شما در حال مشاهده هستید بایدها و نبایدهای مجموعه مراقبت های فوری

بایدها و نبایدهای مجموعه مراقبت های فوری

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

The Dos & Donts of Urgent Care Collections

افزایش پرداخت‌های بیمار یک وظیفه مهم برای هر مرکز مراقبت فوری است، اما این بدان معنا نیست که آسان است. ما فهرستی از بهترین و مهم‌ترین بایدها و نبایدها را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم بدانید که تلاش‌هایتان را کجا متمرکز کنید و روند مجموعه‌هایتان را بازسازی کنید!

انجام دهید

 1. از تقسیم بندی روانشناختی تا حد زیادی استفاده کنید.

بخش‌بندی روانشناختی افراد را بر اساس سبک زندگی، انگیزه‌ها، شخصیت‌ها و ارزش‌هایشان طبقه‌بندی می‌کند. به همین دلیل، می توانید درک کنید که چگونه با بیماران خود ارتباط برقرار کنید و به طور موثر ارتباط برقرار کنید. با تقسیم‌بندی روان‌شناختی، می‌توانید پیام‌های سفارشی‌سازی شده‌ای ایجاد کنید که با مخاطبان شما طنین‌انداز شود و آنها را تشویق به اقدام کند – در این مورد، صورت‌حساب‌های آن‌ها را بپردازید.

در سال 2018، یک تشخیص مصرف کننده زیست رایان، یک مطالعه تحقیقاتی ملی روی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، نشان داد که یک بخش روانشناختی، استقامت های اراده هستند از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری احتمال دارد یادآوری‌های پرداخت را بیش از 30 روز پس از سررسید ترجیح دهند. این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما Willful Endurers، بخشی که معتقدند چیزهای مهمتری نسبت به سلامتی وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کرد، با 31٪ اکثریت جمعیت عمومی را تشکیل می دهند و معمولاً بیشترین بازدیدکنندگان مراقبت های فوری را دارند.

Frequency of Urgent Care Visits by Psychographic Segmentشما ممکن است تمایل داشته باشید که پیام‌های یکسانی را به طور همزمان برای همه مشتریان خود ارسال کنید، تنظیم رویکرد خود برای جذابیت برای هر بخش روان‌شناختی تا حد زیادی به بهبود مجموعه‌ها کمک می‌کند.

 1. ابتدا اطلاعات بیمه بیمار خود را تأیید کنید.

با برداشتن گام اضافی برای تأیید کردن اطلاعات بیمه بیمار درست است، می توانید مطمئن باشید که پرداخت به موقع انجام می شود. ممکن است این یک مرحله ساده به نظر برسد، اما می‌تواند شما را از سردردهای زیادی که برای جمع‌آوری پرداخت‌ها می‌روید نجات دهد.

 1. برنامه های پرداخت را به خصوص برای صورتحساب های بزرگ ارائه دهید.

گاهی اوقات صورت‌حساب‌های پزشکی برای بیماران غافلگیرکننده است و ممکن است بودجه لازم برای پرداخت کامل آن را نداشته باشند. با ارائه یک طرح پرداخت، آنها می توانند شروع به پرداخت بخشی از آن صورتحساب کنند. این به نوبه خود شانس شما را برای جمع آوری موجودی کامل افزایش می دهد و همچنین تجربه کلی بیمار را بهبود می بخشد.

 1. یادآوری‌های پرداخت را خودکار کنید.

چه طرح‌های پرداخت را ارائه دهید یا نه، یادآوری‌های پرداخت خودکار می‌تواند مجموعه‌ها را افزایش داده و زمان را کاهش دهد پرداخت، همه در عین کاهش هزینه های مجموعه. همچنین می توانید این کار را از دوش کارکنان خود بردارید تا آنها بتوانند در عوض وقت خود را صرف ارائه مراقبت های با کیفیت بالا کنند.

