دیجیتالی درگیر کردن بیمار

از همان داشبوردی که برای جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌شود، می‌توان برای بهینه‌سازی کمپین‌ها در طول زمان نیز استفاده کرد. زیست رایان Insights Accelerator™ به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای تعیین توالی هایی استفاده کنند که منجر به بازاریابی موثر می شود. کمپین ها و نتایج قوی سلامت. هر گونه تغییر در فرمول در داشبورد یادداشت می شود و به شما امکان می دهد در طول زمان تعامل بهینه شود.

بازاریابی مراقبت های بهداشتی می تواند کارآمد و پیچیده باشد، و به لطف این پلتفرم، ارائه دهندگان توانسته اند امروز با زیست رایان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید