شما در حال مشاهده هستید باهوش بازاریابی: باهوش ترین فرد در اتاق بودن

باهوش بازاریابی: باهوش ترین فرد در اتاق بودن

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person in a suit with an animated lightbulb as their head & colorful arrows coming out of itدر یک لحظه آرام، هر پزشک اعتراف می کند که برخی افراد به سادگی بیماران بهتری نسبت به سایر افراد ایجاد می کنند. در مقیاس خوب به بد، افراد «خبر بد» در پایین ترین بخش نمودار فرو می روند. آنها نشان دهنده درصد کمی (امیدوارم) از جمعیت بیمار شما هستند. به هر دلیلی، آنها ناهمکار، ناخوشایند و/یا مشکل هستند. به نظر می رسد آنها کمک پزشکی شما را نمی خواهند.

معمولاً، بزرگ‌ترین گروه، میان‌پایه‌ها هستند… عموماً همکار… نه خوشایند و نه ناخوشایند. در بیشتر موارد، آنها همکاری و سازگاری دارند. و نتایج فقط “خوب” هستند – هیچ چیز استثنایی.

بعد از آن دسته کوچک و بالاتری از بیماران وجود دارد که آرزو می‌کنید بتوانید آنها را شبیه‌سازی کنید. اینها افرادی هستند که علاوه بر داشتن شخصیت های خوشایند، فعالانه در سلامت و تندرستی خود نقش دارند. آنها مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان پزشکی خود را بخشی از یک تیم می دانند. مشارکت در سلامتی.

پزشکی یک حرفه است، مراقبت های بهداشتی یک تجارت است…

به همین ترتیب، در یک اعتراف مشابه، یک آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی به شما می گوید که طیف وسیعی از مشتریان وجود دارد. اینها عبارتند از پزشکان انفرادی، گروه‌های پزشکی و بیمارستان‌ها. و بالاترین – واقعاً بهترین مشتریان – جزو “باهوش ترین افراد در اتاق” هستند. علاوه بر این، آنها از میزان موفقیت بسیار بیشتری برخوردار هستند.

توصیف رابطه مشتری و آژانس ایده‌آل و باهوش بازاریابی دشوار است. قطعات متحرک و انتظارات زیادی وجود دارد. اما، به ترتیب تصادفی، در اینجا تعدادی از عناصر مهم شیمی برای موفقیت آورده شده است. مشتریان باهوش بازاریابی و نمایندگان تبلیغاتی آنها می‌دانند:

دیدگاه مشارکت: یک آژانس تبلیغاتی و یک مشتری خدمات بهداشتی برای موفقیت در کسب و کار نیروهای خود را به هم می پیوندند. مشارکت اساس یک رابطه پایدار با اهداف متقابل است.

بازاریابی باعث ایجاد تجارت می شود: مشتری می خواهد برای موفقیت و رشد بازاریابی کند. مشتری و آژانس به طور فعال اهداف، استراتژی‌ها و تاکتیک‌های خاصی را برای ایجاد فرصت‌های درآمد، از جمله کسب‌وکار جدید، تکراری و/یا ارجاعی دنبال می‌کنند.

بازاریابی یک مرکز سود است: مشتریان باهوش بودجه و منابع را برای بازدهی اندازه‌گیری شده و نتیجه‌محور سرمایه‌گذاری می‌کنند. این یک سرمایه گذاری تجاری است که بر اساس عملکرد قابل اندازه گیری است و نه یک مورد هزینه.

این یک چشم‌انداز کاملاً رقابتی است: یک فعالیت جدید یا یک ارائه‌دهنده تثبیت‌شده، دارای ذهنیت رقابتی است و در دنیای تجاری در حال تغییر عمل می‌کند. سایر نهادهای مراقبت های بهداشتی به طور تهاجمی و پیشگیرانه تلاش می کنند تا بخشی از سهم بازار شما را برای خود تصاحب کنند.

آینده اندیشی: کسب و کارهایی که به رشد فکر می کنند اهدافی را برای موفقیت تعیین می کنند. آنها به رقابت فوری نگاه می کنند، فراتر از افق فکر می کنند و مسیری به سطح بعدی را تصور می کنند. آنها از چالش لذت می برند و برای برنده شدن برنامه ریزی می کنند.

خطرات معقول را مجاز می‌سازد: هر فرصت یا پاداش تجاری درجاتی از ریسک را شامل می‌شود. مشتریان باهوش تجاری و شرکای آژانس آنها نسبت ریسک/پاداش را با دقت می سنجند و برای به حداقل رساندن ریسک تلاش می کنند.

ما این شانس را داریم که با بسیاری از مشتریان «ایده‌آل» و باهوش بازاریابی کار کنیم، که هم تجربه‌ای چالش‌برانگیز و هم ارزشمند است. و صادقانه بگویم، کار با برخی از “باهوش ترین افراد در اتاق” بهترین ها را از ما می خواهد.

محصول این اعتماد متقابل و مشارکت باعث بهتر شدن کار ما و ایجاد سطح موفقیت بیشتر می شود. اگر می‌خواهید در مورد یک رابطه تجاری بحث کنید، لطفاً با شماره 800-656-0907 با من تماس بگیرید. ما از ملاقات با متخصصان باهوش بازاریابی لذت می بریم.

دیدگاهتان را بنویسید