 1. اطلاعات پرداخت و صورتحساب را قبل از بازدید ارائه دهید.

قبل از اینکه پزشک بیمار را ببیند، درباره روند پرداخت با او بحث کنید. به این ترتیب آن‌ها می‌دانند که پس از بازدیدشان چه انتظاراتی دارند و احتمالاً پاسخ مثبت خواهند داد.

نباید

 1. فقط یک روش پرداخت را قبول نکنید.

اگر بیماران خود را در یک روش پرداخت قفل کنید، خود را برای شکست آماده کرده اید. مصرف کنندگان تمایل دارند روش های پرداخت ترجیحی خود را داشته باشند و اگر به آن اولویت ها توجه نکنید، ممکن است برای مدتی آن پول را نبینید. حداقل، پیشنهاد پذیرش پول نقد یا اعتبار (و چندین نوع کارت اعتباری) را بدهید. اگر بتوانید PayPal یا روش پرداخت الکترونیکی دیگری را بپذیرید، حتی بهتر است.

 1. از پیام‌رسانی یکسان استفاده نکنید.

آنچه یک فرد را وادار به پرداخت می‌کند ممکن است شخص دیگری را وادار کند اسناد را به زباله‌ها بیندازد. تا حد امکان از استفاده از پیام‌های عمومی خودداری کنید. در عوض، از بخش‌بندی روانشناختی برای ایجاد ارتباطات شخصی‌شده استفاده کنید. که با بیماران خاص طنین انداز می شود.

 1. تجربه بیمار را فراموش نکنید.

از قبل می‌دانید که تجربه بیمار برای بررسی‌ها و بازپرداخت هزینه‌ها مهم است، اما برای جمع‌آوری پرداخت‌های بیمار نیز مهم است. باور کنید یا نه، بیماران که تجربه خوبی دارند صورتحساب های خود را سریعتر پرداخت می کنند. اگر از قبل روی بهبود تجربه بیمار در مرکز مراقبت فوری خود تمرکز نکرده اید، اکنون زمان انجام این کار است.

 1. صورت‌حساب‌های معوقه بیماران را نادیده نگیرید – مخصوصاً بیماران مکرر.

فراموش کردن صورت‌حساب‌ها (یا نادیده گرفتن) برای بیماران، به‌ویژه زمانی که مراقبت‌های مورد نیاز خود را دریافت کردند، می‌تواند آسان باشد. اگر صورت‌حساب‌های پرداخت نشده را نادیده بگیرید یا به ارائه خدمات (غیر اورژانسی) به بیمارانی که پرداخت نکرده‌اند ادامه دهید، به نفع خود آسیب می‌زنید. بیماران خود را تشویق کنید تا زمانی که برای قرار ملاقات دیگری مراجعه می کنند، قبوض سررسید شده خود را پرداخت کنند.

 1. هزینه های خدمات را از بیماران خود پنهان نکنید.

ممکن است بیمار شما بودجه خود را برای مشکل خاصی که با آن مواجه است بداند. اگر یک آزمایش غیر ضروری وجود دارد که از بودجه آنها خارج است، با آنها در مورد هزینه صحبت کنید و گزینه مراقبتی مقرون به صرفه دیگری را پیشنهاد دهید. نشان داده شده است که صادق بودن و شفاف بودن در مورد هزینه – بدون به خطر انداختن مراقبت – باعث افزایش وفاداری بیمار می شود به همین ترتیب، به بیماران کمک می کند تا احساس احترام و قدرت برای انجام مسئولیت مالی خود داشته باشند.

جمع‌آوری پرداخت‌های بیمار می‌تواند کاری دشوار به نظر برسد، اما برای نتیجه مرکز مراقبت فوری شما بسیار مهم است. با استفاده از این نکات، می توانید چرخه درآمد خود را کاهش دهید و احتمال دریافت به موقع پرداخت ها را افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر درباره پرداخت بیمار، مطالعه موردی ما را بارگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید